Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kac moralny po ostatniej sobocie... Ratunku!!!

Polecane posty

Gość gość

Niżej chyba nie da się upaść :( W sobotę byłam na imprezie ze znajomymi, była tam m.in. moja dobra koleżanka z roku i jej chamski chłopak, którego nigdy nie lubiłam. Wypiłam trochę za dużo,a w międzyczasie na moje nieszczęście koleżanka strzeliła focha na swojego faceta i wyszła z imprezy. Ja zostałam i mi odbiło strasznie. Jakoś tak wyszło, że przelizałam się z tym chamem na oczach ludzi, a potem w kiblu było jeszcze ostrzej. Jest mi teraz tak wstyd i rzygać mi się chce na samą myśl... Najgorsze jest to, że koleżanka na pewno się dowiedziała, bo było tam pełno naszych znajomych, nie chodzę teraz na zajęcia, bo wstyd mi się przed ludzmi pokazać. Najgorsze, że zrobiłam to z tym gnojkiem, którego szczerze nie trawiłam. Dostaje teraz sms od nieznanych nr na temat tego co się zdarzyło, nie wiem co robić, jak naprawić swój błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przeżywaj . ja też swoje przeszłam po pijaku.nikt pijany nie zachowuje się normalnie. dasz sobie radę a o tym z czasem ludzie zapomną. każdy coś po pijaku narozrabiał. mnie przywiozła kiedyś policja do domu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, każdemu może się zdarzyć za duzo wypić, ale to już przesada, robiłam loda chłopakowi mojej dobrej koleżanki z roku, na pewno się rozeszło, w dodatku wśród ludzi z uczelni, porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pokazałaś. ja zwyzywałam teściową i całą jej rodzinę a jakoś żyję. dasz sobie z tym radę. nie załamuj się. z czasem ludzie zapomną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarami
O ludzie jak loda robiłaś to masakra :/ Myślałam, że to "ostrzej" w kiblu to jakieś macanko było, ale jak to był seks oralny to nie ma na to rady. Musisz udawać, że nic się nie stało i że nic Cię nie obchodzi opinia innych. Do szkoły musisz chodzić. Chcesz dać satysfakcję temu gnojowi, że przez niego zawalasz studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarami
Może powiedz, że Ci ktoś coś dosypał? Czy że coś brałaś i nie kontrolowałaś swojego zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodź do szkoły a jak będzie ci się chciało płakać pomyśl o tym,że tą szkołę skończyć musisz i miej wyj****e na resztę. żałujesz tego więc jesteś dobrą osobą a dobre osoby są na świecie potrzebne.zaciśnij zęby i nie patrz na innych. myśl o sobie i o tym co dla ciebie jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz udawać, że nic się nie stało i że nic Cię nie obchodzi opinia innych. Do szkoły musisz chodzić. Chcesz dać satysfakcję temu gnojowi, że przez niego zawalasz studia? ale ja się teraz boje, że jak pójde na uczelnie to w jeszcze w zeby zarobię, serio nie wiem jak sie tam pokaże, bo moja koleżanka jest bardzo lubianą osobą, z kolei jej fagas potrafi odwrócić kota ogonem i wyjść z każdego g****a szwanku taki z niego cwaniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za słowa wsparcia, chociaż trudno będzie mi zmyć z siebie to obrzydzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
gadałaś z tym kolegą? Może nie jest aż tak chamski i jak sobie wyjaśnicie tę sytuację to Ci trochę ulży. Napisz do niego albo zadzwoń, że chcesz pogadać o tym co zaszło bo Ci głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę powiedzieć, że mi ktoś coś dosypał, ale szczerze wątpię czy ktoś uwierzy, poza tym ja sama wiem, że to nieprawda i dalej czuje się jak szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwię ci się ale każdy zrobił w życiu coś czego żałuje. przykro mi,że ciebie też to spotkało ale na każdego przychodzi taka pora. bądź silna i skup się na nauce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten facet to akurat siurdak straszny, często zdradzał swoją dziewczynę a ona zapatrzona w niego jak w jakiś obrazek, raczej zrzuci na mnie całą winę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nie myśl o tym jak się z tego wyplątać ,bo to już się stało. pogódź się z tą obrzydliwą porażką. nie jedna z nas głupotę zrobiła po pijaku. idź do szkoły jak gdyby nigdy nic i nie zwracaj uwagi na docinki ,bo ludzie a zwłaszcza młodzież potrafią dopiec więc bądź silna i się nie daj. ja nikomu loda nie zrobiłam na imprezie a i tak dziewczyny ze starszego rocznika mi strasznie dokuczały. teraz już nawet nie pamiętam jak one wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wiesz co robisz po pijaku to się nie upijaj, proste ! :) a tak poza tym zachowałaś się jak najgorsza d****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmata jesteś i tyle, płacz nic nie pomoże, z tym się człowiek rodzi, taka już jesteś, pogódz się z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes kobieta wiec jestes k***a z natury ale zeby az taka? Takich jak ty sie nie szanuje. Takie jak ty traktuje sie jak worek na sperme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie dostałam kolejnego sms z nieznanego nr, w którym są aluzje do tego co robiłam na imprezie po pijaku i sugestia, żebym dla własnego dobra zmieniła promotora pracy, masakra, co ma do całej sprawy mój promotor!!! nie sądziłam, że to tak daleko zabrnęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ludzie lykacie jak pelikany hehe a ja was w trabe robie! To prowo jest tlumoki! Proooowoooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaa__
a dużego miał fajfusa ?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, że to tylko straszenie z tą zamianą promotora? co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co robić, proszę poradźcie, czy powinnam pogadać z tamtą koleżanką zanim pojawie się na uczelni i jakoś spróbować załagodzić sytuację, co mam jej powiedzieć, przecież w końcu muszę tam się pokazać kiedyś, no i nie wiem co mam sądzić o tym smsie z promotorem, myslicie, że to może być na serio, czy raczej taka ściema, żeby mi dopierdolić i żebym się bała przyjść na seminarium..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pogadaj najpierw z koleżanką skoro i tak ja wczesniej zdradzal nie powinna cie obwiniac,ze zepsulas moralnie jej kochanego misiaczka. a z promotorem nie wiem,ale raczej sciema,bez przesady,nie zadarłaś przecież z mafią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa tez mam kaca moralnego.:( calowalem sie na oczach wszystkich z dziewczyna, ktora wyglada jak troll bagienny:o ae to nie wszystko: mowilem ja ze ja kocham, ze jest najpiekniejsza na swiecie, itd. a w mieszkaniu wylizalem jej sutki i uprawialismy sex. Fuuuj ona jest taka obrzydliwa:o. Jakby tego bylo malo nie jestem chrescijaninem i zlamalem swiadectwo czystosci i to jeszcze z takim pasztetem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×