Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kapela na wesele Łódź

Polecane posty

Gość gość

Hej kochane. Szukam zespołu muzycznego z Łodzi, który zagrałby w Bełchatowie. Macie jakieś propozycje? Byłabym wdzięczna, bo tematów już powstało setki i są tak zaśmiecone, że nie da się ich czytać, a i w samej Łodzi ofert jest od groma. Chciałabym zawęzić poszukiwania. Aaa, dobrze, gdyby w skład zespołu wchodziła wokalistka, no i by zespół był młody, pełny energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny03
Może Excel? Mi się podobali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę. W jakim składzie grają i jaką muzykę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka865
www.zespol-eldorado.pl nagrań możesz posłuchać na youtube, całkiem fajni no i grają dla młodych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Excel to grają w czteroosobowym składzie. Mają fajną wokalistkę, znakomicie radzą sobie z każdym repertuarem, miałem ostatnio się bawić na weselu przy ich muzyce i było wystrzałowo :) Ze swojej strony polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie czy inne imprezy okolicznościowe również obsługują jako zespół? Dziękuję z góry za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złota barbara
znam i polecam Travelling Band

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodowita Łodzianka
Na stronie jest informacja, że Excel obsługuje nie tylko wesela, ale też imprezy firmowe, bankiety oraz dancingi. Myślałam nad tym, aby na rocznicę małżeńską zatrudnić kapelę, muszę przedzwonić czy zgodziliby się zagrać i za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile biorą? Ponoć niewiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem i le bierze ten Excel, ale grają przyzwoicie, co do cennika to warto się skontaktować . Na stronce powinien być kontakt i formularz kontaktowy przez który możesz się skontaktować z zespołem i się spytać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Crazy z Pabianic. Muzyka na żywo, nie z płyty. I fantastyczna ekipa przyjaciół. Zespół baaardzo popularny w okolicy. Polecam (więcej na FB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego zespołu na stronie internetowej: www.mixbandlublin.pl Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie Państwu do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja wiem, że zespół na wesele jest ważny, ale powiem szczerze dla mnie osobiście bardziej liczy się sala. Ja swoje wesele martwiłam się bardziej o salę bo długo nie mogliśmy z narzeczonym znaleźć. Ostatecznie wybraliśmy Venge i był to strzał w 10 :) Było super! Świetne miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×