Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy skończe puszczać gazy?

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny czy tylko ja tak mam czy Wy też. Już nie mam siły na to. Dziś dostałam okres, rano oczywiście biegunka a teraz średnio co 2-3 minuty wiatr i to tak intensywny że muszę wietrzyc pokój bo inaczej sie nie da. Wczoraj i dziś jadłam lekkostrawnie ale i tak to jest nie do opanowania, pozatym brzuch mnie boli, nie wiem już czy to ból okresowy czy ból jak na biegunke. Chyba to i to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zawsze tak masz przy okresie? Może coś Ci zaszkodziło? Brałaś coś na tę biegunkę typu acidolac, czy jakiś węgiel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobierz probiotyki, one regulują pracę jelit....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okresie jest wièksze ukrwienie brzucha, lepsza praca jelit, stąd te gazy. To naturalne, choc w pewnych momentach krèpujące i frustrujące. Pociesz siè, ze masz dobre trawienie, i pozbywasz siè gazów na bieząco, niezaleznie od okresu, bo bywa tak, ze siè puchnie jak balon, i nic. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewianaa
Probiotyki przy takich dolegliwościach tez pomagają. Najlepeij je przyjmować przez dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawidłowa reakcja organizmu, ale jeśli masz przy okazji biegunke to weź węgiel lub spal nad ogniem skórkę od chleba i zjedz, ma takie samo działanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O skórce spalonej nie słyszałam.... ale na pewno weź probiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×