Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem zszokowany wymaganiami współczesnych kobiet.

Polecane posty

Gość gość

Znam prawników, lekarzy, rzeczoznawców majątkowych, notariuszy, a nawet polityków samorządowych, którzy dużo zarabiają, a nie mają żadnego powodzenia u kobiet. Wytłumaczcie mi jak to jest, że lekarz (kardiochirurg) lat 42 jeździ samochodem za 120tys. mieszka w apartamentowcu i ciągle w moim towarzystwie żali się, że żadna go nie chce ... Czy Polskie kobiety mają aż tak wysokie wymagania? Jestem w szoku! Drugi przykład. Mój znajomy, prawnik z Warszawy, od czterech lat traci kasę na jakichś trenerów rozwojowców i mimo tego wciąż stoi w miejscu. No po prostu mi żal chłopa, że znaleźli się cinkciarze którzy sprzedają mu fałszywe nadzieje na to, że sobie kogoś znajdzie. Mój kolega po fachu, też prawnik, szuka dziewczyny na sponsoring. Twierdzi, że może dać miesięcznie nawet 5 tys. ale na jego ogłoszenia zawsze jest zero odzewu. Dochodzę do wniosku, że dzisiaj to nawet jak się do czegoś dojdzie w życiu to nie gwarantuje to sukcesu z kobietami. Świat na prawdę stał się dziwny dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sponsoring wychodzi taniej niż związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poruszyłeś bardzo ciekawy temat, który do niedawna i mnie dotyczył ;) widzisz, w związku kasa i prestiż w dłuższej perspektywie nie mają żadnego znaczenia dla nas kobiet. Pozdrawiam i mam nadzieję że topik nie umrze bo chciałabym poczytać co inne kobiety mają do powiedzenia w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mają znaczenia, wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś kobiety też są prawnikami i lekarzami więc byle prawnik i lekarz ich nie zadowala. Kobieta zawsze patrzy w górę dlatego zwykle im kobieta lepiej wykształcona, lepiej zarabiająca itd. tym większe szanse ba bycie samą i to nie dlatego, że faceci jej nie chcą tylko przez jej wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nawet za miliony zł,nie da sie kupic uczuć,których wy nie potraficie dać kobietom.To nie brak kasy ich nie zadawala tylko wy to sobie w ten sposób tłumaczycie .stale się porównujecie z innymi facetami ,nawert zawartościa w aciach"a potem kompleksy i zdrady.zacznijcie rozmawiać z kobietami na temat tego czego im faktycznie brakuje a nie piszcie takich bzdur.i co ze lekarz,ze prawnik skoro pewnie nie wie co znaczy kochać,myśli ze wszystko kupi się za pieniadze ?miłości się nie kupi.Jest taki calutki dzień poza domem ..no bo on zarabia i dba o karierę a potem się dziwi że bliskości nie ma,i że ona stale czegoś ma mało..czego ma mało?uczuć i jeszcze raz uczuć .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac cos jest z wami nie tak, a juz sam fakt, ze macie obsesje na punkcie pieniedzy swiadczy o tym, ze jako ludzie nie powalacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka że kobiety są proste i bardzo hmm zwierzęce i wszystko zależy od tego czy facet się podoba czy nie (nie chodzi tylko o urodę) wiem to po sobie, nie zarabiam dobrze nie mam kasy i nie ubieram się jak bogacz... a jednak idę na imprezę i często same się chętne trafiają, jakoś nie mam problemów poznać bardzo atrakcyjnej kobiety same mnie potrafią takie wyciągać na parkiet. Jestem wesoły i dobrze się czuję w towarzystwie kobiet, nie krępuję się ich. Nie mam problemu też znaleźć panny na seks, byłem w jednym seks-układzie i miałem propozycje na kolejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietom się w d****h poprzewracało. Jak to ta to inna. Nie ma żadnej? To kupuje sobie jakąś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam obsesje na pkc.pieniędzy bo charuję jak "wół" a mąż nawet do jedzenia ,ubrań oraz butów dla dzieci sie nie dołoży.nie muszę mieć drogich ciuchów ,kosmetyków markowych,bizuterii itp,nie mam nawet auta ..pichotą .. chodzę,ale nigdy nie pozwolę na to by dzieci chodziły głodne czy obdarte ..a on zarabia 2 razy tyle co ja i co nie ma ,kiedy nie zapytam to nie ma.Na wszystko ja mam robić?s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
Przytulam cie maly biedny misiaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam trochę koleżanek które szukają meżczyzn, takich do wspolnego życia, i powiem tyle - one naprawdę nie wymagaja duzo. Ale obecni faceci nawet minimum nie potrafia spelnic. Faceci, przypomnijscie sobie podstawy kultury, kupcie ksiazke w empiku o savoir vivre - ksiazka majatku nie kosztuje, a podejrzewam ze dla wielu z was to bedzie jedna z najbardziej trafionych inwestycji w zyciu. Takich, ktore szybko sie zwracaja i generuja niewymierne korzysci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten znów facetów na kafe przytula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie za bardzo rozumiem dlaczego jesteś zszokowany wymaganiami kobiet, a nie swoimi kolegami, którzy mając takie atuty są niezdolni do znalezienia sobie kobiety i stworzenia związku. Myslałby kto, że to takie biedne misie. Prawda taka, że albo sa wycofani społecznie albo jak spotykają się z kobietą, to okazuje się, że związek, to za duzy wysiłek, za duzo kompromisów i pracy, wolą odpuścić, a później jojczyć dla porządku na brak baby na tej samej zasadzie, na której kobity jojczą na swój tłusty tyłek- nie mając zamiaru nic z tym zrobic, po prostu sobie ponarzekac i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam trochę koleżanek które szukają meżczyzn, takich do wspolnego życia, i powiem tyle - one naprawdę nie wymagaja duzo. Ale obecni faceci nawet minimum nie potrafia spelnic. Faceci, przypomnijscie sobie podstawy kultury, kupcie ksiazke w empiku o savoir vivre - ksiazka majatku nie kosztuje, a podejrzewam ze dla wielu z was to bedzie jedna z najbardziej trafionych inwestycji w zyciu. Takich, ktore szybko sie zwracaja i generuja niewymierne korzysci. x Dla współczesnych kobiet gentelmen jest passe i uważają go za niemęskiego wiem co mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ciebie uważają za niemęskiego to po prostu taki jesteś. Męski gentleman zwala z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla współczesnych kobiet gentelmen jest passe i uważają go za niemęskiego wiem co mówię XXXXXXXXXXXX I tu się właśnie mylisz ... wysoka kultura osobista i dżentelmeństwo to jest właśnie to co mnie pociąga w facetach a mam ... tylko 23 lata. Nie wrzucaj wszystkich kobiet do jednego worka. Dla mnie taki facet jest bardzo męski bo ma szacunek do kobiety i umie się zachować w jej towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cie dziwi? mozna miec prestizowy zawod i rownie prestizowe stanowisko i byc zwyklym burakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci nie mający powodzenia nie powinni wyżywać się na kobietach ale na tych facetach którzy mają powodzenie, jak roochacze znikną ze świata to kobiety wezmą się za prawiczków. Taka ich natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może za bardzo uogólniłem ale większość kobiet między 16-25/26 za męskie cechy uważa picie, palenie, wulgarne słowa, agresje. Nawet mi moja rówieśnica 23 lata powiedziała, że jestem dziwny bo nie przeklinam. Wg Ciebie to jest dziwne i nienormalne? Generalnie tylko dama doceni gentelmena a niestety coraz ciężej spotkać damę. Dziś Kobiety sporo piją, przeklinają, są również agresywne a takie kobiety nie chcą gentelmena bo to nie ich target.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat przeczy tezie ze kobiety leca na pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to Twoje znajome dużo piją i przeklinają, skoro sobie takie towarzystwo wybrałeś to miej pretensje do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mój kolega po fachu, też prawnik, szuka dziewczyny na sponsoring. Twierdzi, że może dać miesięcznie nawet 5 tys. ale na jego ogłoszenia zawsze jest zero odzewu." X Prymityw chcący sponsorować laskę i to jeszcze za marne 5 kafli miesięcznie miałby poznać jakąś normalną kobietę? Buahahah, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lece na przeklinanie i chamstwo i zadna z moich kolezanek tez nie, nie wiem za jakie kobiety wy sie bierzecie, ale pewnie na podobnym poziomie emocjonalnym jak wy... mozna miec prestizowy zawod i byc burakiem bez kultury jak juz ktos napisal, moj facet nie ma jakiejs super pracy, ale przyciagnelo mnie do niego to, jakie mial pozytywne podejscie do ludzi, szanowal kobiety, to taki typ co chyba w zyciu nie byl na kafeterii :P tacy co dlugo sa samotni i narzekaja, jakie kobiety sa wymagajace, to sami maja wielkie wymagania, a gdy nie moga takiej znalezc to zaczynaja gardzic kazda, uogolniac, ze kazda leci na kase, kobiety to inkubatory, mysla c**a itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, to Twoje znajome dużo piją i przeklinają, skoro sobie takie towarzystwo wybrałeś to miej pretensje do siebie. x To kobiety z różnych środowisk i poza tym ludzi na studiach się nie wybiera. To opis przeciętnych kobiet w moim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piotr weterynarz. zero powodzenia,brzydki,łysiejacy,żona sie mnie brzydzi,troche zboczony,ale mam przyjaciela psychiatre posówa mnie regularnie ,nie potrzebyje kobiety,ale mam zone i trójke małych dziewczynek,nic do nich nie czuje kocham tylko jego:( piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja nie lece na przeklinanie i chamstwo i zadna z moich kolezanek tez nie, nie wiem za jakie kobiety wy sie bierzecie, ale pewnie na podobnym poziomie emocjonalnym jak wy... mozna miec prestizowy zawod i byc burakiem bez kultury jak juz ktos napisal, moj facet nie ma jakiejs super pracy, ale przyciagnelo mnie do niego to, jakie mial pozytywne podejscie do ludzi, szanowal kobiety, to taki typ co chyba w zyciu nie byl na kafeterii jezyk.gif tacy co dlugo sa samotni i narzekaja, jakie kobiety sa wymagajace, to sami maja wielkie wymagania, a gdy nie moga takiej znalezc to zaczynaja gardzic kazda, uogolniac, ze kazda leci na kase, kobiety to inkubatory, mysla c**a itp. x Pewnie nie jesteś 23/24 latką a to robi sporą różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem zszokowana tematami typu: ustawiona dupa z automatu daje powodzenie u plci przeciwnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×