Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość girlloczkas

Kawalerka Warszawa

Polecane posty

Gość girlloczkas

Hej:) Mam problem i mam nadziejeze mi pomozecie. Razem z moim chłopakiem planujemy wspolne zamieszkanie w jakiejś małej kawalerce w warszawie. Na necie znalazłam ogłoszenia i najtansza kawalerka to bedzie koszt jakichś 770zł plus opląty licznikowe. Będziemy miec do dyspozycji jakies 2000 zl misiecznie. I nie wiem czy nam to wystraczy. Je bede studiowac a on pracowac. Nie mamy samochodu, wiec odchodzi kasa na paliwo. tyle ze ja nie wiem ile wynosza przewaznie te oplaty licznikowe i w jakich odstepach czasu sie je laci. Plis pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opłaty licznikowe to woda, gaz
prąd czyli wyjdzie wam ponad 1000 miesięcznie. Do tego bilety miesięczne 2x80, plus chemia plus jedzenie. Za 2000 nie macie szans :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzubdzubaj
ona za miesieczny zaplaci jedynie 40, bo jest studentka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opłaty licznikowe to woda, gaz
faktycznie :) Ale też nie da rady z tymi zaoszczędzonymi 40 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlloczkas
Oo nie.. A ja liczylam ze oplaty wszystkie nas wyniosa okolo 1000z., 150 na bilety. Za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlloczkas
Oo nie.. A ja liczylam ze oplaty wszystkie nas wyniosa okolo 1000z., 150 na bilety. Za &50 nie daloby rady? to po 25 zl na dzien to nie tak malo na jedzenie. Biore pod uwage tylko te sklepy typu biedronka czy tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlloczkas
Oo nie.. A ja liczylam ze oplaty wszystkie nas wyniosa okolo 1000z., 150 na bilety. Za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobito......
NAJTANSZA KAWALERKA W WAWIE TO MIN 1200 MAŁA ZAPYZIALA GDZIES NA WYPIERDACH.. ZA 700ZŁ TO CYBA W WOŁOMINIE ALBO KOBYŁCE!!!!!!!!!PLUS OPŁATY NAJMARNIEJ LICZ 1500ZL SAME MIESZKANKO/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobito......
ZA TAKA KWOTE NIE JESTESCIE W STANI E SI E UTRZYMAC SORY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlloczkas
ee nie wierze w to co mowisz. Moja siostra mieszka w akademiku w lublinie i jej wystarcza niecale 600 zl miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlloczkas
a poza tym mi wlasnie chodzi o jakies obrzeza wrszawy. Ja moge zyc skromnie, byle na swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opłaty licznikowe to woda, gaz
na obrzeżach to potem masz godzinę dojazdu na uczelnię czy do pracy. Piszesz o akademiku w Lublinie. Wybacz, Lublin to jedno z najtańszych miast i tam wszystko tańsze. Niestety musisz się liczyć z tym, że w Warszawie wszystko droższe niż gdziekolwiek w Polsce. Faktycznie coś mało za tę kawalerkę. Może woda ze studni i bez łazienki i wc? W mojej dzielnicy pokój przy rodzinie kosztuje 600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2468
sprawdz czy ta cena wynajmu to nie jest 770 + dodatkowo czynsz bo jak na Warszawe to zaskakujaco tanio:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dysys bulszit
Ja wynajmowałam kawalerkę z koleżanką i za mniej niż 1200 nie masz szans w Wawie, no chyba, że myślisz o jakiejś ruinie, z której daleko na uczelnię i dopracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlloczkas
sprawdzcie sami , ja wpisalam : warszawa tanio kawalerka. I tam znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zamieszkasz na obrzeżach
to musisz kupić bilet na dwie strefy, a ten jest droższy. Mieszkać skromnie, a wegetować w nędzy to różnica, moim zdaniem wpakujecie się w to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLOOOODNA
uwazaj na agencje te najczesciej kuszą tanimi nierealnymi cenami typu 700zł pobieraja zaliczki i znikają albo dają lipne adresy :-0 przegladajac ogłoszenai pytaj czy to oferta bezposrednia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlloczkas
dzieki za info, szkoda ze jestem taka naiwna. Bo juz myslalam ze wszystko nam sie ulozy w tej warszawie... A ile najmniej kasy trzeba zeby wyzyc na miesiac w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka z dużego miasta
co to za kawalerka za 770 zł chyba jakas ruina z piecem klaflowym rozwalającymi sie meblami 30 km od centrum Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLOOOODNA
bez przesady szukaj ogłoszen bezposrednich w mniej atrakcyjnych dzielnicach jak np: praga północ,białołeka,targówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlloczkas
nie wiem ,niby jakas umeblowana i wogole.. kurcze coraz bardziej przekonujecie mnie do stancji albo wogole akademika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlloczkas
na pradze tez widzialam jakies ogloszenia, kosztowala chyba 950 zl plus oplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka z dużego miasta
to nie byłas z chłopakiem razem zobaczyc jak jest urządzona ta kawalerka? ciemno bierzecie jak kota w worku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka z dużego miasta
a pytałas sie co tam jest w tej kawalerce sprzęt agd typu lodówka pralka tv itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlloczkas
Nie to nie o to chodzi, my na razie planujemy. Chcemy sie zorientowac czy mielibysmy za co zyc w warszawie. Jesli jest tak jak wy mowicie to mozliwe ze zrezygnuje z warszawy zeby isc tam na studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GLOOOODNA
zacznij od szukania pracy a potem mieszkania za 2 tysiace bedzie bardzo ciezko ... chyba ze od mamusi jedzonka,słoiki itd... zadnej kablówki/ neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlloczkas
wlasnie bylo napisane ze tam wszystko jest wlasnie pralka, lodowka kuchenka i ze jest umeblowane. Tylko ze jest o bardzo malej powierzchni, tylko pokoj lazienka i kuchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparappa
wiesz co radzę zobaczyć tę kawalerkę za 770 zł (czy w ogóle istnieje i czy nie biegają po niej szczury) może, jak się postarasz to znajdziesz malutką kawalerkę za 1000+opłaty i będzie to stare budownictwo daleko od centrum, bilety miejskie 80zł, normalny bez ulgi, prąd jakieś 80zł na m-c, to tego czynsz (zależnie od spółdzielni)+np. tv, internet (jeśli są już założone łącza i jest umowa) 2000 to mało dla 2 osób, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlloczkas
Jedzenie to wlasnie tez bym z domu brala ale sama tez umiem gotowac, i takie pierogi na pare dni mysle ze bylyby fajnym razwiazaniem. A poza tym jak to studenci sie odzywiaja hehe:)a net nie jest mi potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlloczkas
hehe:D a 2400 wystarczy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×