Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

karboksyterapia

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny czy macie jakieś doświadczenie z karboksyterapią. Trzy dni temu zaproponowano mi ten zabieg na celulit. Nie jest drogi bo tylko 150 - 200 zl za okolicę ale nie wiem czy warto bo trzeba powtórzyć go kilkakrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam łącznie 3 zabiegi karboksyterapii na uda i pośladki. I szczerze mówiąc jestem zadowolona. Nawet po zdjęciach widzę, że moja skóra jest wyraźnie wygładzona, więc warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie robiłaś swoje zabiegi? Ja też korzystałam z tego zabiegu w klinice Cosmetologica w Gdańsku i jestem zadowolona, pomimo że troszkę bolało, moje nogi wyglądają o niebo lepiej..A jakie są wasze wrażenia po zabiegach karbo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zastanawiam nad wyborem dobrego zabiegu i kliniki, gdzie otoczą mnie fachową opieką..mam już swoje lata i nie mogę się stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamkam a gdzie szukasz kliniki? nie domyślimy się skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka7658
Jestem w Sopotu : - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAryla93
w trójmieście jest taka klinika nazywa się chyba Cosmetologica - wiem, bo kuzynka z 3miasta bardzo sobie chwaliła zabieg na cellulit - endermologia lpg. Ja już zaczęłam odkładać pieniądze na serię 10 zabiegów :) szkoda, że wcześniej się nie zdecydowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też korzystałam z tych zabiegów, jestem teraz na 5/10 endermologii lpg i powoli zaczynam zauważać efekty ! No po prostu jakiś kosmos :) nic mi nie pomagało a jednak... klinika Cosmetologica daje radę :) bardzo polecam, jest mile i przyjemnie no i PROFESJONALNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie mieści się ta klinika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clinica Cosmetologica z tego co pamiętam, mieści się niedaleko GUM-edu. Byłam tam kiedyś na zabiegu karboksyterapii - świetna sprawa. Czasy cellulitu, które już dawno są za mną :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosna23
A co zrobiłaś że całkowicie wypleniłaś wypleniłaś go ze swojego ciała? Dla mnie każda rada jest cenna :) o zabiegach jeszcze nie myślałam tak naprawdę - jak one działają w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinkq29
Działają tak, że pomagają rozbić te zbędne lipidy, bo czasami jest to zbyt skomplikowane dla naszego organizmu. Głowice maszyn, które są stosowane przy tym zabiegu ułatwiają i przyśpieszają ten proces :) ja miałam 10 zabiegów Endermologii w Clinica Cosmetologica. Jestem bardzo bardzo zadowolona. :) uśmiech nie schodzi mi z buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh_podlamana
super a ile kosztują takie zabiegi? Jestem dość zielona w temacie, niedawno zauważyłam cellulit na moich nogach.. może ten zabieg przywróci im dawny stan :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza00
no warto zrobić małe rozeznanie i poszukać w cennikach klinik. Mi najbardziej opłaciło się przyjechać do Trójmiasta a dokładniej do kliniki Cosmetologica. Mają tam korzystne cenowo oferty, do tego darmowe konsultacje, na których dowiecie się wszystkiego i wybierzecie odpowiednie zabiegi :) ja już jestem 2 miesiące po endermologii i efekty cały czas podziwiam na zdjęciach i w lustrze <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteście w stanie pozwolić sobie finansowo na zapisanie się na zabieg to warto bo obecnie jest to jeden ze skuteczniejszych zabiegow na cellulit na jaki można się wybrać! Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na karboksyterapię. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej dwutlenek węgla częściowo przekształca się w kwas węglowy, który uszkadza błony komórek tłuszczowych. Skutkuje to uruchomieniem lipolizy (rozpad tłuszczu).

Co jest w sumie opisane na tej stronie

https://porady-zdrowie.pl/dlaczego-zabieg-karboksyterapii-cieszy-sie-tak-duza-popularnoscia/

Poczytajcie sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×