Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M jak Macica

kapsułki lub kremy powiększające biust?????

Polecane posty

na allegro tych ofert jest już od dawna pełno. Kapsułki powiekszające biust po 3-6 miesiącach kuracji.. Naturalne i wytwarzające ten sam hormon w mózgu co podczas dojrzewania u dziewczynek, co stymuluje wzrost biustu. Oczywiscie- nie wierzę w to!!!! Zastanawia mnie jednak jedno: tyle osób to kupuje, że może znalazłaby się tutaj jakaś Pani, która kupiła i zażywa. Są jakiekolwiek minimalne efekty czy to całkowite science fiction? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzia
brałam te kapsułki 3 tygodnie na powięksenie , ale bez efektu, za to moja koleżanka bierze dalej na ujędrnienie i jest zadowolona i jej mąż też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pic na wodę fotomontaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarcunia
tylko silikon niestety!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie skusilam na tabletki quick bust , jest tam 90 kapsulek i bierze sie 3 na dzien, zawieraja naturalne ziola ktore dzialaja powiekszajac piersi i mam do tego krem ktory powieksza ponoc piersi o 3 cm. Tak wiec te tabletki biore juz pol miesiaca i rzeczywiscie moje piersi sie tak jakby napompowaly, nie sa jakies oklapniete tylko bardzo jedrne i nieco wieksze. A mam rozmiar 75 B , kupie napewno jeszcze jedno opakowanie tych tabletek a potem zobacze co dalej. Naserio stanik mam bardziej wypelniony, nawet zaczyna cisnac ;) POLECAM, naserio to nie jest zaden zart. Prawda ze dzialaja one nieco inaczej na kazdego czlowieka, niektorym urosna po nich wiecej innym mniej. Dla mnie Ok, bo nie chce miec jakiech tam C, czy D miseczki, tylko poprostu pelniejsze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz napisać gdzie je kupilas i w jakiej cenie?? I moze podasz jakas stronke z informacjami na i ch temat?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oska22
witam powiedzcie czy naprawde te kapsulki dzialaja moja kolezanka powiedziala mi ze jej kolezanki z pracy zarzywaja tabletek od ginekologa diana35 ale ja je kiedys bralam przez 3 lata i nic niech ktos mi odpowie szczeze czy to ma sens kupywac te tabletki piszcie osia19@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do erere
gdzie kupiłaś te tabletki puerarie i jak jest ich orginalna nazwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem w temacie
Hmmm... brałam 3 m-ce kapsułki "niby powiększające biust" nie zadziałały i cholera wie co w nich było bo czasami nie czułam się najlepiej a kupowałam z allegro :/ No cóż nieudany zakup ale to i tak nie powstrzyma mnie przed spróbowaniem czegoś innego :D ostatnio znalazłam taką firmę Farmona i zamierzam kupić te kapsułki a jaki będzie efekt... zobaczymy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elsa2000
Hej wszystkim.Ja chciałam zamówić takie tabletki z allegro TX breast za 49zl.ale odradził mi brat wątpiąc w bezpieczeństwo tego specyfiku- dużo bezpieczniej jest kupować w aptece.jest tam masa takich rzeczy np. beauty builders-tabletki powiększające biust za 207zl-1 opakowanie starcza na 1mies.kuracji albo dużo tańsze farmona do 50 zl. 1 opakowanie. kuracja w obu przypadkach trwa nawet do 8 miesięcy albo krucej ale po powiększeniu należy zarzywać 1 tabletkę na stałe żeby podtrzymać efekt. Tabletki są na pewno bezpieczne i przebadane bo z apteki. Są jeszcze takie rewelacyjne Breast Fast-znalazłam wpisując na onecie. Cena opakowania 198 zl ale im więcej kupujesz tym dostajesz pare gratis np.przy zakupie 2, 1 gratis i płacisz 398 a przy zakupie 5,masz 6 i płacisz coś ponad 700 zlotych. naprawde warto spróbować jeśli ktoś ma jakiekolwiek kompleksy z powodu małych piersi.ja zaczne chyba od farmony bo są najtańsze.jak sie niesprawdzą to chyba zamówie to breast fast-napewno wyjdą mi one taniej niż beauty builders.będe pisać o efektach. Pytajcie o co chcecie w tym tenacie-mam sporą więdzę i chętnie odpowiem.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elsa2000
aha-te tabletki magic breast o których piszecie wyżej można znależć wpisując tą nazwe na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra22
ja sl;yszlam ze te tabletki iu kremy nie tylko powieszja biust ale takze biodra i uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy od tych tabletek
się nie tyje??? prosze napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki tabletkami - przecież to chemia! Ciekawe czy po odstawieniu ich nadal będzie się utrzymywal efekt, czy też wszystko wróci do stanu poprzedniego?! Poza tym to strata kasy :( Żaden chirurg nie poprze trucia się tabletkami, dzięki którym ktoś się utrzymuje, bo przybywa zakompleksionych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinos
Hej, interesuje mnie opinia osób na temat kapsułek z aukcji z allegro pt.TX-Breast na powiekszenie biustu. Zamawia je mnóstwo osób, czy ktoś używał?? Informacje z pierwszej ręki cenię najbardziej, więc jeśli wiecie coś na ten temat piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze to bzdury
dla naiwnych i zdesperowanych, a nie wiadomo co jest w tych kapsułkach. Tylko operacja pomoże. Inaczej nie było by operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała1982
TX-Breast to Placebo?! prawdopodobnie niestety tak :( tak, tak należe do tych naiwnych dziewczyn, które uwierzyły, ze życie może sie zmienic o 180 stopni po zażyciu tabletek... zamówiłam je, bo oczywiście duzo osób je zamawiałao, no i ta reklama na allegro była taka przekonywująca, no wiadomo, tonacy brzytwy się chwyta :( niestety nadzieja prysła w momencie kiedy te pigułki zobaczyłam na zywo. wyglądają jak kapsułki A+E no i w składzie nie ma mowy o żadnych fitoestrogenach, które ponoć są głównym składnikiem stymulujacym wzrost piersi. a przeciez reklama z allegro powołuje się na te fitoestrogeny... a skład jest całkiem banalny i skromny, bo te super magiczne hiper ekstra skuteczne pigułki zawierają kwasy z grupy omega-3 i ...wit. E!!! nic wiecej!!! o tych kwasach dosyć sporo się naczytałam (jest to kwas EPA czyli kwas eikozapentaenowy oraz DHA - kwas dekozaheksaenowy- ciekawych odsyłam do lekturki zdrowezywienie.w.interia.pl/tluszcze.htm - 35k ) no i owszem one są bardzo zdrowotne i potrzebne organizmowi, ale....nie mają nic wspólnego z fitoestrogenami a tym bardziej z powiększeniem piersi!!!!!! zatem.... szkoda tylko kasy, którą na to wydałam :( przyznaje się, żałuje ogromnie, bo za te pieniążki mogłabym miec wypasioną bielizne, która maskuje pewne niedoskonałości :) a tak...bede teraz futrowac się kwasami omega przez 5 miesiecy, bo przeciez nie wyrzuce do smieci, a one wkońcu na coś tam działają....watpie jednak, by cokolwiek pomogło na biust. dlatego drogie zrozpaczone piękne kobietki, którym natura jednak poskapiła tkanki piersiowej :( nie wierzcie tx-brest!! ja osobiście odradzam, wytsarczy tylko troche pogłówkować.i obawiam się, ze nie ma żadnej cud pigułki na porost biustu, wiec albo musimy zaakceptować nasze maleństwa, albo operacja.... :( mnie nie stać na operacje, pozatym niewiem czy zdecydowałabym się, dlatego wybieram zdecydowanie to pierwsze :) ale ale, jeśli znajdziecie lek, który faktycznie skutkuje to piszcie!!!!!!!! pozdrawiam ciepło. mam nadzieję, że komuś pomogę w podjęciu decyzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinos
Dzieki!! Tak tez mi się wydawało no ale teraz to juz jestem pewna. Małe jest piekne i niech takie pozostanie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaagdzia
Dziewczyny,mam ten sam problem i muszę go jakoś rozwiazać,ale operacja to ostatecznośc. Czytałam maleńka wzmianke w gazecie,ze Szwedzi opracowali metode TRWALEGO POWIEKSZANIA SERIą ZASTRZYKOW z hormonu w rodzaju fitoestrogenow.Podobno zaczyna to juz byc dostępne w Szwecji i ma być dostepne w USA ( lobby chirurgow-plastyków robi wszystko żeby nie),więc pewnie dotrze i do nas niedługo. Może któraś z Forumowiczek ma kogoś w Szwecji i mogłaby się dowiedzeć?!?! Napewno wszystkie byłybyśmy wdzięczne za wszelkie informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaagdzia
poza tym przed chwila weszłam na google i szukając tej pueraria dotarłam do BUST UP GUM. I faktycznie,przypomnialam sobie,że z miesiąc temu mówili w Wiadomościach,ze w Japonii wynalezli gumy do żucia na porost biustu z ziela pueraria cośtam.. Jeśli ktoraś zna dobrza angielski to proszę o wejscie na google,może uda sie to jakos zamówic. Proszę o info,jakby co! Bużki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE KUPUJCIE ZADNYCH TABLETEK~!! Niby jakies zioła specjalne...bla bla. Sama dałam sie na to nabrac i w ten sposób pozbyłam sie ponad 350 zł i zrobiłam sobie niepotrzebna nadzieje. A prawda jest taka ze jak chcecie miec wieksze piersi, to tylko chirurg plastyk. Bo nawet jak piersi powieksza sie wam od jakichs tabletek czy herbatek, to i tak zmaleją. Podobnie jak z ciążą. (nie mowie ze nie ma wyjatków, nadzieje mozna miec zawsze ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaagdzia
No nie,ja jednak mam zamiar sprobować. Ta pueraria brzmi naprawdę sensownie i wiarygodnie. Słyszałam o niej w telewizji w normalnych,oficjalnych wiadomościach,znalazłam w internecie i naoewno zamówię,ale niestety nie wcześniej jak za ok.miesiąc. Będę informować o efektach.Buzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wejdźcie na forum
większepiersi lub na jak powiększyć piersi na Zdrowie i uroda pic na wodę, tak tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,jestem tu nowa.ja takze mam problem z mikro piersiami.mam straszny kompleks z tego powodu.postanowilam wyprobowac dax cosmetic ideal body bust bump bust-up.kosmetyk pieknie pachnie i skora po nim robi sie naprawde niesamowicie gladka.zobaczymy po 28 dniach,czy cos sie z nimi zmieni.bede wam zdawac relacje na biezaco.kiedys na epulsie poznalam kolezanke z gdyni,ktora opowoadala mi,ze poddala sie operacji powiekszenia piersi jakas najnowsza metoda.tzn.wstrzykiwania tluszczow roslinnych,przez pepek,ktore zastepuja ludzka tkanke tluszczowa.metoda ta nie jest dla kobiet,ktore chca bardzo mocno powiekszyc piersi,ale nie ma sie wszczepianych okropnych silikonowych implantow,ktore trzeba wymieniac co 10 lat.ciekawi mnie,czy cos slyszalyscie o tej metodzie?????niestety z tamta dziewczyna kontakt sie urwal i nie moglam uzyskac wiecej info.CO DO TABLETEK,O KTORYCH PISALYSCIE,TO ZASTANAWIAM SIE ROWNIEZ,CZY MOZNA STOSOWAC TAKIE SRODKI Z TABLETKAMI ANTYKONCEPCYJNYMI???? jak tu jest jakis ginekolog,to prosze o szczera odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu znajdziesz to co chcesz
www.wiekszepiersi.phorum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu znajdziesz to co chcesz
sorki www.wiekszepiersi.phorum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej nic nie ma o anty
i kapsułkach na tym forum... przerobiłam całe, o ziołach - że harmonet nie wpływa, a dziurawieć i olejek geraniowy - wpływa i koniec trochę to wasze forum przereklamowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×