Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kiedy ostatnim razem spaliście dłużej niż 4h jednym ciągiem?

Polecane posty

Gość gość

bo ja nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę tak spać,bo cały dzień pracuję od rana do nocy z kilkugodzinną przerwą w środku dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ten poniedziałek także spoko - z reguły śpie koło 3 godzin kiedyś myślałam że to bezsenność i próbowałam zmuszać się do snu - teraz mam to gdzieś , nie śpię, mam więcej czasu, jak jestem mocno zmęczona to najwyżej zasnę w ciągu dnia na jakieś pół godzinki . Zawsze krótko spałam kiedyś z tym walczyłam kładłam się do łóżka i męczyłam w zasypianie. Teraz mam to gdzieś nie chce mi się spać to nie śpię i tyle. Wywalone ze jutro mam na rano zajęcia - najwyżej jakąś kawę wypije i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam problem z zaśnięciem nie mogę zasnąć liczę barany owce i nic :( ale jak zasnę to śpię te 10godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się skończyła melatonina, a wczoraj pracowałam fizycznie na noc do 7.00 i tak się mecze bo mi się doba przestawiła. Nie wiem czy na 2 godziny mi się opłaca spać bo znów do pracy na 12godzin, zwariować można:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile bierzesz tej melatoniny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ciężkiej nocy 2x5 mg i spie normalnie, dobrym snem mimo ze spalam tego dnia np. Od 7 do 15 to o 23 zasypiam znów po wzięciu. Teraz nie mam bo zjadłam i lipa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj albo spie 12-14 godzin non stop albo nie spie 24 g. Pracuje na noce i mam rozregulowany system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez lykam melatonine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×