Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem z dziewczyną, która mnie kocha, a ja czuję coś do innej, jest mi z tym źl

Polecane posty

Gość gość

e cholernie...To było dawno, ale nie otrząsnąłem się do tej pory. Moja dziewczyna nic o tym nie wie, a ja staram się z całej siły z tym walczyć i nie mogę nic zrobić. Ledwo da się z tym żyć, mam już dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyraźniej nie do końca wyleczyłeś się z byłej. Nieraz lepiej pobyć samemu , żeby lepiej otworzyć się na innych " wyleczyć serce" i nie krzywdzić przy tym innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówili mi, że powinienem żyć dalej i znaleźć sobie kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbuduj sb negatywny obraz tamtej laski, wypisz na kartce jej wady i powtarzaj do obrzydzenia naucz się na pamięć. Powinno pomóc o ile miała dużo wad np przeklinała piła puszczała się nie wiem była leniwa kiepska w łóżku a może po prostu głupia? pomysl sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak dlugo juz ni emozesz zapomniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rady marylin nie pomoga ja jestem 3 lata w zwiazku z facetem ktorego bardzo kocham, a mimo tego nie potrafie zapomniec swojej pierwszej milosci - mimo ze oficjalnie w zwiazku nie bylismy ani tez nie doszlo miedzy nami do niczego wiecej niz paru pocalunkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zbuduj sb negatywny obraz tamtej laski, wypisz na kartce jej wady i powtarzaj do obrzydzenia naucz się na pamięć." xXx Takie coś nie pomoże, ponieważ mózg ignoruje wady osoby, w której jesteśmy zakochani. A co do czasu trwania to minął już rok od momentu rozstania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myslisz non stop o tamtym facecie czy tylko czasami? ja mam podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem rok po rozstaniu i nie zapomniałam , jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej rok, to za wczesnie na nowa dziewczyne. Daj ze z nia spokoj, po co ja oszukiwac. Jesli byles powiedzmy w 3 letnim zwiazku czasem potrzeba drugie tyle by zapomniec. Nic na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam... myślę o facecie, z którym ostatni raz rozmawialiśmy 8 lat temu... mam męża i dziecko ale nam się nie układa. W sumie nigdy go tak naprawdę nie kochałam, ale wpadliśmy, myślałam, że jakoś się ułoży...wiem, jestem po/je/ba/na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko czasami, szczegolnie jak przechodzimy jakis kryzys w zwiazku/o cos sie klocimy, mysle sobie co by bylo gdyby miedzy nami wypalilo, bo tak naprawde nigdy sobie nie wyjasnilismy tego do konca 🖐️ nigdy go nie zapomne, chociaz naprawde bardzo mnie skrzywdzil i jestem praktycznie pewna ze juz nigdy nie bedzie niczego miedzy nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam, jesli tylko w momentach kryzysu to nie jest zle. Tak chyba wiekszasc osob ma, ze w takich chwilach wspominaja dawne milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy tak ma większość osób, chodzi mi o to że nawet będąc z kims kogo kochasz możesz mieć takie myśli o kimś innym i nie da się od tego uciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochasz obecną partnerkę ? Widzisz z nią swoją przyszłość ? Odpowiedź sobie szczerze na te pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzies czytalam jakas ankiete z ktorej wynikalo, blisko 22 procent ludzi jest w zwiazkach kochajac kogos innego. A chodzi mi o to ze 1. milosci si enigdy nie zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , to prawda ,że od przeszłości się nie ucieknie ale ważne jest to ,że pewne rzeczy trzeba zaakceptować - koniec oznacza koniec czas przeszły , który już nigdy nie wróci i ważne aby żyć tu i teraz tym co dzieję się teraz , nie krzywdząc innych . Ja byłam w bardzo długim związku 7 lat - więc wiem ,że się pamięta. Ale nie możemy się babrać w tym co już nigdy nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojego obecnego faceta kocham, tamtego z przeszłości w sumie też, ale to dwa typy różnej miłości których nie da się porównać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale tego z ktorym jestes kochasz, to juz chyba duzo. Gorzej jakbys tylko tamtego kochala. Nie ma rodrapywac starych ran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×