Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OryginalnyNiepodrabialny

Kardashiany. Wasze uwagi o tej patologicznej rodzinie?

Polecane posty

Które z nich to najgorsze monstrum wg. Was? Cała rodzina przerabia sobie te szpetne ryje chirurgicznie? A widzieliście najnowsze odcinki? Jakie wyciory sobie ta cała Kim zrobiła? Co za skuurwysyńska rodzinka. Tylko Scott jest w miarę spoko. Prędzej czy później zostawi tą durną Kardashianke, pewnie tylko dla hajsu i sławy z nią jest. A ta ich stara chyba tone botoksu sobie wstrzyknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie powiesz, ze kardashianek byś nie przeleciał :P Nawet ich stara mamuśkę byś chętnie bzyknał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde mozna byc facetem i ogladac takie gowna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci że są prześliczne jeśli ktoś powiedział mi że miałabym szansę wyglądać tak jak Kourtney czy jak ona tak ma nie zastanawiałabym się <3 ja je oglądałam z rok, półtora temu.. najgorsza maszkara jest ta większa od nich 0 urody.. a Kim mi się kiedyś podobała bardzo też ale odkąd kiedyś jej widziałam tą wielką dupę to strasznie się tym oszpeciła.. ale ogólnie ich nie lubię wkurzają mnie strasznie z tym "ą,ę" że aż nie mogę ich słuchać i to że tyle kasy dziwki mają!!! dzieci głodują, umierają bo nie mają na operacje a takie szmatławce śpią normalnie na pieniądzach!! a gdzie teraz i o której lecą odcinki? i gdzieś na jakiejś stronce można oglądnąć troche starsze? bo ostatnie oglądałam chyba zza czasów kiedy Kourtney zaszła w ciąże a z tamtym nie była tylko wracali do siebie.. boże jakiego on pajacyka teraz gra jak przez chwile widziałam hahah jaki panicz kurwa wielki myślałam że nie wytrybie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×