Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość OlaMarcin

kamerzysta i fotograf Siedlce

Polecane posty

Gość OlaMarcin

szukam dobrego kamerzysty i fotografa z terenu Siedlec, najlepiej, żeby to był team, czy możecie kogoś polecić, please!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka_1983IX
Witam Nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale proponuję skontaktować się z fotografem, który będzie robił zdjęcia na moim ślubie. Numeru telefonu nie pamiętam, ale jego email to fotokamil@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereni
polecam Daniela www.myslub.pl/blog/ - super fotograf i świetny człowiek, co ważne niedrogo, wiem ze od niedawna ma tez usł. video. Odradzam z całego serca pana Wolińskiego-gbur nie z tej ziemi, kłamca, niemiły, ceny z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iw76
Polecam gorąco Mariusza Zalewskiego z Siedlec. (www.foto-zalewski.pl) Robi świetne zdjęcia. Ja dodatkowo zamówiłam zdjęcia u fotografa i kosmetyczki i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Kamila Borkowskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług. Widać, że podchodzi do swojej pracy z pasją. Zarówno fotoalbum jak i zdjęcia cudowne. Zapraszamy na jego stronę. http://www.fotoborkowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiewaczka30
Beata po co było ci się logować na czarno aby się tu reklamować. Ta głupia i fałszywa reklama jest porównywalna do zdjęć na stronie. Może najpierw warto trochę poczytać o fotografowaniu odbyć kilka szkoleń i dopiero przystąpić do robienia zdjęć młodym parom. Wstyd pokazywać takie wypociny i reklamować je jako profesjonalną fotografię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiewaczko30 HA HA HA widzę, że konkurencja nie śpi i tylko czeka, aby kogoś skrytykować, z nadzieją że im zwiększy się obrót :-) Poza tym gratuluję śpiewaczce30, że wie kto się loguje kiedy i jak. Ciekawe co napisze o mnie Pewnie, że się na czarno loguję HA HA HA Każdy ma swój gust i tak wybierze video, foto, czy zespól stosując swoje własne kryteria a nie sugerując się durnymi wpisami konkurencji czy nawet osób polecających. Sam orientując się trochę w tej branży, poleciłem wcześniej zespoły, które mi się podobały co nie oznacza, że u wszystkich będą grały HA HA HA, ale na pewno mam już wrogów wśród innych zespołów :-) Pozdrawiam przyjaciół i wrogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomiiii
Co do reklam to jak polecę pewnego dobrego fotografa www.dominiktamiola.pl to też mnie pewnie co bardziej wrażliwi skrytykują no ale cóż zaryzykuję, ponieważ na prawdę jest godny polecenia . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselefigara
Pozdrawiam serdecznie konkurencję. Życzę wszystkim żebyśmy kiedyś mogli konkurować jakością zdjęć, a nie dziecinnymi docinkami ... co będzie z pożytkiem tak dla nas jak i par młodych polecam siebie www.weselefigara.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłeś w sedno. Ja polecam duet A&A Włodarczyk - szczegóły na www.arkadiuszwlodarczyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Myszki
Droga Myszko z 4 wpisami pod czarnym nickiem jak najbardziej nie polecam p. Włodarczyka. To co mówi p Włodarczyk i pokazuje na spotkaniu ofertowym nie ma żadnego pokrycia w wykonanych zdjęciach. Myszko a raczej p Arkadiuszu tak wykonuje pan zlecenia jak tu się pan reklamujesz. Trochę więcej uczciwości i wiele, wiele jeszcze nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Raptus717
Raptus717 czemu tak urwały się twoje wpisy. Czyżby ktoś przytarł ci dobrze nosa. Czemu fotografowie nie mają odwagi sami się tutaj zareklamować z imienia i nazwiska tylko robią jakieś głupie podchody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam Cię raptus717 a byleś na takim spotkaniu że możesz wypowiadać się krytycznie o naszej pracy i stosunku do klienta ? korzystałeś z naszych usług? może warto byłoby się zastanowić nad swoją agresją zawarta również w nicu? zapraszam cię na treningi z coachem w Akademii Świadomej Kobiety - to pomaga :-) jak celnie powiedział mój przedmówca nie warto tu z nikim polemizować i szczuć się nawzajem w dodatku bez dostatecznej wiedzy o drugiej osobie i jej pracy - to klient zweryfikuje kto ostatecznie zwycięży. A jeśli masz odwagę napisać opinię to poprzyj ją odpowiednim studium przypadku, sam czarny PR i to pisany przez konkurencję często zwraca się przeciwko szczującemu nie zapominaj o tym wymierzając kolejny ripost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam Cię a byleś na takim spotkaniu że możesz wypowiadać się krytycznie o naszej pracy i stosunku do klienta ? korzystałeś z naszych usług? może warto byłoby się zastanowić nad swoją agresją zapraszam cię na treningi z coachem w Akademii Świadomej Kobiety - to pomaga jak celnie powiedział mój przedmówca nie warto tu z nikim polemizować i szczuć się nawzajem w dodatku bez dostatecznej wiedzy o drugiej osobie i jej pracy - to klient zweryfikuje kto ostatecznie zwycięży. A jeśli masz odwagę napisać opinię to poprzyj ją odpowiednim studium przypadku, sam czarny PR i to pisany przez konkurencję często zwraca się przeciwko szczującemu nie zapominaj o tym wymierzając kolejny ripost. A jeśli chodzi o mnie to wybacz ale nie jestem facetem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna osobo pisząca do Raptusa. Nikt mi nosa nie utarł bo niby czym. Tylko tak się składa, że oprócz pisania na forach mam co najmniej kilkanaście ważniejszych rzeczy do zrobienia. Ale skoro są osoby za mną tęskniące bardzo chętnie będę się udzielał. Tylko nie chce mi się wchodzić w polemikę kto kogo reklamuje i czy to ma sens czy nie Dalej podtrzymuję swoje zdanie, że każdy człowiek ma swój gust i wybierze to co mu się podoba, a nie to co przeczyta na forum, zobaczy w gazecie, czy na bilbordzie Nie traktujcie ludzi jak idiotów, którzy nie mają swojego zdania i gustu. To, że komuś podobają się czyjeś zdjęcia nie oznacza że inni będą nimi zachwyceni, podobnie jest z zespołami muzycznymi, DJami, Kamerzystami itd. Oj MYSZKO878 pojechałaś mi w swoim poprzednim poście tylko nie wiem za co mam nadzieję że tylko przez pomyłkę, bo ja się przecież z Tobą zgadzam że „nie warto tu z nikim polemizować i szczuć się nawzajem w dodatku bez dostatecznej wiedzy o drugiej osobie i jej pracy. Jak powinnaś zauważyłaś nikogo nie obraziłem w zawiązku z wykonywanym zawodem, a wręcz przeciwnie uważam, że każdy fotograf, kamerzysta itd w naszym małym miasteczku coś wnosi w życie kulturalne. Inna sprawa już z osobami na forach, które rzeczywiście czasami inteligencją i dobrym wychowaniem nie grzeszą. Poza tym są wszechwiedzący - chciałbym poznać kiedyś taką osobę w realu tyle „mądrych rzeczy bym się dowiedział. A co do mojego Nicku Raptus jest osobą działającą pod wpływem chwili i taki jestem ale nikogo nie obrażam chyba że ZASŁUŻYŁ to wtedy ciężki jego żywot :-) Na posty też pisze tylko wtedy gdy uważam że warto. A może chcecie żebym polecił jakiegoś fotografa. Polecam WSZYSTKICH :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raptus straszeni Cię przepraszam ja po prostu myślałam o Twojej wcześniejszej wypowiedzi i wpisałam twój nick - bo szanowny szczucz się nie objawił - zgłosiłam od razu do usunięcia ale widać nie zdążyli - 2 wpis jest poprawny. :-) Jeszcze raz przepraszam, zwracam honor i to się już nie powtórzy:-) myszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamerzysta siedlce - REPLAY
Witam!!! Czasem zdarza mi się tu coś przeczytać i powiem wam, że tu ludzie sami siebie zachwalają, żeby tylko grosz wydusić. Nie oczekuję, że ktoś akurat po przeczytaniu tego bedzie szperał w necie aby mnie odszukac. Powiem szczerze ze kazdy np w ogloszeniu jest profesjonalistą i pracuje na profesjonalnym sprzęcie mniej lub bardziej profesjonalnym bo kamera za 10000 to nie jest profesjonalizm :) To samo z aparatem...kupi na raty debil aparat i ma obiektyw typu KIT i lampę wbudowaną i robi zdjęcia za 200 zł :) Bez obrazy ale chuj na chuja będzie lazł a dobrych zdjęć jednym obiektywem się nie zrobi. Oglądałem masę filmów konkurencji tak jak i zdjęć... 80% tej roboty jest do dupy...Widziałem jak koleś nagrywał kamerą sony z wbudowanym mikrofonem :):):):):) i w ogłoszeniu jest profesjonalistą :) Widziałem kolesi co zdjęcia w samo południa rypią z lampą :):):):):) Widziałem takie zdjęcia po obróbce ze osoby na zdjecoiu nie wyglądały jak ludzie :) Photoshop górą!!!!!! Przecież dążymy do doskonałości mamy telewizory HD mamy telewizję N a godzimy się na sztuczne zdjęcia i filmy od fachowców. Albo dla tych co się znają tekst z ogłoszenia- 2 kamerzystów, film na dvd w wysokiej rozdzielczości, pełen perfekcjonizm..... Po 1- jak oni to robią bo ja nie umiem HD na odtwarzaczu dvd odtworzyc. po 2 - po co 2 kamerzystów- chyba ze wesele na 2000000 osób. Pozdro i współczuję takich fachowców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśko
Piszesz że jednym obiektywem nie da się zrobić dobrych zdjęć - to jest bzdura bo się da. film z dwóch kamer obsługiwanych przez przytomnych kamerunów może być o niebo ciekawszy niż z jednej. świadome uzywanie lampy błyskowej w słoneczny dzień daje mniejsze kontrasty i rozświetla czarne oczodoły... itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Jaśka grafik
Jasiek gratuluję odwagi, że tak otwarcie napisałeś o używaniu lampy błyskowej. Pewnie teraz głos przeciwko tobie zabiorą ci wszyscy pseudo profesjonaliści zrzeszani po różnych internetowych kółkach pseudo fotograficznych. Teraz ważne, aby zdjęcia były robione bez dodatkowego rozjaśniającego i wypełniającego oświetlenia. To, że oczy są mało widoczne jest mało ważne, to, że kolory są wynaturzone to też jest mało ważne, że rozwalająca się w tle hala fabryczna jest ważniejsza od młodej pary to już standard. Ludzie na wszystko dadzą się nabrać. Do tego jeszcze dochodzi obrażanie fotografów, którzy tworzyli fotografię ślubną. Tu pozdrawiam panią Agnieszkę fotografa ślubnego z Warszawy, która umiejętnie gdzie się dało ośmieszała i wręcz zniesławiała Warszawskiego fotografa, który jako jeden z pierwszych zaczynał robić zdjęcia młodym parom. Tak na marginesie, Pani Ago B nie jestem, p. Markiem ani fotografem, choć współpracuję z wieloma fotografami ślubnymi. Mam prośbę, aby organizując warsztaty ślubne za te 1200 zł uczyła pani robienia zdjęć a nie wyciągania kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamerzysta siedlce - REPLAY
Jaśko.............................. Jak czytam ten twój post to kartofle w piwnicy mi gniją........ A blende masz od czego?????????????????????????????????????? usp ( taki internet) ty nie słyszałeś o blendzie :) a pseudo fotograf, kamerzysta to pewnie ty jestes.....a 2 kamery uzywasz zeby ludzie poczuli się wyjątkowo, a ty zebys stał się w ich oczach profesjonalistą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ kamerzysta siedlce - REPLA
Chyba urażona duma się odezwała. Może warto poczytać o świetle zanim cokolwiek się napisze. Blenda owszem jest pomocna do rozjaśniania postaci, ale nawet złota blenda obniża temperaturę światła, co raczej nie jest wskazane przy zdjęciach ślubnych plenerowych. Moda stworzona przez pseudo profesjonalistów powoduje, że pod względem kolorystycznym nie da się z przyjemnością oglądać zdjęć. Urażony fotografie poczytaj sobie o tworzeniu kolorów i co głównie na kolory ma wpływ. Kiedyś nie było blendy i zdjęcia były o wiele ładniejsze. Przy używaniu blendy nie trzeba mieć większej wiedzy w naświetlaniu zdjęć. Lampa błyskowa jako uzupełniające światło wymaga wiedzy i umiejętności posługiwania się światłem. Plusem lampy jest uzyskanie odpowiedniej temperatury światła, dzięki czemu skóra ludzka ma naturalne a niewynaturzone kolory. Dzisiejsze zdjęcia są kreowane przez sztuczną modę i dorabiane do zdjęć teorie. Właśnie obrabiam zdjęcia z kościoła gdzie fotograf robił zdjęcia bez użycia dodatkowego oświetlenia. Prawie na żadnym zdjęciu nie widać oczu ani rysów twarzy. Młodzi nie chcieli przyjąć takich zdjęć i fotografa postraszyli sądem. Pozdrawia grafik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamerzysta
misiu kolorowy naturalny.......cykam fotki za kase do gazet...buziaki dla ciebie............. sprzęt 7d i 5 d mark II i 5 obiektywów...z czego 3 elkowe........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O fociach wiem tyle ze maja wygladac i ostre maja byc ponad przecietną (albo jak kto woli prawidłowe ) Wesele to tylko przystawka i rozrywka więc moze kiedys spotkamy się w pracy i porównamy swoje osiągnięcia :) A ten tekst o lampach gdzies juz czytałem :) więc gratulejszyn www.google.pl Filmujcie 2 kamerami......... robcie focie lustrzankami z wbudowanymi lampami albo czyms na standardzie nissin 466 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśko
Kamerzysto Chciał bym Cię zobaczyć jak robisz reportaż do gazety używając blendy.. lub fotografa który na weselu biega z blendą , na plenerze owszem widziałem że się używa blendy choć moim zdaniem z lampą dobrze użytą można uzyskać lepsze efekty. Poza tym, o czym świadczy że używasz "7d i 5 d mark II i 5 obiektywów...z czego 3 elkowe........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" ? na pewno nie o tym że robisz dobre zdjęcia, raczej o tym że się lubisz chwalić. Chętnie obejrzał bym Twoje osiągnięcia, mimo że sam nie mam nic do pokazania proszę wrzuć linka do swojego portfolio. Ps. za gnijące kartofle serdecznie przepraszam, masz u mnie worek ziemniaków gratis, tylko przypomnij się jesienią. i nie używaj słów typu "focie" i "cykam fotki" bo to nie przystoi zawodowemu fotografowi. Grafik, chodzi o bogacką? jeśli tak to o jakiego fotografa chodzi? wścipska ciekawość mnie ogarnęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamerzysta
moje focie chcesz zobaczyc?? 500 zł od oka!!!!!!!!!!!!!! Pstrykam focie dla klientow a nie dla ciebie.... Pamiętaj bądź naturalny a nie ściemniaj ludziom tym słownictwem profesjonalisty. FOCIA tez moze być słodka :) PS. u mnie na fociach nie wystepuja cienie pod noskiem, oczkami itp/.... A lampki na zewnatrz zadko uzywam i focie są słodkie, ostre, właściwie naświietlone......................moze przesiadź się na aparat wyzszej klasy! zainwestuj moze w torbę i oslonkę na akumulator. Słuchaj wydaje mi się ze taka wymiana zdan nie ma sensu, ty nie zyskasz a ja nie stracę i odwrotnie. Wg mnie kazdy ma jakis swoj sposób na zdjecia i jezeli wychodza i są fajne wiec robota zostala wykonana ok. A ostatnio moje zdjecia wylądowały na 2 stronach a temat tych zdjec dotyczył fryzur. Szczerze do szacun do Ciebie i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Jaslko
Jaśko jesteś inteligentnym człowiekiem i zdaje się, że odpowiedź na zadane pytanie znasz. Radzę też zostaw ten temat pani fotograf z Warszawy, bo będziesz miał zaraz wielu swoich przeciwników z Forum Fotografów Ślubnych, na którym pani fotograf wiedzie prym lub wiodła prym. Takie święta jak Boże Ciało czy Boże Narodzenie powodują, że wiele osób z branży ślubnej spotyka się, aby sobie złożyć życzenia i przy tej okazji rozmawia się na rożne tematy. Właśnie ostatnio był poruszony temat, na który zadałeś mi pytanie. Tak na marginesie ta pani jeszcze dokopała i innym osobom z branży foto ślubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie, umówcie się, co do jednej rzeczy. Czy korzystanie z oprogramowania w rodzaju Bibble 5, czy Lightroom, to grzech, czy jest to dopuszczalne? mam się spowiadać, że obrabiam swoje fotki, że wykorzystuję możliwości, jakie przynosi współczesna technika, czy powinienem się cieszyć z faktu, że nie zatrzymałem się na etapie, w którym pewne elementy korygowało się rodzajem i temperaturą wywoływacza (pamiętacie walkę z ziarnem - ?) i doborem odpowiedniego papieru do powiększania? Jeśli blenda zmienia temperaturę zdjęcia, to można to poprawić w programie. Jeśli mamy problemy z temperaturą poszczególnych planów zdjęcia, to kupujemy Bibble 5 i kłopot się rozwiąże. Ot choćby: http://www.bibblelabs.com/products/bibble5/learn/tutorials/index.html - proponuję obejrzeć czwarte (z tą panią z bukietem) i piąte wideo. Da się - ano na warstwach się da. Oczywiście w programie można też całkiem nieźle pozbyć się cieni pod oczami. Za to z lampą rzeczywiście trzeba uważać. Najgorzej jest, jeśli fachowiec odwraca lampę na sufit, nie zauważając, że tenże sufit jest seledynowy, bądź w różne kolory. Wbrew pozorom w kościołach wcale nie jest to rzadkość. Ot sam się dałem kiedyś nabrać, a kościółek był piękny, drewniany. Spróbujcie pobawić się w skorygowanie balansu bieli, jeśli źródłem światła były rozświetlone lampą drewniane deski i belki. To może rzeczywiście lepiej lampą po oczach? No tak, a co wówczas zrobić z tą wstrętną szarą otoczką (cień za osobami fotografowanymi)? Mimo wszystko niezbyt silną lampę, chętnie z dyfuzorem ja bym polecał. Pomaga, choć trzeba unikać zdjęć np. blisko ścian (ten cień). No i polecam zabawę tym, co się na matrycy zapisało. Z tego można wykroić naprawdę fajne rzeczy, o ile się chce i ma odrobinę wyobraźni. Fakt, to trudne, jeśli się zdjęcia trzepie bez opamiętania, bez zastanowienia, byle tylko narobić ich jak najwięcej. Ale cóż - biorąc pieniądze, trzeba czasem na nie trochę popracować. Napiszcie, co to za pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamerzysta
Fajnie kolego napisałeś!!! A ta Pani o którą pytasz to zna moj brat mieszkający w Wawce i jest tak jak i ona miłośnikiem fotografii. Brał kiedyś u niej kilka lekcji a szczerze to wiedze i oko ma ogromniaste. A znajomości w branży jeszcze bardziej ogromniaste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×