Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aguero Arg

Jestem zabójczo przystojny i bogaty

Polecane posty

Gość Aguero Arg

Nie oszukujmy się... mogę mieć każdą kobietę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura PavloviC
Haha..nie każdą...ja również mam kupe kasy i jestem atrakcyjna :D Mnie byś nie kupił...nie dla psa kiełbasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne!!!!!!!!!! Wszyscy tu opływacie w luksusy i macie po 10 dobrze prosperujących firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala83
ale ci pojechała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia komaneczczi
wrzuć foto może najpierw gablota i dom może jacht jak masz;) bo wiesz jak facjata nie bardzo to tym luksusem da się przysłonić:D dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura PavloviC
Bo jest frajerem...ot cała historia! Kasa dzisiaj jest, jutro moze jej nie być..ale z brakiem inteligencji zawsze jest tak samo. Jak Ci jej brak to i tka nigdzie jej nie kupisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia komaneczczi
ale nie bądźcie agresywne;) uroda i bogactwo czasami bardziej w życiu się przydaje jak inteligencja co też nie znaczy że jedno wyklucza drugie ;) dawaj foty oblukamy te twoje bogactwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujem ze nas o tym fakcie poinformowales i co to dla nas oznacza ? poprzesz slowa czynem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguero Arg
Rozumiem wasze oburzenie.. jesteście szczurami bez pieniędzy, bez powodzenia u przeciwnej płci ale co zrobić, jedyne co możecie to pokrzyczec na forum robaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala83
zmień dilera...robaczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabójczo przystojny i bogaty mężczyzna nie siedzi na babskim forum i nie szuka poklasku bo podobno zna swoją wartość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguero Arg
Uświadamiam wam, że taki facet jak ja może mieć każdą kobietę, co za tym idzie również was.. ale oczywiscie ja na taki niż społeczny nawet nie patrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikowajanikowa
hahahahaha popłakałam się ze śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguero Arg
Płacz.. tylko to ci pozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi cie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co oznacza dla Ciebie okreslenie bogaty ??? Bo ludzie mają rozne zdania w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KurnikGry
Zastanawiam sie tylko nad jednym, dlaczego każdy a szczegolnie tutejsze panie negatywnie zareagowały na autora tematu? przeciez to logiczne i oczywiste, ze bogaty i przystajony facet moze miec kazda kobiete, najwyrazniej tutajeszym kobietom zal dupe sciska, ze taki facet nigdy na nie nie spojrzy, ahh ta zawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te , kurnik - to w ciekawym społeczeństwie się obracasz jeśli w wyborze faceta laski kierują się tylko jego statusem społecznym i ilością cyferek na koncie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd34324
czarownica ma racje, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BO...........
no moze mozesz miec kazda, ale zadna nie bedzie z toba dla ciebie, tylko dla kasy, wiec cmoknij sie w pompke z ta twoja kasą i uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystojny, bogaty i do tego umie czytac w naszych myslach ale bajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KurnikGry
summer... w ciekawym społeczeństwie sie obracam powiadasz? zastanawiam sie w takim razie z jakiej Ty planety jesteś? bo jeśli z ziemi a jeszcze dokładniej z Polski to obracamy sie w tym samym i chyba nie zaprzeczysz, ze kobiety patrza na pieniadze i pozycje faceta - no chyba, ze zyjesz w bajce, gdzie dzielny rycerz zabije smoka i uwolni Cie z zamku (czyli z ziemi..) ehh durna kobitka autor tematu ma w stu procentach racje, może mieć każdą z was (o ile naprawde jest bogaty i taki przysojny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×