Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MelisQa

Kiedy Mama i Tata się wyśpią?

Polecane posty

Witam, zadaje to pytanie z czystej ciekawosci :-) Jestem ciekawa odpowiedzi doswiadczonych mam :-) Wiadomym jej, ze dziecko nie daje spac, nie daje tez odpoczac i rodzice zawsze maja deficyt energii. Dlatego chcialabym, zeby mamy starszych pociech odpowiedzialy, ile lat musi uplynac, zeby mama i tata mogli sie wyspac? :-) Kiedy nadchodzi czas, ze po przebudzeniu dziecko nie budzi rodzicow, a samo soba zajmuje? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, mój ma 3,5 roku teraz i właściwie nie zajmuje się sobą sam po przebudzeniu (a raczej by się chętnie sam sobą zajął, ale wolałabym żeby tego nie robił), za to wyspać nam się daje... praktycznie od 2 mca życia, z przerwami na ząbkowanie. Śpi teraz ok. 11 godz, wystarczy żebym na spokojnie wieczorem wypiła herbatę, poczytała, wzięła kąpiel i sama wyspała się również. Nigdy nie był rannym ptaszkiem i nie wstawał przed 8:00, często ok. 9:00 dopiero. Każdy mnie straszył tym wiecznym niewyspaniem kiedy byłam w ciąży, natomiast trafiło mi się dziecko idealne. Nie mówiąc o tym że mały ma oboje rodziców, więc nie muszę się nim 24 h na dobę zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uważam ze 3 latka to ten wiek. Mam 3 letniego synka (UFf) i trzymiesieczne blizniaczki i odliczam ich czas do 3 lat. No chociaż do roku. Narazie jednak na spanie nie narzekamy i tak. Odpukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w grobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×