Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 25latka

Kasjerka w drogerii Sephora

Polecane posty

Gość 25latka

dostalam propozycje pracy jako kasjerka w drogerii Sephora. moze jest tu Ktoś kto pracował w Sephorze na tym stanowisku. jaka placa jaki system pracy (ile dni, godzin w tygodniu) itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiannaa
ja tez jestem bardzo ciekawa i też zakładałam kiedyś o tym topic :) Jak już zaczniesz pracę to napiszesz co i jak? Strasznie cię prosze bo już jakiś czas próbuje się dowiedzieć czy fajnie się tam pracuje :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy kasjerka to to samo
co ekspedientka (tzn czy takie same obowiazki?)? bo z tego co slyszalam ekspedientki - konsultantki maja tam calkiem niezle pensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
rozmowe mam jutro wiec nic mi nie wiadomo ani o stanowisku pracy ani zarobkach wiem tylko tyle ze moje zarobki beda nizsze (przez pierwsze 3 miesiace) od pracownikow zatrudnionych bezposrednio przez Sephorę bo ja zostalam skierowana poprzez agencja pośrednictwa pracy... jutro sie wszystkiego dowiem . ciekawe czy w ogole dostane te prace he!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
dostalam tę pracę zaczynam od jutra!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
a więc powiem tak: PRZERĄBANE! 8 h na nogach. Full klientów 15 minut przerwy po 4 godzinach pracy (na polmetku) i w czasie tych 15 minut nie ma co z saba zrobic bo ani nie napijesz sie herbaty ani nie zjesz nic bo nie ma gdzie(!). Szatnia.... to klitka (moze metr na metr), w ktorej wszystkie torebki kurtki i buty leza na kupie na podlodze. Dramat! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna Łukasza
Szukam panny któa pracuje bądz pracowała w seforze, w domach centrum na kasie, ma na inie iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole rossmanna
no to nie ciekawie masz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśku983
Tez mi problem, pieniądze z nieba nie spadają trzeba sobie na nie zapracować. Kto ci powiedzial ze bedzie łatwo? bo torebka leży na podlodze, ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antydebil...
Kaśku... jestes idiotka i trudno, musisz z tym zyc. Tak, pieniadze trzeba zarabiac, zgadza sie, ale jeszze musi sie to odbywac w normalnych warunkach a nie DZIKICH jak to w Polsce teraz jest ! I za godziwe pieniadze - GODNE i przyzwoite pieniadze a ie za 800 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśku983
antydebil... zajmij sie lepiej czyms pozytecznym, a nie wyzywaj ludzi na forum!!!! moze pomusz mamusi zrobic kolacje albo zacznij sie uczyc bo sesja się zbliza:/ Ciekawa jestem czy kiedykolwiek pracowales.. pewnie nie skoro masz takie poglądy OBUDź SIE żYJEMY W POLSCE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka.....
pomusz?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśku983
Pomórz oczywiscie, to wszytsko dlatego ze mnie wkurwil i moze jestem zmęczona, bo pracuję w firmie, gdzie warunki są 200 razy gorsze niż w Sephorze!!!! I tez moje rzeczy często leża wymieszane z rzeczami innych pracownikow tez stoję 8 godzin na nogach, mam pelno roboty, ale tak nie dramatyzuję jak ta lalunia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to proste...
pomóŻ!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
no sorry ale po to konczylam studia uczylam sie jezykow by moc wybierac i nie bede pracowala w miejscu w ktorym nie ma minimum warunkow!!!! i nie mów do mnie "laluniu".... bo po Twojej ortografii widac jak niski poziom reprezentujesz slonko!:) moze powinnas wrocic do podstawówki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiannaa
Fajnie że napisałaś bo już dużo razy chciałam sie dowiedzieć jak sie tam pracuje. Niestety jednak tak jak myslałam- czyli tak jak napisałaś- że koszmarnie :( Nie wiem dlaczego we wszystkich sklepach próbują tylko utrudnić życie zatrudnionym tam osobom :( Jak można stać 8 h na nogach z tylko jedna króciutką przerwą :( Zrezygnowałas z tamtąd czy moze cos sie poprawiło? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
wiesz to stanie na nogach byloby jeszcze do wytrzymania gdyby nie to ze podczas tej przerwy nie masz co ze soba zrobic(nie ma nawet gdzie usuasc i zjesc kanapke) musisz sie paletac po centrum handlowym . poza tym zeby skorzystać z toalety trzeba rowniez isc do toalety w centrum handlowym bo wc w sephorze zawalone jest budlami i innymi smieciami i nie ma mozliwosci nawet zrobic siusiu! Szatnia tak jak juz pisalam to pomieszczenie metr na mert i wszystkie ubrania torebki itp kotluja sie na zimi i kazdy po nich chodzi (wieszaki chyba nie sa az tak drogie zeby firme nie bylo na nie stac?!) Ja znalazlam juz nowa prace sephorze podziekowalam. Ja na razie jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiannaa
a gdzie znalazłaś pracę? A inne tam pracujace osoby w sephorze były zadowolone czy raczej narzekały , takie które już tam dłuzej pracuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
w galerii mokotow. pracuja tam glownie studentki. rotacja jest ogromna. miesiac, dwa nikt dluzej tam niewytrzymuje. ja sie nie dziwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
teraz pracuje w szkole jezykowej jako recepcjonistka i jak na razie jestem zadowolona:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiannaa
to fajnie ze ci się udało znaleźć coś lepszego :) A dziwie sie im w sephorze ze stwarzają takie warunki pracy ze wszyscy im siezwalniają zamiast mieć grupę pracowników którzy wszysko już umieją, oni muszą uczyć wszystkich non stop od początku. Ale jak widać tak wolą. Niestety w większości sklepów w galeriach handlowych tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
takie zycie:) trzeba robic wszystko by moc wybierac a nie czekac az ktoś nas wybierze:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrr...
Po pierwsze... Zaczne wyliczać kłamstwa;) Może z numerkami ;) NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK OSOBNE STANOWISKO KASJERKI W SEPHORZE!!! Każda konsultantka w pewne dni musi stawać na kasie! Przerwa w ciągu 8 godzin pracy wynosi (zgodnie z prawem pracy) pół godziny. Wiele Sephor ma faktycznie małe zaplecza, ale są też ogromne to zależy od pomieszczeń w centum handlowym! A bałągam? Ha ha ha! Wszystko zależy z jaką ekipą pracujesz. U mnie jest idealnie czysto. I jeszcze jedno? Rotacja co dwa miesiące? Co za bzdura! Trzy miesiące trwa okres próbny więc chyba,że wypowiadasz się o osbie, która go nie przeszła! Firmir nie opłacałoby inwestować sie w pracowników i ich szkolenia b. wartościowe gdyby finalnie miała ich zmieniać jak rękawiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrr...
Opisuje to bo widzę, że dużo osób było ciekawych jak to wygląda, a chcę żebyście miały prawdziwe informacje. A poza tym pierwsze słyszę o rekrutacji przez firmę pośrednictwa pracy. Chyba,że do pakowania prezentów, bądź przyjmowania towaru. Sephora ma bardzo restrykcyjne warunki przyjęcia do pracy ( najlepiej przez www.sephora.pl -kariera) . Mam nadzieję,że Tobie też wkrótce nie bedzie tam tak źle. P.S. Bardzo motywujące są premie ( czasami wysokości samej pensji ) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zidiocialas
http://pracownicy.workservice.pl/index.php/oferty_pracy/warszawa/praca_czasowa/kasjer_kasjerka nie zarzucaj komus klamstwa jesli nie jestes w 100% pewna! ja tez pracowalam w sephorze jako kasjerka i bylam zatrudniona przez agencje workservice. pracowalam miesiac czasu i preszlam do rossmana. ludzie tam przychodza i odchodza byla chyba 1 kasjerka ktora pracowala na stale . bez konca ktos odchodzil i przychodzil ktos nowy . wiec sie nie podniecaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zidiocialas
aha jeszcze jedno kasjerka to kasjerka zajmuje sie tylko obsluga kasy a konsultantka nie dotyka kasy zajmuje sie doradzaniem klientom przynajmniej w sephorze w ktorej ja tam pracowalam tak bylo a jesli chodzi o ludzi do pakowania prezentow to tylko w okresie przedswiatecznym(w ciagu roku pakuja kasjerki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 minut przerwy
? hahahahahahahah chyba kierownicy tyle maja?! bo na pewno nie kasjerki i konsultantki 15 minut przerwy w ciagu 8 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Europrofit
Jeszcze nigdzie nie słyszałam o 30 minutowej przerwie :D Przerwa nalezy sie pracownikom pracującym wiecej niż 6 h i wynosi 15 minut. Koleznaka ktora pracuje e media markt i stoi na nogach czasem 12h ma przerw 15 minutową ! płatną i dodtkowe 30 minut ale juz bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 minut przerwy
w sephorze jest 15 minh przerwy po 4 gozinach pracy czyli w polowie zmiany. a jak jest ruch ato nawet cie do kibelka nie puszcza przed uplywem przepracowania tych 4 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×