Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentka 3 roku

jestem zaraz w knajpie

Polecane posty

Gość studentka 3 roku

ale sie upije.sama bęz tego s*******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlam mostem i chcialam sie rzucic,ale pomzslalam,ze najpierw sie najebie w knajpie a potem pomysle.nie chcialam siedziec sama dzisiaj w pustym pok6ju,a on mnie olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty jeszcze wymyslisz przegrancu aspoleczny aby zaistniec chociaz na chwile :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam przy kompie butelke wodki weselnej i chce ja wypic ale nie moge - w smaku to ochydne blllleee pytanie do pijacych...jak dajecie rade wypic to swinstwo, wasze sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dotyczy wódki weselnej: jak chcesz wypić i się upić sama to nie czystą tylko rozcieńcz. Bierzesz szklankę od piwa (500ml), lejesz 1/3 wódki resztę jakiś sok. albo cola/sprite i kilka kostek lodu. Poczekaj kilka minut aż się ochłodzi i pijesz jak soczek, łatwo wchodzi. Potem powtarzasz procedurę jeszcze dwa razy i flaszka pusta, a ty konkretnie pijana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem.nie dodaje mi postow.poryczalam sie,mam potworne rany na stopach,nie moge isc.to ostatni wieczor w tym miescie, a on mnie olal.musialam wyjsc bo zwarińwalabym sama w nieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiałam sie jak mops na końcu z Ciebie, cóż za przeżycia jakie budowanie atmosfery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×