Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kaśka to najokropniejsze i najbardziej prymitywne imię żeńskie

Polecane posty

Gość gość

obrzydliwe,prymitywne,co mają w głowach rodzice nazywające tak swoje córki chyba burdel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ex tak ma na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz o czym pisać?! Dlaczego jesteś sflustrowany?! Co ciebie obchodzi kto jak ma na imię.A ty pewnie lubisz imie Frania, Dżesika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpaskudniejsze to Edyta.Wszystkie które znam to wywloki i ****awice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia to bardzo ładne imię, nadawane w latach80-90 moja synowa tak ma i bardzo fajnie. może anitka ladniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno w turcji za sprawa polskich studentek, ktory jezdzily sie p.u.szczac z tamtejszymi mezczyznami w ramach wymiany studenckiej, slowo kasia stalo sie synonimem d*******i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno podobno i już bzdury można pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Kaśka, problem z tym imieniem jest taki, ze owszem Katarzyna jeszcze ładnie brzmi ale zdrobnienie jest paskudne.Kasia albo Kaśka. Katarzyna jest za długie do wymawiania, Kasia jest jak dla malej dziewczynki a Kaśka brzmi chamsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisalem podobno, bo powiedzial mi to znajomy turek ze stambulu, a ze nie znam innych turkow, to moge mu wierzyc tylko na slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta polki maja na swiecie opinie latwych i puszczalskich, szczegolnie wsrod czarnych i arabow, wiec cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się nie podoba jak ktoś mówi "Kaśka,Aśka,Baśka" kojarzy mi się z kobietą , która woła krowę na pastwisku.... Natomiast pełne imiona jak Katarzyna , Joanna, Barbara brzmią dla mnie w porządku i nawet te Kasie,Basie ujdą...ale Kaśki,Baśki tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W języku angielskim czy francuskim, Katrina,Katrin ładnie brzmi ale w polskim? Ja się nieswojo czuje jak ktoś do mnie mówi Kasia. Kasia srasia albo Kaśka. Kaśka to jakbym w policzek dostała. Przywyklam do tego imienia ale może je zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble gość
ale macie ludzie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja młodsza siostra ma na imię Kasia. Uważam, że to piękne imię. Zwracam się do niej "Kasiu" albo "Kasieńko". Jest śliczną, mądrą i elokwentną dziewczyną. Nie wiem skąd u Was takie złe skojarzenia z tym imieniem. Ja mam na imię Lena a mój starszy brat Adrian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edyta jest zaje/biste śledziu :D Kaśka faktycznie paskudne, tak samo Magda, Elka, Beata, Ewelina, Grażyna, Marzena, Iwona, Jadwiga, Renata i inne tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może 30 lat temu dalabym córce to imię. ale w rodzinie juz było i ... urodziłam syna;) a teraz synowa jak własną córka, Kasia właśnie. super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Nicola masz coś do klasycznego imienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna Katarzyna Alicja Małgorzata Magdalena inne mogą dla mnie nie istnieć. jestem facetem. jeszcze Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja Kasiu miłośći ma, Katarzyna z klasą jest i jej oczy niebieskie . Tęsknię Kasiu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna_katarzyńska
Kasia ****asia mnie rozbawila mimo ze mam tak na imie. Imie jak imie, nie dorabiajcie do tego ideologii bo jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[Kaśka to jakbym w policzek dostała.] ja dokladnie to samo cale zycie czulam, kiedy ktos nazwal mnie Aśką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innych problemów nie macie? :) Normalne imię (i inne wymienione wyżej też), ale pewnie wolicie swoim dzieciom nadawać jakieś głupoty typu Max, Rex, ariel, nikoleta, gizela, malina, denis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą nie rozumiem czemu na wielu ludzi zdrobnienia działają jak płachta na byka. Mnie to zwisa i powiewa czy ktoś (ze znajomych) mówi do mnie (mniejsza jak mam na imię) np. monisia, kasia, monia, bartuś, witek, ania... Mamy do siebie wiecznie mówić wyniośle? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie naj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaśki to dwulicowce obciągary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wary obciągary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie marz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×