Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JużPo

Karboksyterapia - terapia dwutlenkiem węgla CO2

Polecane posty

Gość JużPo

Adrrianaa Ostatnio zaczęło być głośno o metodzie iniekcji dwutlenku węgla jako sposobie na redukcję cellulitu, rozstępów. Zbliża się lato a ja szukam sprawdzonego sposobu na cellulit i ujędrnienie. W swoim życiu miałam już robioną mezoterapię z dobrym efektem oraz endermologie bez żadnego efektu. Czy któraś z Was poddawała się temu zabiegowi ?? Jak on wygląda czy boli? 19.06.13 [16:08] [zgłoś do usunięcia] JużPo Ja zdecydowałam się na serie którą kończę w następnym tygodniu. Ogólnie jest to odczuwalne (moją przyjaciółkę bolało bardziej) ale przynajmniej w moim i jej przypadku dało super efekty. Ja np trafiłam w dobre "ręce" wszystko zostało wyjaśnione przed zabiegiem. Za nim poddałam się zabiegowi byłam w 2 różnych salonach na konsultacji. W jednym dowiedziałam się że robiąc zabieg na cellulit trzeba zrobić cale nogi tzn łydki uda przód i tył oraz cześć pośladków. W innym nie wykonywali całości lecz tylko miejscowo (uda i tyle raptem 7 strzałów). Oczywiście poszłam tam gdzie wykonują całościowo zabieg a nie tyko częściowo. JużPo I z tego co się orientuje to zabieg się nazywa karboksyterapia od carboxytherapy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie jestem po 6 zabiegu na nogi (całe) /pośladki. Dodatkowo przed każdym zabiegiem endermologia Mam cellulit wodny. Jeszcze spektakularnego efektu nie widzę... A ile miałaś zabiegów w serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JużPo
ja też miałam wodny i zrobiłam 8 zabiegów na całe nogi. A ty ile już masz za sobą? Wiem że seria to bardzo indywidualna sprawa, np moja koleżanka zrobiła już ponad 10 i dalej chce jeszcze zrobić parę zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Pieczarka-
Tak czytam i się zaczęłam zastanawiać czy to jest możliwe żeby endermologia działa na mnie odwrotnie tzn rozciągała mi skórę. zdecydowałam się na ten zabieg i na początku serii dostrzegłam pozytywne różnice w wyglądzie nóg ale później skora zaczęła się robić wiotka i galaretowata. O co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Jestem po 10 zabiegach carbo i 10 icoonach (to nowoczesniejsza forma endormologi). Mam szczupla sylwetke ale miekka i widoczny celulit i walki na brzuchu. Efekty sa ale minimalne. Zabiegi sa dosc bolesne, ale da sie wytrzymac :) Mysle ze z polaczeniu z dieta i cwiczeniami, po 2 miesiacach moga dac efekt. Mysle ze wykupie kolejne 10 zabiegob carbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o karbo to tylko urządzenie Mesalyse. Tym urządzeniem robią całe nogi od łydek po pośladki. Wcześniej chciano mnie namówić na inne ale się odwiedziłam że robią do 8 wkuć a to mało jak na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sm0czyca
Chętnie polecę osobę do salonu w SOSNOWCU na karboksyterapię (również mezoterapie, mikrodermabrazje czy depilacje laserowa). Nie jestem pracownikiem salonu tylko zadowolonym klientem, który cały czas korzysta z usług salonu. Osoba zainteresowana dostanie rabat 20% na swój pierwszy zabieg. Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami promocji proszę o kontakt. Wspólnie otrzymamy rabat, a te kilka zł. zawsze można przeznaczyć na kolejny zabieg. Szczegółowych informacji o tym jak u mnie wyglądały zabiegi oraz jak uzyskać rabat udzielę pod adresem ebendig84@gmail.pl lub gg 1714939.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie polecę osobę na karboksyterapię do dobregoi sprawdzonego salonu Laser Delux w Bielsku, Gdańsku, Kaliszu, Kielcach, Łódzi, Poznaniu, Sosnowcu, Warszawie lub Wroclawiu . Osoba ta polecajac mnie dostanie rabat 20% na pierwszy zabieg. Sama korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami proszę o kontakt. Wspólnie otrzymamy rabat, a te kilka zł. zawsze można przeznaczyć na kolejny zabieg. Proszę o kontakt w celu uzyskania info i rabatu pod: ebendig84@gmail.com lub gg 1714939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Krk
Miałam wykonaną serie zabiegów w salonie kosmetycznym Odrodzenie. Miałam wykonane 8 zabiegów na całe nogi i brzuch oraz 4 zabiegi pod oczy. Jeżeli chodzi o nogi to nie był to przyjemny zabieg (zresztą Pani wykonująca mnie informowała) Brzuch i oczy były nieodczuwalne w stosunku do nog. Muszę przyznać że mimo bolesności strefy nóg to i tak poddam się kolejnej serii. Ten zabieg jest świetny cała tekstura skóry się poprawiła i na dodatek poprawiło mi się krążenie w nogach a zawsze miałam z tym duży problem.Duży plus dla tego salonu za 100% szczerość odnośnie odczuć bo człowiek wie czego się spodziewać dodatkowo mają filmiki gdzie wcześniej można zobaczyć jak wygląda zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karbo jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam zrobic sobie mezoterapię skóry głowy albo karboksyterapię ale nie wiem który zabieg lepszy na łysienia.Może ktoś poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megg_red
Ja jestem po kilku zabiegach karboksyterapii w Gabinecie Holymed przy ul. Włodarzewskiej w Warszawie. Byłam trochę sceptyczna co do metody bo mam wrażenie, że każda nowość ma dawać rewelacyjne efekty a potem życie weryfikuje te rewelację. W tym przypadku jestem pozytywnie zadziwiona po 6 zabiegach na brzuch i na biodra w końcu udało mi się zlikwidować trochę tłuszczyku. Przede mna jeszcze kilka zabiegów ale już dzisiaj jestem zadowolona z rezultatu. Serdecznie polecam i metodę i miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ciąży zdecydowałam się na karboksyterapię w Medycynie Młodości w Warszawie. Przekonało mnie małe ryzyko powikłań przy tej metodzie, przy dużej skuteczności zlikwidowania "brzucha pociążowego". Miałam wręcz sflaczałe koło ratunkowe na brzuchu. Na szczęście po serii zabiegów skóra zaczęła być bardziej napięta, i z każdym dniem było tylko lepiej. Uwielbiam tę metodę, polecałabym ją wszystkim młodym matkom, które chcą odzyskać swoją dawną figurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super jest karbo ja miałam na łuszczyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksymenka
Polecam karbo kobietom, które cierpią z powodu obwisłego brzucha. Bardzo fajnie działający zabieg. Rezultaty nie pojawiają się od razu, ale stopniowo, po serii zabiegów. Z czasem skóra "wchłania się" i staje się bardziej napięta. Przy okazji karbo działa też dobrze na cellulit. Więcej znajdziecie w tym artykule: http://urszulabrumer.pl/kompleksy-swiezo-upieczonej-mamy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli Kraków to Salon Odrodzenie mają urzadzenie z trzemy trybami pracy oraz medyczny gaz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na samym początku nie byłam za bardzo przekonana do tej formy zabiegu skórnego. W zasadzie to mój maż namówił mnie abym spróbowała. Pierwszy, drugi zabieg - nic! Dosłownie tak jak z moją rehabilitacją nogi... Ale nie zbaczając z tematu - po 4 zabiegu zaczęłam zauważać różnice a 6-ty zabieg to już zdecydowanie na + zdecydowanie zredukowany cellulit - oczywiście nie znikł kompletnie ale różnice widać gołym okiem. Kto wie może jeszcze kilka zabiegów i pozbędę się cellulitu? Trzeba być w życiu optymistką!! :)Jako że jestem rdzenną mieszkanką stolicy to i tu dokonałam zabiegu - Klinika Murano. Nie wiem jak tam jest z innymi zabiegami i nie chce robić jakiejś sztucznej reklamy ale jeśli chodzi o karboksyterapię to mogę szczerze polecić. www.klinikamurano.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed okresem letnim zafundowałam sobie zabiegi na na moje nogi które topiły się w celullicie do tego były mało jędrne. To co zawsze robiłam to ćwiczyłam. Jednym z tych świetnych zabiegów to karboksyterapa na cellulit. Dziewczyny bardzo dożo czytałam i dzwoniłam do wielu salonów molestując ich jak ten zabieg wygląda i na jakim sprzęcie pracują. Zapisałam się do 2 gabinetów różniących się urządzeniem na pierwszy zabieg. W Dermedic byłam gdzie mają urządzenie z jednym trybem pracy które jest strasznie bolące jakby było tego mało Pani kuła mi parę miejsc może z 6 na nogę i tyle. Wybrałam Salon Odrodzenie którego opinie są świetne i posiadają sprzęt jakiś francuski z trzema trybami pracy. Też bolało na początku, ale Pani wykonująca go, pierwsze adaptowała mnie trybem 1s a pożniej opracowywała poszczególne partie. W Dermedic wkłuć dosłownie parę a w Odrodzenie cała nogi. Niestety tez mam problemy z puchnięciem nóg, dlatego było to panaceum na moje zmęczone nogi po 8 h siedzenia. Zabieg świetny rewelacyjny, efekty super warte poczucia obniżonego komfortu w trakcie zabiegu. Przymierzam się powtórzyć za rok taka serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam o tym zabiegu, Ma bardzo dobre opinie. Ja sie za rok przymierzam w Wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sue 001
Hej Ja też chcę się wybrać w stolicy na ten zabieg, tylko nie bardzo wiem, gdzie można go zrobić:( Jeśli robiłyście sobie karboksyterapię w Warszawie - proszę podzielcie się swoimi opiniami: jak to wyglądało, czy bardzo bolało i oczywiście gdzie wykonywałyście zabieg.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Orientujecie się może dokładnie w temacie urządzeń do karbo? Czytam, że są różne z różną ilością wkłuć, prędkością i bolesnością. Chcę przetestować na twarz i ewentualnie biust, natomiast panicznie się boję. Miałam mezo pistoletem ( z emlą) i było w miarę do przebolenia, mezo igłą (też z emlą) ledwo zniosłam. Efekty obu umiarkowanie skuteczne tzn. krótkotrwałe. Czy karbo daje w miarę długotrwały efekt? I jakie urządzenie najmniej boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalistką nie jestem, ale ja robiłam karbo urządzeniem Fenix. To był zabieg na cienie pod oczami i muszę powiedzieć, że właściwie nie bolało, a efekt był świetny (miałam serię 5 zabiegów). Pani doktor mówiła mi, że to jedno z lepszych urządzeń i to właśnie dzięki niemu zabieg jest tak komfortowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna866
A czy mogłybyście polecić jakiś gabinet w Poznaniu? Zastanawiam się nad Mandalą, ma całkiem dobre opinie. A szukam gabinetu, w którym wykonują zabiegi właśnie tym Fenixem. Sporo czytałam o tym zabiegu (u mnie chodzi o cellulit) i wygląda na to, że jest naprawdę kompleksowy i co najważniejsze, pozwala na dobre pozbyć się cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaką cześć. Oczy, twarz, szyja nie bolą. Gorzej nogi przy cellulicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedzi :) Pewnie zaryzykuję i dam znać :). Zastanawiam się jeszcze nad osoczem, czego boję się jeszcze bardziej...;/ Co do cellulitu to u mnie zadziałała magicznie przypadkowa kombinacja: seria 3 albo 4 zabiegów łączonych: liposukcja+ fale+ 2 zabiegi mezoterapii bezigłowej + 1 greenpeel. 2 lata temu wzięłam serię bańki (10) efekt ok, ale głównie ujędrnienie i napięcie też utrata obwodu ud (bryczesy), na pośladki natomiast w ogóle to nie podziałało i nie utrzymał się długo. Podobnie po roku zadziałała kolejna seria. Robiłam też drenaż i żelazko - tu w ogóle nic nie drgnęło. Co do mojego ostatniego eksperymentu, to po ok. miesiącu od zakończenia po prostu zachwyciłam się sobą, bo efekt jest niemal genialny! Pojawił się nagle i gdyby nie to, że zapłaciłam za serię, to pewnie bym zrezygnowała w trakcie. Zastanawiam się teraz, czy zrobić jeszcze mezo igłową dla potrzymania efektu i dopięcia go na ostatni guzik, czy zainwestować w twarz. Mam wrażenie, że z takimi zabiegami to może być sprawa indywidualna; na każdego coś działa bardziej, a coś mniej. Mój cellulit był świeży i pojawił się w wyniku zaburzeń hormonalnych, nie nadwagi i był kompetnie nielikwidowalny sportem (wyrósł niejako na mięśniach;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samej mezoterapii iglowej nie polecam, bo efekt marny. Ja mialam 3 zabiegi mezoterapii iglowej + 5 zabiegow endermologii i calkowicie pozbylam sie cellulitu z ud. Po prostu rewelacja! Jednak po 3 latach cellulit powrocil i poszlam na 3 zabiegi mezoterapii iglowej + 2 zabiegi karboksyterapia i zadnej roznicy. Moglam polaczyc ja z jakims innym zabiegem, ale nie mialam czasu i poszlam na sama mezo. Efektu nie bylo tez z tego powodu, ze karbo byla zle wykonywana o czym dowiedzialam sie duzo pozniej. Nie polecam gabinetu Dermedik w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna866 - ja robiłam zabieg Fenixem właśnie w Mandali, więc mogę polecić. Co prawda nie był to zabieg na cellulit (mi chodziło o spłycenie zmarszczek na twarzy), ale zdecydowanie widać efekty, więc myślę, że na inne obszary też powinien działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eryk1 Tobie mozg chyba spartaczono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×