Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Każdy facet wchodzący w związek z kobietą powinien być gotowy na dziecko

Polecane posty

Gość gość

bo o to chodzi kobietom...o zaciążenie, inaczej by wchodzily w zwiazki bez zobowiazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto uprawia seks powinien być gotowy na dziecko! Niestety większość nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to moja dziewczyna nie jest w takim razie kobietą, bo nie chce na razie dzieci, a bzykać się lubi i nasz związek zaczęliśmy właśnie od znajomości bez zobowiązań, a że wyszło tak ze się pokochaliśmy, to inna sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest aborcja farmakologiczna, ale wiekszosc woli rodzić i się potem męczyc cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazda kobieta chce miec dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tym że każdy uprawiający seks powinien robić to świadomie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy kto uprawia seks powinien być gotowy na dziecko. nie w sensie marzeń i wyczekiwania go, ale na zasadzie, że jak przyjdzie co do czego to nawarzone piwo trzeba wypić, a nie robić histerie i plakać jak to zycie mu się wali jak ktos uprawia seks i sadzi, że ciaza wyłącznie od gotowości zalezy to debil :D ale cóż, jak widac wiekszość ludzi to debile bo taaa, antykoncepcja taka z******ta i chroni na 200% a jak cos to skrobanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>>antykoncepcja taka z******ta i chroni na 200% a jak cos to skrobanka<<< No i to sa wlasnie wyjscia dla tych co nie sa gotowi na dziecko, a chca uprawiac seks. Czyli dla wiekszosci normalnych ludzi. A jesli ktos ma z tym problem to jego problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>>Na aborcje nalegaja zwykle puszczalskie kobiety, ktore psuja opinię .<<< Jak nalegaja ? Jesli potrzeba to po prostu ja robia i tyle. I nie sadze, zeby w wiekszosci przypadkow faceci sie sprzeciwiali. A o co chodzi z tym psuciem opinii? Komu niby ja psuja ? Chyba sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sperma nie moze sie marnować :D klechy wala do macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>>Każda kobieta która uprawia seks w celu innym niż prokreacja to szmata zdegenerowana.<<< A swistak siedzi i zawija w sreberka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, jak skrobanka jest dla Ciebie rozwiązaniem to powodzenia w życiu życzę. nie zwykłam napadać na osoby dokonujące aborcji, ale tłumaczenie "bo nie jestem gotowy" jest godne 14latki a nie dorosłej osoby. trzeba bylo się wysterylizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>>no, jak skrobanka jest dla Ciebie rozwiązaniem to powodzenia w życiu życzę. nie zwykłam napadać na osoby dokonujące aborcji, ale tłumaczenie "bo nie jestem gotowy" jest godne 14latki a nie dorosłej osoby. trzeba bylo się wysterylizować<<< Dziekuje, za zyczenia, na powodzenie w zyciu nie narzekam. Sterylizacja jak na razie jest prawnie zabroniona w tym kraju, i nie widze odwaznego, ktory by odwazyl narazic sie "moherom" i zmienil ten stan rzeczy. A "nie jestem gotowy" moze miec wiele znaczen, chocby finansowe. 14 latki tez moga uprawiac seks i to robia i z pewnoscia nie sa gotowe do macierzynstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a aborcja jest w takim razie legalna? :D PS. jak najbardziej męska jest legalna, z założenia jest odwracalna więc nie przynosi stałego. kobieca nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wypowiadaja sie ci któzy nie powinni nawet tu zagladać! ci maja zawsze najwiecej do peplania , i narzekania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>> jak najbardziej męska jest legalna, z założenia jest odwracalna więc nie przynosi stałego. <<< Wasektomia jest odwracalna ? Ciekawe od kiedy i gdzie taka robia ? Chyba nie wiesz o czym piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>>każdy uprawiający seks powienien być chyba gotowy na dziecko, dziwny temat.<<< Kazdy uprawiajacy seks, powinien wiedziec co zrobic, aby nie bylo dziecka, jesli tego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisalam tępaku Z ZAŁOŻENIA. wiem co piszę bo jak widać w przeciwieństwie do większości co nie chca mieć dzieci tym się interesowałam dogłebnie. bo mam zwyczaj ponosić konsekwencje swoich czynów (dziś zradka sprawa) ale cóż, pierwsze wrażenia co do Ciebie miałam słusznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>>napisalam tępaku Z ZAŁOŻENIA. wiem co piszę bo jak widać w przeciwieństwie do większości <<< To moze sprecyzujesz dokladnie co to znaczy te twoje glupie "z zalozenia" i jak ma sie do tego co jest faktycznie. Jakies fakty medyczne, ewentualnie linki. Bo socjalizm to tez mial byc z zalozenia raj na ziemi a co wyszlo w praktyce to wiadomo. Chyba, ze jestes kretynem, nie rozrozniajacym co jest prawda, a co poboznym zyczeniem. Dzisiaj z powodow technicznych musze spadac, ale jesli potrafisz napisac cos konkretnego w tej sprawie, to chetnie wroce jutro do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy uprawiajacy seks, powinien wiedziec co zrobic, aby nie bylo dziecka, jesli tego nie chce. xxxxxxx nie ma antykoncepcji w 100 % skutecznej. Jak ktoś się decyduje na seks to musi wiedzieć, że jest ryzyko zaciążenia a nie potem rozkładać ręce i płakać - "bo przecież założyłem gumę, przecież brałam tabsy". Nie, nie. To gówniarskie podejście. A skrobanka w Polsce jest nielegalna, poza jakimiś ustawowymi wyjątkami (zagrożenie życia matki itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Rescator555 dziś A płacisz bykowe? Nie, więc z jakiej racji moje dzieci mają w przyszłości utrzymywać cię na emeryturze oddając ci część swojego dochodu? Obcemu im człowiekowi, w imię jakiejś śmiesznej,,solidarności społecznej'', do której ten człowiek kiedyś się nie poczuwał? Każdy ma prawo do nieposiadania dzieci, ale wszystkich bezdzietnych nie będących się w stanie utrzymać z własnych oszczędności, wliczając w to opiekę medyczną powinno się w takim razie poddawać najdalej po 65 roku życia eutanazji. Wychowanie dziecka już kosztuje. Może dzięki temu w ogóle masz pracę, że jakieś dziecko potrzebuje jedzenia, zabawek, rozrywek, ubrań, książek do szkoły, a potem gadżetów, wyjazdów ze znajomymi itd. A potem jak już samo zacznie pracować będzie jeszcze zmuszone wypłacać ci i podobnym tobie idiotom emeryturę za to, że tak dzielnie broniłeś popularnych dzisiaj i rażących niechlujstwem logicznym ideii na kobiecym forum. ;) W porządku, przestańmy się w ogóle rozmnażać. Za 10-15 lat jakiś młodszy i silniejszy samiec rozbije twój tępy łeb kamieniem walcząc o padlinę leżącą przy drodze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>nie ma antykoncepcji w 100 % skutecznej. Jak ktoś się decyduje na seks to musi wiedzieć, że jest ryzyko zaciążenia.... A skrobanka w Polsce jest nielegalna, poza jakimiś ustawowymi wyjątkami ....)<<< Moze nie ma antykoncepcji w 100% skutecznej, ale wlasciwa antykoncepcja plus w razie potrzeby aborcja jest z pewnoscia skuteczna w 100%. I jesli nawet skrobanka jest w tym kraju nielegalna, to jest bez problemu dostepna (jesli nie wierzysz przejrzyj dzial ogloszen jakiegos dziennika). A w razie potrzeby jezt tez nie tak daleka zagranica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rescator, mowij juz ktos tobie, ze jestes bardzo upierdliwy i prymitywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż, jak widać sa ludzie niedojrzali którzy nie potrafią ponosić konsekwencji swoich czynów (będzie się k***a facet wypowiadał o aborcji, kobiete zrozumiem ale faceta?!). więc nie zabronione w pl zabiegi uwazają za niemożliwe, a zabronione (pomijając 3 wypadki) za okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>>Nie, więc z jakiej racji moje dzieci mają w przyszłości utrzymywać cię na emeryturze oddając ci część swojego dochodu? Obcemu im człowiekowi, w imię jakiejś śmiesznej,,solidarności społecznej'', do której ten człowiek kiedyś się nie poczuwał? Każdy ma prawo do nieposiadania dzieci, ale wszystkich bezdzietnych nie będących się w stanie utrzymać z własnych oszczędności, wliczając w to opiekę medyczną powinno się w takim razie poddawać najdalej po 65 roku życia eutanazji. Wychowanie dziecka już kosztuje. Może dzięki temu w ogóle masz pracę, że jakieś dziecko potrzebuje jedzenia, zabawek, rozrywek, ubrań, książek do szkoły, a potem gadżetów, wyjazdów ze znajomymi itd. A potem jak już samo zacznie pracować będzie jeszcze zmuszone wypłacać ci i podobnym tobie idiotom emeryturę za to, że tak dzielnie broniłeś popularnych dzisiaj i rażących niechlujstwem logicznym ideii na kobiecym forum. oczko.gif W porządku, przestańmy się w ogóle rozmnażać<<< Dawno nie czytalem takich bzdur, ale poniewaz wchodze na to forum, zeby posmiac sie z ludzkiej glupoty, wiec fajnie. Chociaz pomysl o eutanazji mi sie podoba, ale rozszerzyl bym ja takze na rodzicow, ktorych dzieci sa bezrobotne, bo stanowia tylko obciazenie dla spoleczenstwa. Domyslasz sie chyba, ze mi eutanazja nie grozi, nawet gdyby ta zlodziejska firme o nazwie ZUS diabli wzieli (co pewnie ich spotka). Bo dzieki temu, ze ograniczylem sie w liczbie dzieci,moich oszczednosci wystarczy na nie najgorsze zycie na emeryturze. A gdybym odlozyl te pieniadze ktore na nie wydalem: utrzymanie, edukacja, kupno mieszkania to spedzalbym emeryture "pod palmami". No ale ja nigdy nie traktowalem posiadania dzieci jako inwestycje, wprost przeciwnie. Ale mowiac powaznie: gdyby na obszarze zajmowanym przez ten popieprzony kraj, zamiast 36mln, mieszkalo tylo 18mln, to z pewnoscia wszystkim im zylo by sie lepiej. Mimo, ze pare milionow wyjechalo, wciaz mamy miliony bezrobotnych, wiec, zeby w tych warunkach twierdzic, ze powinnismy sie jeszcze bardziej rozmnazac, to trzeba miec we lbie sieczke, albo po prostu gowno! Owszem, jest to w interesie ksiedza proboszcza, ktory skasuje za chrzciny, komunie, slub, pogrzeb itd. Takze w interesie wlasciciela firmy, ktory cieszy sie, ze za brama czeka tlum chetnych do pracy za grosze. Ale na pewno nie w interesie zwyklych ludzi. No ale niestety glupota tych ludzi nie ma granic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×