Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylek 88

Jsk inteligentnie utrzec nosa kochance mojego narzeczonego?

Polecane posty

Gość motylek 88

Jego kochanka wie o mnie i naszym malutkim dziecku. Zdaje sie ze nic z tego sobie nie robi. Kiedy podejrzewalam go o zdradę z nią , zadzwoniłam. Zatwierdzila ze mój narzeczony to dobry kolega. Dzis w telefonie partnera znalazłam jednoznaczne wiadomości ze sa kochankami i spotykają sie od 3 miesięcy. Ma ona 20 lat, partner 27 lat, wiem gdzie mieszka, wiem gdzie pracuje, znam jej rodziców z widzenia. Co mam zrobić by na zawsze odseparować ja od mojej rodziny? Nie piszcie mi ze mam go zostawić. Nie zostawie, to ojciec mojej coreczki chce walczyć. Sądzicie ze zawiezienie jej do pracy worka z brudnymi majtkami i skarpetkami partnera wystarczy? Skoro wziela moja przyjemność to niech przejmie obowiązki? Proszę o inteligentne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inteligentnie to zachowaj resztki godności i rzuć tego frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do partnera oczywiście nie masz pretensji? biedny misio uwiedziony przez podła sukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usiądź jej dupą na twarzy i nasraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no właśnie- dlaczego za niego się nie weźmiesz i nie zrobisz z nim porządku??? w końcu to on cię zdradza, a nie ona! zero honoru i dumy- żenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzicie ze zawiezienie jej do pracy worka z brudnymi majtkami i skarpetkami partnera wystarczy? Skoro wziela moja przyjemność to niech przejmie obowiązki? xxx jaka ty jesteś głupia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahahahahahahaahahahahahaahaha!!!!!!!!!!! ale z ciebie frajerka, ze hej!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahahah!!!! co za idiotka siedzi z frajerem co ja zdradza, a to nawet nie maz hahahhahahaha!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kochanicą nie da się kulturalnie. Tu trzeba przywalić z grubej rury np. nawalić jej na wycieraczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotka pewnie boi się zostać sama z bachorem bez kasy to jej to nie przeszkadza że ją zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahahahah, nie problem w tym , że trzymasz się jakiegoś szmaciarza jak pijany płotu i to tylko dlatego, że z nim wpadłaś, tylko w tym że jakaś panna jest. Jak nie ta to inna będzie, facet ma ciebie i dziecko w d...pewnie będzie ciebie stale zdradzał więc odradzałabym walkę o niego i ośmieszanie. Z prostej przyczyny- nie problem w pannie, tylko w twoim facecie, jedną wystraszysz, to już zacznij czekać na nową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można udzielic inteligentnych podpowiedzi głupiej osobie, bo i tak zrobi po swojemu, gdybyś miała choć odrobine inteligencji, to kopnęłabyś go w dupsko, a nie zniżała się do poziomu zemsty na kochance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby inteligentnie utrzeć nosa trzeba byc inteligentnym..a ty jak prostaczka będziesz ucierać nosa kochance i odseparowywac ja od biednego misiaczka i waszej rodziny,zalosne. Kobieta inteligentna rzucila by frajera a nie tkwila bo jest ojcec dziecka. Nawet jeszcze mezem nie jest a juz zdradza..zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te brudne gacie swojego frajera to weź se na ten głupi łeb załóż :P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przecież to nie jej maz, nic jej nie obiecywal a ona na to przysala. nie popieram zdrady, ale co tamta jest winna jemu powinna utrzec nosa a nie jej. pewnie on tamtej mowi ze tylko mieszkają i ze kwestia czasu jak skoncza ze saba i nic pomiędzy nimi nie ma. sprawa jest proste. nie chciał się z toba zenic, nie wiaze z toba przyszłości, a ze ty nadal mu pierzesz brudne gacie to twój wybor a on korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchaj, nie chcialo mi sie pisac, wiecjak juz to robie, wez moje rady do siebie i wdraz je w zycie/ Po pierwsze, wzbudz litosc w jej rodzicach, niech wiedza jaka maja corusie, bierz dzieciatko na raczki i sio do nich, poplacz sie i tak dalej powiedz o wszystkim bla bla, ale ni emoze jej byc w domu. zrob mu awanture! krzycz, pokaz, ze masz pazur, powiedz, ze mu wybaczysz jak przestanie z nia sie spotykac, wyprowadz do kogos bliskiego na jakis tydzien, i nie pierz mu ciuchow, zdradza? niech sam robi sobie pranie. PROSTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha przegoni jedna pannę,to narzeczony przygr**** inna a ta sie będzie ośmieszać i biegać za pannami i jego brudne majty wozić po calej Polsce..buehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" po calej polsce " hahahahhahahahahahahahah dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie pind
Jesli jakas p***a zostaje kochanką zajętego faceta to sie nie da inteligentnie.Mozesz zrobic jakąs akcje,ale to raczej nic nie da bo problem tkwi w Twoim lubym .Jak pogonisz jedną raszplę,to sie trafi nastpęna.Przemyśl swój związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchaj, nie chcialo mi sie pisac, wiecjak juz to robie, wez moje rady do siebie i wdraz je w zycie/ Po pierwsze, wzbudz litosc w jej rodzicach, niech wiedza jaka maja corusie, bierz dzieciatko na raczki i sio do nich, poplacz sie i tak dalej powiedz o wszystkim bla bla, ale ni emoze jej byc w domu. zrob mu awanture! krzycz, pokaz, ze masz pazur, powiedz, ze mu wybaczysz jak przestanie z nia sie spotykac, wyprowadz do kogos bliskiego na jakis tydzien, i nie pierz mu ciuchow, zdradza? niech sam robi sobie pranie. PROSTE xxx widać takich idiotek jak ty jest więcej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akcja z rodzicami panienki chyba niewiele da,bo babsko jest pełnoletnie zdaje sie.I rodzice na jej zachowanie nie mają wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej beda sie wstydzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź błagać na kolanach z dzieckiem na rękach ją o to żeby zostawiła twojego biednego misia :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawalic jej na wycieraczke Buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciątko na rączki ? Buzia w ciup,rączki w małdzyk :P Czy jak to u Chmielewskiej było :P Tak serio-zajmij sie swoim MIsiem.Moze ma za mało pracy,ze o p*****lach mysli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dali babom prowo i się rzuciły jak przekupy na targu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie jej maz to jaki zajęty chyba w lkozku tylku czasem nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne, jakby mi jakaś przylazła z dzieckiem wzbudzać litość to bym psami poszczuła. Nigdy się nie zadawałam z zajętymi, więc mi nie grożą takie najścia, ale takie baby są obrzydliwe- one , a nie kochanki, bo zamiast pogadać poważnie ze swoim facetem i z nim ustalić , czy odchodzi , czy ratujemy związek, to będą obnosić swoje nieudacznictwo po całym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochance nie przeszkadza, że jesteś Ty i małe dziecko? Gorzej, że jemu nie przeszkadza :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buzia w ciup,rączki w małdzyk x tak to właśnie robią qrwy co o/b/ci/ą/ga/ją cudzym chłopom buhahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym z lekka złosliwie zajeła sie zajeciem czasu Misia by mu horyzonty poszerzyć czyli zostaw mu dziecko i pojedz gdzies. Mozesz tak ja kiedys wyskoczyc sama nad morze na 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×