Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarny kociak

Jupi jade na Wielkanoc do kraju ! Kto ze mna !

Polecane posty

Gość czarny kociak

Mieszkamy w UK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez lecę
I wracam po 5 maja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka1722
a ja jade ale 11 maja lol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ide do pracy
jak prawdziwy Polak za granica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jaa
A do mnie wuj mojego meza przyjezdza na Swieta z Polski z rodzina. I sama nie wiem czego sie spodziewac. Ale ja mieszkam w Stanach nie w UK. Tez wolalabym jechac do Polski na Swieta do mamy. Pojade za to sama w lato do Polski. Tez sie nie moge juz doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyjechaliście za granicę
to siedźcie tam, przecież tam tak dobrze. Czego chcecie od Polski i polskiej nędzy, która wzgardziliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bert Power
a chooj to nas obchodzi gdzie ty bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jaa
Siedze i mi tu bardzo dobrze, a ty pewnie zazdroscisz bo nie masz mozliwosci sie z Polski wyrwac. Tesknie za rodzina i to wszystko, a przerazaja mnie tacy ograniczeni Polacy jak ty. Teraz takie czasy, ze nie trzeba mieszkac w jednym kraju przez cale zycie. A tobie wspolczuje ograniczonego umyslu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyjechaliście za granicę
Dziękuję za wspólczucie, ale jeśli ktoś jest Polakiem, to musi być ograniczony. Wy jesteście niczym nieograniczonymi obywatelami świata i tylko przypadkiem poznaliście język polski, piszecie na polskim forum i niektórzy, nie wiadomo po co, chcą przyjechać do tego żałosnego kraju, zamieszkałego przez nieudaczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jaa
Nigdy nie pisalam o Polsce jako o zalosnym kraju. Co CI to przeszkadza, ze nie mieszkamy w Polsce. Jestem nadal Polka, a na forum pisze, bo moge tu uzywac polskiego. Nie lubie takich zawistnikow jak ty. Nie wiesz dlaczego kto wyjechal. A Polske lubie odwiedzac, a mieszkac na stale wole w US, bo mam tu swoja nowa rodzine. I nie mow, ze nie jestes ograniczony, bo normalny czlowiek nie wypisuje takich glupot jak ty. Dobranoc zlosliwy czlowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daqadga
A ja na szczescie :D nie jade do PL!!!! Jupi! Niestety, bede musiala w czasie wakacji pojechac na caly tydzien do tego chorego miejsca :O Bleeee!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecialam w poniedzialek i wrocilam dzisiaj. Cale 2 dni. :D Teraz znowu polece 20-go i wroce 24-go. :) Tez sie ciesze, ze moglam sie zobaczyc z rodzina, kupic polskie ksiazki w emPiku i zjesc porzadny polski, swojski obiad. Za ojczyzna nie przepadam ale kontakty utrzymywac bede. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielbaski z grillaaaa
major jak tam twoj gach? ten co przy kominku z toba stal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam aj tam olaboga
ja tez jade do PL na Wielkanoc i wcale sie nie ciesze, ale Rodzine trzeba odwiedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmana
Mayor :-) "gach" przystojniak. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL jest prawdziwa wielkanoc i niedziela palmowa. Caly swiat nam jej zazdrosci. A w uk co?Chlanie na umów w pubach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały świat zazdrości? Wmawiaj sobie :D chyba współczuje zabobonów w które wierzą katole haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zabobony sie icza swinio ale wielkanocne pysznosci. Biala kiełbasa świecona, szyneczka, jajko na twardo, babka wielkanocna, sol, pieprz. Wszystko swiecone swinio. Nie macie w uk takich rarytasow ani takich pieknych swieconek. Macie tylko allah akbar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×