Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kocica-

KARPACZ - jaki hotel/pensjonat polecacie na weekend??

Polecane posty

Gość Jacek Krzynówek
dla zwierząt schronisko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wille Arte ( http://www.arte.e-karpacz.pl/), ladne, schludne pokoje z lazienka i tv, spacerkiem blisko do centrum (jakies 10 minut), 5 min piechotka do stoku, jest fantastycznie! jezdze tam co roku i nie zamienilabym Arte na zaden najbardziej ekskluzywny hotel:) a cena jeszcze w tamtym roku byla 40 zl od osoby za dobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osrodek
Jantar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalolinka
nazywa sie willa alaska, bardzo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbata z piperzem
ooo tez bylam w Alasce i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankamin
My z mężem byliśmy w Karkonoskim i było naprawdę rewelacyjnie, nie jest niestety najtańszy ale warto było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze nie chcesz uslyszec
polecam schronisko, "samotnia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dupie mam takie filmy
tez by lam w Karkonoskim - to pensjonat spokoj cisza, dobre jedzonko, fajne pokoiki , łazienka , polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasmussen
ja ostatnio nocowałem w delegacji w Mercure. bardzo dobra obsługa. jedzenie też bardzo smaczne. cisza, spokój. jak za niecałe 200 zł za dobę to bardzo solidna oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lateks
nie polecam Willa Petra matka z córką oj dawno nie ruchały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrrr
a był ktos w Stokrotce w karpaczu? Warta polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna i Łukasz
Willa SONATA KARPACZ!!!!!! Serdecznie polecamy Sonate. Bardzo miły gospodarz zawsze gotowy do pomocy w razie czego, super warunki w dobrej cenie Pokoje czyste, cieple i ładne. Świetnie zaopatrzona kuchnia dostepna dla gości. Blisko centrum. Idealne miejsce do wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninonu
relaks bylysmy na spa z przyjaciolkami REWELACJA obsluga bajka bardzo mili,jedzenie przepyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasiaaaa
Witam, dzisiaj wróciłam z Karpacza. Po 3 dniowym pobycie w pensjonacie Panorama, odradzam wyjazdu do tego obiektu. Pensjonat jest ładny i nowoczesny, jednak niemiła i arogancka obsługa niszczy klimat tego miejsca. Woda w jacuzzi zimna,a jeśli chodzi o prysznic, ciepłej wody można było chyba spodziewać się tylko w nocy. Pensjonat jest ładny ale nic poza tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze lepiej zrobisz jesli sama sobie poszukasz noclegu a nie ze ktos ma ci cos polecic tu oglasza sie tez duzo wlascicieli obiektow wiec opinie beda subiektywne, no chyba ze zrobisz to wsrod znajomych to to akurat ma sens, ja nigdy nie polegam na opini innych a ze kocham gory i uwielbiam karpacz i jestm tam czestym gosciem to noclegow szukam http://otonoc.pl/noclegi-karpacz i jeszcze nigdy sie "nadzialam" zycze ci owocnych poszukiwan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zimą zimą nie
Bylam w Gołębieskim super pokoje basen a wieczorem dyskoteka ale cena za pokoj 2 osobowy 640 zł doba trochę polecieliśmy na kasie ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zimą zimą nie
A i też byliśmy w pałacu Margot też fajnie a cena ok. Na sylwestra bylismy w Perle Karkonoszy taki sobie za tą cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lfvlvfdldkv
byłam tam wiele razy..apartamenty "sun and snow",poszukaj w necie masz pół domku dla siebie,wybierasz czy 3,2,czy 4 pokojowy od tego zalezy cena ale jest oki,zalezy w ile osob bo im wiecej osob tym taniej super urzadzone nowoczesnie i a jakies poroża jeleni i starszace boazerie!jakie zwykły byc w pensjonatach i willach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi rimmi
Wejdź na jakąś stronę o noclegach w Karpaczu. www.karpacz.ig.pl czy cóś. Tam się najlepiej szuka, wiadomo, że każdy właściciel najlepiej opisuje swoje ale mimo wszystko można zadzwonić i zapytać :) W sumie w Karpaczu jest tak dużo hoteli i innych miejsc, że każdy znajdzie coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pensjonat Śnieżka mogę spokojnie polecić :) koszt około 100 zł od osoby za dobę, wszystko super, widok na góry, śniadania dobre i blisko centrum :) A z tańszych mogę polecić pensjonat Jagoda :) tam cena pokoju 50 zł, dodatkowo płatne śniadanie chyba 12 zł, ale można jeść ile sie chce :) tylko że tam jest tak jak za komuny tzn wystrój, ale poza tym jest ok i też blisko centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qjkdkbkjh
ja byłam zimą w Hotelu Relaks. Super hotelik, blisko stok dla narcarzy, SPA, super pycha jedzonko, cicho i przytulnie. Miła obsługa. Bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×