Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hajabanana

Kąpiel noworodka:)

Polecane posty

Gość Hajabanana

Pisze na ogólnej bo jest tu wieksza frekwencja... czy noworodka trzeba kąpać zawsve o tej samej godzinie? Czy wystarczy ze bedzie to wieczór... bo wiadomo, ze karmiony piersią róvnie jada.... z góry dzieki za info Młoda niedoswiadczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajabanana
odswiezam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy że będzie to
wieczór :) Przecież niemożliwością jest trzymać się sztywno jakiejś godziny z dokładnością do minuty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
oj głupia.... sku rwić się umiałaś a dziecka umyc nie potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13758
Po prostu wrzuć cieciara do pełnej wanny i idź na Fejsbuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarastraiszend
to zalezy od ciebie, pamietam jak moja kolezanka zawsze kapala swojego malucha o tej samej godzinie i raz go nie wykapala a maly w ryk. dziecko sie przyzwyczaja do takiego harmonogramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajabanana
jestescie nienormalni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajabanana
No własnie ak na logikę uwazam.... A kumpela mówi, ze idzie do domu bo zawsze kąpie o 17.00 i jak go wykąpie o 20.00 to się dziecku zegar przestawi i bedzie zle spało..... Ja jestem w ciązy nie bawem rodzę... ale to bedzie lato i bede kąpać w okolicach 20.00 - 22.00 Bo a nóz bedziemy gdzies na grillu czy cos... Jestem w błędzie? Poprawcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala mała
o 22 puknij sie w łeb 0 19 to najpóżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajabanana
Latem jest długo jasno przeciez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież musi iść na grilla
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala mała
to ty sie masz dostosować do dziecka a nie dziecko do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajabanana
Boze jaki tu niski poziom.... Nie! zamknę się w domu i o 19 po dobranocce pójdę spać bo mam dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala mała
albo weź go na weekendowa imprezę niech sie mały przyzwyczaja idiotka a nie matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13758
Coś mi mowi, że będzie patologia. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarastraiszend
moja siostra kapie cos miedzy 21-24 w zaleznosci czy maly spi czy nie, nie trzymaj sie jednej godziny bo dziecko sie przyzwyczai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala mała
o 24 jak wróci z pijackiej imprezy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakkksdje
ja bym rdzila zawsze o tej samej godzinie......dziecko musi miec poukladany plan dnia.....wiem po sobie wszystko robilam mneij wiecej o tej samej godzinie i do tej pory nie mam z moim problemu. Moj chdzi spac zaraz po bajce podcza gdy kolezanek dzieci o tej porze brykaja do poznych godzin nocnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakkksdje
ja zawsze kapalam o 19 i ciesz sie ze bylam konsekwentna, dziecko potem glupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuuleczkaaa89
Oj żle trafiłaś z tym postem. Jak masz pytania odnośnie ciąży, porodu i wychowania dziecka to skieruj je na jakieś forum poświęcone matkom i dzieciom a nie tutaj. Jak widzisz nasłuchasz się tylko niemiłych słów i po co się denerwować w Twoim stanie?:) Tam inaczej kobiety podchodza do problemów, uwierz mi:) Co do kąpieli to ja urodziłam jesienia i przez zimę kapałam małego rano, bo wtedy w domu miałam najcieplej. A teraz to róznie - jak mi pasuje. Przeważnie wieczorem, ale nie przywiązuje do tego zbytniej uwagi i nie pilnuje nerwowo godziny. mój maluszek tez wie, ze na kapiel przyjdzie pora:) a mit, ze dzieci najlepiej i najdłużej śpią po kapieli.... hmmm ja tego nie zauważyła:) Grile... Dziewczyno pomażyć możesz:) tez myslałam że uda mi się wychodzić na imprezy ale sama zobaczysz ze to tylko złudzenie:) nieprzespane noce, pranie, wyparzanie butelek, kąpiele... oj nie ma czasu nawet na spokojną kapiel a co tu myślec o spotkaniach z przyjaciółmi:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe moj ulubiony temat! Kapanie niemowlaka:))) No tu Ci nie doradze, bo ja niemowlaka nie kapalam. Hajabanana - dobrze mowisz:) Nic sie dziecku nie stanie jak sobie pospi w wuzku na powietrzu , a Ty sobie pogrilujesz:))) Ba! Nawet mu na zdrowie wyjdzie:) Kapiel nie zajac. Osobiscie nie jestem zwolenniczka codziennych kapieli maluszkow. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie kąpię jak np mamy gości, a ze dwa razy np jak leciał fajny film i mi sie nie chciało :p dziecko nadal żyje i ma sie dobrze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×