Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bajra

kiedy jestem płodna

Polecane posty

Gość bajra

chciałabym miec dziecko mam cykl 31 dniowy kiedy mam dni płodne pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teroetycznie 14 dni przed okresem, czyli wypada jakos 16-17 dzien cyklu u Ciebie, chociaz wiadomo ze organizm kobiety nie dziala jak szwajcarski zegarek, wszystko moze sie przesunac. ale powinnas tez odczuwac objway owulacji, nawet jesli nei mierzysz temp., to powinnas miec plodny sluz- przezroczysty rozciagliwy dosc obfity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajra
dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajra
w takim razie jak się kochałam w 16 dzień o 20 to mogę być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz, ale nie musisz, jesli masz problemy z ustaleniem owulacji, albo z poczxeciem dziecka (chociaz zrozumialam ze staracie sie od niedawna), to powinnas miec prowadzony monitoring cylku, poza tym trzeba probowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bajra
www.lmm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madduniaa
Witam serdecznie, starałam się obliczać to kiedy jestem płodna a kiedy nie ale i tak ztego nic nie rozumiem i chyba to źle wyliczam ;( czytałam u was, wcześniej na tej stronie; http://www.biomedical.pl/antykoncepcja/kiedy-kobieta-jest-plodna-48.html i chyba mam nieregularne... bo licze te dni, liczę i nic. Zawsze jest inaczej niż wynika z moich obliczeń. Mam 15 lat, od dwóch lat mam okres i nadal nie mogę się połapac co i jak -.- czy ktoś mozę mi to po ludzku wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×