Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no Europe

kibice, gdzie mozna kupić flagę Polski?

Polecane posty

Gość no Europe

proszę o podanie nazw i ulic sklepów, głównie w Katowicach i Dąbrowie Górniczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no Europe
up:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no Europe
nie ma zadnych kibiców ze Śląska? no, napiszcie gdzie się zaopatrujecie w takie gadżety prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można na przykład tutaj http://www.maroka.pl/ ja swoja kupilam tutaj i wieszam ja praktycznie non stop na balkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekajna 11 listopada, wywieszaja wtedy flagi nad bramami :) jak bedzie jakas nizej to sobie ja wez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uszyłam flagè panstwową sama, na maszynie do szycia. Proporcje 8:5, takie są zalecenia Kancelarii Prezydenta RP. Materiał taki podszewkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z DG. Flage mam, ale nie kupilam, po ostatnim meczu Polakow na euro znalazlam pod blokiem, cala w blocie, podeptana... wzielam, upralam i mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczamarekk
jak chcesz kupić flagę przez internet i praktycznie bez wychodzenia z domu to zajrzyj tam gdzie ja kupowałem czyli na artykulypropagandowe.pl - po niskich cenach kupisz fajne Polskie flagi pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikollo1
za 15dni jest mecz z czarnogora i wlasnie szukalem strony gdzie moge kupic flage polski do kibicowania. Zamowilem z artykulypropagandowe.pl i faktycznie dobra jakosciowo i nie koniecznie droga dzieki i teraz tez rowniez polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra111
rikollo ja też wlasnie z artykulypropagandowe.pl zamawiam sobie takie rzeczy na mecze. Po pierwsze dlatego, ze maja najtaniej a po drugie ze paczka zawsze dochodzi na czas pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×