Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kadeci, marynarze

Polecane posty

Gość gość

Czy na forum są ludzie morza? chciałbym pracować na statkach, pływać na okrętach. Mam 18 lat i stoję przed wyborem studiów kierunkowych. Szukam rad i porad od osób znających temat co trzeba studiować, gdzie załapać się na staż i gdzie składać dokumenty aby pracować na morzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw skończ szkołę średnią, potem idź na studia, zrób kilka praktyk, staży i dopiero myśl o pracy na morzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak skończysz studia na akademii morskiej i zdobędziesz przynajmniej 6 podstawowych certyfikatów i będziesz mieć książeczkę żeglarską to możesz złożyć dokumenty do pośrednictwa pracy dla marynarzy. Jedną z takich organizacji jest SMT SHIP MANAGEMENT & TRANSPORT GDYNIA LTD ( www.pracanamorzusopot.pl ). Głównym celem tego pośrednika jest znalezienie pracy dla marynarzy. SMT SHIP zajmuje się rekrutacją załóg dla armatora SMT SHIPPING. Wiesz że oni kompetentnym, wzorowym i zdecydowanym osobom oferują pracę aż do emerytury? To pewny sposób na znalezienie pracy, na polepszenie swojego bytu i życia. Ale żeby wytrwać w tej pracy trzeba być abstynentem. Na statkach panuje zasada zero tolerancji do alkoholu. Robota ciężka, ale wynagrodzenie nieporównywalne z lądowym. No i pełna stabilizacja. SMT stawia na polskich marynarzy. Dużo wiem na ten temat bo mój mąż składał u nich papiery i teraz czeka na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×