Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość przyszla niedoswiadczona mama

Witam. Dzisiaj zrobilam test. Okazalo sie ze jestem w ciazy. Miesiaczke powinnam dostac 26.02.2014 r. Zastanawiam sie kiedy moge juz isc do ginekologa. Czy ktoras z was moglaby mi pomoc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja czytalam na roznych forach ze za wczesnie i takie tam. A chcialabym wiedziec czy wszystko ok... bardzo chce tego dziecka... praktycznie spoznia mi sir 6 dni ( bd jutro). Ale test wyszedl pozytywny nie z porannego moczu. Czy gdybym chciala isc jutro, bedzie cokolwiek widac? Wystarczyloby mi chociaz potwierdzenie ze to ciaza bo ja cala w nerwach jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź i się nie przejmuj gadaniem tych bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Jeju... nie moge uwierzyc ze na moim tescie sa dwie kreski :) a wy kobietki kiedy bylyscie u gonekologa? Bo ja sie boje ze to troche za wczesnie ale z drugiej strony nie wytrzymam do nastepnego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
mi tak ok. 5 tygodnia lekarz potwierdził ciążę; tzn. jajo płodowe było, tyle, że jeszcze nie było wiadomo, czy rozwija się w nim zarodek... no i się nie rozwinął :( potem żałowałam, że byłam tak wcześnie, bo zobaczenie tej malutkiej kropeczki na USG bardzo mnie wzruszyło...a potem się niedługo okazało, że nie ma się czym cieszyć; no i pozostało takie dziwne poczucie, czy ja w tej ciąży byłam... dziwne takie :( no i postanowiłam sobie, że następnym razem pójdę już trochę później, kiedy można już stwierdzić z całą pewnością, że to nowe życie się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
A mi szkoda Boze kochany. Az mi sie goraco zrobilo... bedzie ciezko ale poczekam boje sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
spokojnie, to jest historia z happy endem;) miałam łyżeczkowanie, kazali poczekać ze trzy miesiące z ewentualną kolejną ciążą; poczekałam 4 :) i teraz jestem w 22 tygodniu, wszystko ok... no i teraz miałam plan nie iść w ogóle do lekarza przed jakimś 8 tygodniem - no, ale musiałam pójść w 7, bo mi się wydawało, że mam jakąś infekcję; no, ale serduszko już biło, więc miałam świadomość, że było warto pójść i się o tym przekonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
to ja juz nie wiem czy jutro isc czy nie.... teraz to sie nie na zarty przeraziłam :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to dziwne
Potwierdzam co napisała przedmówczyni o niku a mi szkoda.Na początki to jest zarodek który może obumrzeć i po radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
ale i tak sie boje :):) miałaś łyżeczkowanie.... a ja chciałabym teraz donosic szczęśliwie ciąże:) to isć czy nie??? sama juz nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszlam w 10 t.c. do lekarza (wczesniej nie bylo terminow, a ja test robilam w 2 tygodniu juz, tzn. 4 testy zrobilam, wiec to, ze jestem w ciazy bylo pewne ) i przynajmniej juz bylo wszystko widac na usg. A z ciaza tak naprawde zaczelam sie utozsamiac, gdy zaczal mi sie powiekszac brzuch a tak juz na serio, gdy kolo 20 tygodnia poczulam ruchy dziecka. wczesniej podchodzilam sceptycznie, bo mozna bylo poronic samoistnie, wiec po co sie nakrecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym poczekała co najmniej do 2 tygodni od terminu okresu. Wcześniej i tak nie dowiedz się,c zy wszystko ok i bedziesz się martwić niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Autorko: ja tez wlasnie dowiedzialam sie ze jestem w ciazy, wedlug OM jestem w 6 tc i jutro wybieram sie na usg, a Ty kiedy malas ostatnia miesiaczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
huanamaria ostatnią miesiączkę miałam 31.01.2014 roku :):) a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam w 10 dniu od terminu mies i zarodek miał 2 mm, lekarz ledwie go znalazł. Wstrzymaj się do 14 dni, nie pożałujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
tylko problem jest w tym że mój ginekolog właśnie w poniedziałki przyjmuje.... i we wtorek ale nie pamiętam czy rano czy po południu.... huanamaria byłabym ci wdzieczna gdybys napisała mi co widac u cb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
No jasne ze Ci napisze kochana ;-) Ja juz taka podekscytowana jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Jak ja ci kobietko zazdroszcze ze ty juz jutro idziesz... ja sie ciagle boje ze miesiaczka przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Kochana a masz jakies objawy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Kochana nie mysl tyle i nie zamartwiaj sie tak, pamietaj: zero stresu teraz :* A @ napewno nie przyjdzie jak testy pozytywne :-). Ja od poczatku czulam ze jestem w ciazy, nie wiem skad ale jakies takie przeczucie. A co do faktycznych objawow to tak: zawsze tak 4 dni przed @ piersi tracily swoja jedrnosc jak by ktos powietrze z nich spuscil a tym razem sie tak nie stalo, byly bardzo nabrzmiale (sa do yeraz ) i obolale tak samo jak i sutki, wrecz wylewal sie ze mnie taki mleczny sluz, pobolewa mnie czasem podbrzusze, jestem bardzo senna i rozdrazniona, wszystko mi przeszkadza, co troche chodze siusiu, mam megaaa apetyt az potrafie w nocy wdtac i isc jesc, i w niedziele mialam pierwsze mdlosci jak poczulam wedzonego kurczaka, potem mnie tak znowu zemdlilo jak poczulam zapach "nowosci" butow.. Aaaa no i mam okropna zgage..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja mam wrazliwe sutki, wstaje siusiu w nocy bo do rana nie wytrzymam, moj wech jest baaardzo wyczulony. Dzisiaj bylam w netto. Gdy poczulam zapach proszkow do prania ktore wlasnie wykladali to az mi sie w glowie zakrecilo... ponadto Mam hustawki nastroju. Ale najdziwnuejsze jest to ze moj sluz nie jest bialy ale taki wodnisty... ciagle mi mokro. Temperatura w pochwie ciagle 37. I to by bylo na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Huanamaria jak ja sie ciesze ze weszlas na moj topic :):) nawet nie masz pojecia :) nie jestem chocia z tym sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
A u mnie z apetytem to roznie. Wczoraj jak slon jadlam a dzisiaj nie mam wogole ochoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Jest tu ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Tez sie bardzo ciesze ze na Ciebie trafilam =) bedziemy razem przechodzic przez to wszysko.. Ja tez mam temp miedzy 37 a 37,2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj sie mamy. w dzisiejszym swiecie to ludzie bez internetu chyba by poumierali, nawet czy moga isc dolekarza sie pytaja na forum, czy sa w ciazy, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Uwielbiam takie zgryzliwe osoby na forum.. Pozdrawiam Cie uszczypliwy gosciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje:) tez cie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja dzisiaj mierzylam temperature - 37.1. Czyli podniosla sie o ta jedna kreske :) Huanamaria dzisiaj do lekarza !!:) bede czekala na jakies wiadomosci od ciebie :) Jak zawsse, na kazdym temacie ba kafeteri znajdzie sie osoba ktora bedzie woecznie krytykowala :):) milo z twpjej strony gosciu ze chcess nas uswiadomic :) Niepokoje sie o moj sluz. Jest go malo i jest wodnisty... to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×