Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość srututu5678

KELP czy ktoś stosował ?

Polecane posty

Gość srututu5678

taki środek na podkręcenie przemiany materii itp, czy ktoś stosował, prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golka001
Tak stosowałam kiedyś ten środek, ale on ma działąnie nie tylko odchudzające. Jest to bardzo delikatny środek dla osób które chcą uregulować przemianę materii. Polecam!!! Ale nie oczekuj rewelacyjnych skutków. Prawdą jest że ja nie wierzę w śodki odchudzające. Takie po prostu nie isnieją, po prostu dbaj o siebie w mądry sposób.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsze słyszę o tym środku
Ja co prawda nie chcę schudnąć ale mam duże problemy z trawieniem i przemianą właśnie. Możecie napisać coś więcej o tym środku? Gdzie dostępny? Apteki czy sklepy zielarskie? Recepta? Orientacyjna cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaaaaaaaaa
kelp to raczej naturalny koncentrat jodu a nie srodek na odchudzanie, no w sumie jod działa na przemianę materii , polecany przez lekarzy medycyny naturalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tukan
Kelp to po prostu suplement z morszczynu. Sam w sobie nie odchudza itp. ale jest pożyteczny bo "reguluje" tarczycę, a niektórzy twierdzą że jest pożyteczny dla układu krążenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na twoim miejscu z kelpem uważała. To jest środek naturalny jeśli się ma problemy z tarczycą a nie środek na odchudzanie, możesz sobie narobić więcej szkód niż pożytku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupka jelenia
a jak ktos nie ma problemow z tarczyca to mu wsio rawno, wiec po co straszysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kelp to przede wszystkim źródło jodu jak wspomniała Pani wyżej, wspomaga również przemianę materii. W mojej rodzinie kobiety cierpią na problemy z tarczycą. Mama z babcią stosują dla uzupełnienia jodu i sa bardzo zadowolone. kupuje im w sklepie internetowym, jest go sporo rodzajów. http://e-fito.pl/szukaj?orderby=position&orderway=desc&search_query=kelp&submit_search=Szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz mi przepisał Kelp na uregulowanie lekkiej niedoczynności tarczycy bo zawiera jod. Niedoczynność przeszła i teraz staram się jeść pożywienie w którym znajduje się jod np. rzeżucha, morskie ryby, ser żółty gouda, pieczywo ciemne, ziarniste, ryż brązowy, sół jodowana ale wspomagam się też suplementem spirulina dla pewności, że dostarczę sobie tego jodu na pewno gdyż wydaje mi się, że ta nasza żywność poprzez przetwarzanie jest mocno zubożona. A spirulinka to supersprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wielu lat mam problem ze znaczną nadwagą i niedoczynnością tarczycy, dlatego zaczęłam stosować Kelp, czyli naturalne źródło organicznego jodu, który jest łatwo przyswajalny. Po stosowaniu preparatu zmniejszyło się odczucie głodu i waga zaczeła stopniowo spadać, poprawiło się także moje samopoczucie, polecam ten produkt, można go kupić w sklepach zielarsko medycznych, polecam ten http://ziolavita.pl/kelp-150-mcg-200tabl-now-p2361.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spirulina jest fantastyczna, zawiera naturalne wartościowe białko wraz z makro i mikrelementami. Taki zestaw jest łatwo przyswajalny, mnie poprawiła się cera i paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×