Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy będę miała objawy menopauzy

Polecane posty

Gość gość

Mam 51 lat rok temu na początku października miałam ostatnią miesiączkę. W tamtym czasie od września do lutego robiło mi się raz gorąco, a raz zimno. Potem ok dwóch miesięcy tylko gorąco. Teraz od paru miesięcy nic mi nie dolega. Powiedzcie mi czy jeszcze wszystko przede mną czy to już koniec objawów menopauzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym czasie miałam jeszcze noce bezsenne. Zasypiałam i po 2 godzinach budziłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Menopauza to ostatnia miesiączka. Moze chodzi Ci o objawy przekwitania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kiedy będę miała te objawy przekwitania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Menopauza to rok po ostatniej miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Menopauza to ostatnia miesiączka. Klimakterium zaś określane jest, jako okres kilku lat przed menopauzą oraz kilku lat po jej ustaniu. Może on obejmować łącznie czas około 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak sobie radzicie z objawami menopauzy? Ja czasami nie daje rady i mam dość! Znacie cos godnego polecenia na zlagodzenie tego dramatu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia65
Czytałam o objawach klimakterium na http://klubseniora.pl/. Są tam też bardzo przydatne porady. Być może, więcej objawów nie odczujesz. Każdy organizm jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszałyście o dziewczyny o Ladycare? Oczywiście że jestem świadoma, że menopauza to normalna sprawa i dopadnie każdą z kobietę, mnie pewnie za jakieś 5 lat też ale mam przyjaciółkę , która dopóki tego nie kupiła, to się męczyła niemiłosiernie ze swoją menopauzą. Bolało ja wszystko, pociła się, nie mogla spać, była przemęczona, obolała, zła, jakby wszystko na raz. Spójrzcie, tu mozna o tym poczytać i kupic chyba też http://www.ladycare-pl.com/content/6-o-ladycare . To jest chyba nowość w Polsce bo ja nigdy wcześniej nawet nie słyszałam o takim urządzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×