Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kiedy kp zaczelo wam sprawiac przyjemnosc i poczulyscie magiczna wiez

Polecane posty

Gość gość

Tylko powazne i prawdziwe odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ok 7m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dosc sporo czasu to trwalo, bo na poczatku bolalo a do tego obkurczala sie macica podczas ssania. Nie pmietam ale jakos chyba po 3 m-cach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest magiczna wiez?? Ja lubiłam karmić ale skończyłam bez żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nie sprawiało przyjemności, z poczucia obowiązku to robiłam, ale jak odstawiłam małego po 11 miesiącach było mi dziwnie :), chyba przyzwyczajenie ;). ale ja od początku nie czułam w tym zadnej magii, nawet przed ciążą jakoś niezbyt się w tym wiedziałam, ale że bez problemu poszło z karmieniem, to karmiłam dla dobra dziecka i nie żałuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja karmie od 2 miesięcy, chyba po 4 tygodniach nic mnie już nie bolało, teraz lubię karmić, nawet karmienie w nocy co 2h nie stanowi dla mnie problemu. Pierwsze dziecko karmiłam tylko mm i mając porównanie 100 razy wolę kp a nie szarpać się z bulelkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu po porodzie. Córka umiała prawidłowo złapać pierś, więc żadnego bólu nie czułam, obraz z boku magiczny i magiczne, chociaż trochę dziwne było to uczucie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? jeszcze w szpitalu tuż po porodzie. Położna przystawiła mi dziecko do piersi a mi poleciały łzy wzruszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię kp, starsze dziecko karmiłam do 2 lat. Dzisiaj dzwoniła do mnie koleżanka i mnie zjechała ze 7 miesięczne dziecko karmię piersią i, że jest bardzo wygodna, nie dała sobie powiedzieć że to dla dobra dziecka a nie z wygody. Ona karmi mm i bardzo była zdziwiona, że ja chce karmić do 2 lat. - takiego starego konia będziesz karmić piersią - ja jej na to, że to moja sprawa. Zabolało ja ze po powrocie do pracy będę miała przywileje jak matka kp. Lubię bardzo karmić piersią a zdanie innych mam w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi leci 11 tydzień kp i prawdę mówiąc jest lepiej niż na początku, ale generalnie męczy mnie to. Czekam do 6 miesiąca i odstawiam małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA1981rok
Nigdy . Karmilam 3 miesiące i poczułam ulgę jak podałam butle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×