Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmagdams

Kamilka21

Polecane posty

Gość gośćmagdams

jeśli jesteś, napisz co urodziłaś i jak ma na imię. Dawno mnie tu nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urodziła syna 2mce temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie, a jak na imię dała? Kamilka to jedna z mądrzejszych tutaj kobiet, mimo że młodziutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jej 4 dziecko ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, teraz ma 2 córki i 2 synków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta dziewucha ma taka biede i jeszcze sobie 4 dziekco zrobili;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo wszystko sądzę, że jej dzieci mają lepiej niż niejedno kafeteryjne dziecko z "idealnym" mieszkaniem, zabawkami fp i ubraniami od "projektantów". Tak naprawdę to dzieci nie potrzebują drogich gadżetów, to media i producenci wmawiają matkom, że ich dzieci koniecznie powinny to mieć, bo będą gorsze. Dzieciaki Kamilki może nie mają drogich zabawek i ubrań, ale mają miłość i siebie nawzajem. Wszystko przed nimi, wykształcą się i będą miały lepiej, wszystko będą zawdzięczać sobie, a nie bogatym rodzicom. Ja kibicuję Kamilce i jej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kibicuje każdej rodzinie, która się stara by było jak najlepiej. Ale ktoś napisał że to mloda dziewczyna, domyślam się ze 21 w jej Nicku może oznaczać wiek. Nie za szybko na czwarte dziecko? Nie chce nikogo oceniać ani obrażać, tak tylko pytam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm to nie chodzi o ilość zabawek czy piękne ubrania ale u Kamilki brak kasy na wszystko... a to już jest patologiczne by mieć 4kę dzieci przy tak skrajnym ubóstwie :( ona pewno już planuje piąte... ona ma 27 lat więc jeszcze z 10tkę może się dorobić.... nie wiem co kieruje takimi osobami, życzę jej jak najlepiej ale to przykre że nie zastanawia się nad swoim stanem materialnym tylko rodzi kolejne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dzieciaki Kamilki może nie mają drogich zabawek i ubrań, ale mają miłość i siebie nawzajem. " :D A moje (dwojka) maja milosc, sienbie nawzajem, wspaniale relacje z kuzynami, rodzicow, ekstra zabawki, piekne ciuchy, zagraniczne wakacje, ladne pokoje..... Jak myslisz, ktore dzieci maja lepszy start? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy musi mieć super start, chociaż u Kamilki to ten start jest tragiczny, wciąż na żebractwie, zasiłkach i po prośbie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd niby wiecie, że u niej "brak kasy na wszystko?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 lat i 4 dziecko. ..... boże. . Co za durna baba :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie ma 21 lat!!!! tylko 26-27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durna to ty jestes, bo nawet nie umiesz czytac ze zrozumieniem. Skad masz informacje, że ma 21 lat. Wymyśliłaś to i uznajesz za prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak 26-27 i 4 dziecko ????? Dla mnie to chore. Potem mąż rogi jej przyprawy bodaj będzie miał stada dzieciaków i baby uwi a za n e j w domu.... co grosza do domu nie przyniesie bo nie pracuje .... żal mi takich durnych kobiet co to nie wiedzą co to antykoncepcja..... i mnożą się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej mieć 1 czy 2 dzieci ale zapewnić im wszystko. Sama miłość nie wystarczy. . By wykształcić dziecko czy zabrać je na wymarzone wakacje... co za kobieta. ... brak rozumu. Chociaż znam taka podobna kretynów co ma 26 lat ma 4 letnie dziecko roczne bliźniaki i znów w ciąży no i juz planuje kolejne choć nie urodziła tego co w brzuchu ma obecnie. .... żal. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ulżyło ci? kogo obchodzi, co sądzisz o kimś? o tobie pewnie też nie wszyscy sądzą najlepiej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nie mam tyyyyyyyleeeeedzieci dzieciaków. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co, znam Kamilke tylko z forum ale powiem wam, ze jest bardziej wartosciowa dziewczyna od was, nikogo nie wyzywala, moze i lekkomyslnie zaszla w ciaze. ale nikomu sie tu nie zali i nie narzeka. Ciekawe czy wy macie takie idealne zycie, ze poczuwacie sie do oceniania i potepiania innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....no lekko myśl nie..... czyli w tym wieku Nie ma pojęcia o anty... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ma na imię jej najmłodszy synek, wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może numerami te dzieci odróżnia ... nr 1 nr 2 itd....... :- D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona ma już drugiego męża.. i przeplatankę dziewczynka chłopiec dziewczynka chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy mówicie, to prawda z tym drugim mężem???? czy jaja sobie ktoś robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooooo 2 mąż ???? W wieku 26 lat ???? Niezła jest Ula Ula la..... :-D Wasz wzór do naśladowania ? .... SKORO taka super to dlaczego rozeszła się z pierwszym mężem? ??? No i co cwania. Ry . .... idealna kobieta nie ? Nic tylko się rozwodzić . Znów wychodzić za mąż i mieć 4 dzieci .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie, skąd wiecie że to prawda??? że jakaś pomarańcza tak napisała, zapewne na jaja??? o wiosennej też pisaliście że jest gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pisała, że ma żonę i jest z nią w 5tej ciąży w wieku 21 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamilka21 sama pisała o tym że córka ma innego ojca! wielokrotnie pisała że alimenty to jej jedyny dochód bo mąż zarabia na czarno marne grosze w piekarni, więc nie dociekajcie tak bo wystarczy wejść w archiwum i poszukać jej wpisów, 3 lata temu ślub cywilny dopiero brała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×