Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kiedy oświadczyny ?

Polecane posty

Gość gość

hejka :) mam 19 lat i jestem na pierwszym roku studiów 3 letnich wraz z moim 23 letnim chłopakiem planujemy ślub za jakieś półtora roku , kiedy spodziewać się oświadczyn ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikarp
moim zdaniem oświadczyny zaliczysz w wieku 29 lat, gdy będziesz po doktoracie i na jakimś tam randkowym portalu znajdziesz swojego absztyfikanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może na gwiazdkę? Zazdroszczę Ci, ja niestety nigdy się nie doczekałam oświadczyn od żadnego mojego ex, 30letnia stara panna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Zazdroszczę Ci, ja niestety nigdy się nie doczekałam oświadczyn od żadnego mojego ex, 30letnia stara panna smutas' Tych ostatnich trzech to własnoręcznie udusiłam, tak ich spiłam, że nawet w czasie duszenia nic nie poczuli, jeden w czasie duszenia bardzo pierdział ale został gazem potraktowany i pianą z gaśnicy, zakopany został w ogródku obok obory a inni są w lesie chyba szesnastu jest w lesie pochowanych przez mojego brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwazniejsza sprawa dla mlodej sprawnej umyslowo dziewczyny jest co ? - zmusic jakiegos fatyganta do slubu i to jak najszybciej, a jesli juz sie dalo to naturalnie nalezy wygladac kiedyz to absztyfikant zacznie myslec o zareczynach ! bo jak to to mysli,pociupcia i NIC ! istnieje jeszcze wariant aby zasranca zmusic i niech zobaczy np. tu co pisza inni, hee he he - gratuluje myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na św. Dygdy co go nie ma nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z chłopakiem , od 3 lat wiec go do nie czego nie zmuszam :) kochamy się i pragniemy założyć rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×