Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kiedy wasze maluchy przestały ulewać

Polecane posty

Gość gość

witam. moja córka kończy osiem miesięcy a ulewa okrutnie. jakieś dwa miesiące temu zaczęła ładnie siedzieć i wtedy mam wrażenie, że ulewanie bardzo zmalało. ale teraz nauczyła się sama siadać, pełzać, stawać przy barierce, ogółem jest teraz niesamowicie *****iwa. jest dość płaczliwa, ale to dla mnie nie nowość. nie łącze płaczu z ulewaniem ponieważ potrafi płakać przez 4 dni a potem 2 pięknie się nawet sama bawić, a ulewa i tak codziennie dużo. ciuchy zmieniam jej ok 3x dziennie a pościel co noc. przybiera na wadze bardzo ładnie. za chwilę wchodzi w miesiąc, kiedy powinnam jej dawać więcej mleka, ale nie wiem czy to ma sens (czasem i tak nie dopija wszystkiego). dodam, że ulewa po wszystkim, zarówno po mleczku jak i po obiadku, kaszce, czy owocach. na wadze przybiera ładnie. Kiedy wasze dzieci przestały ulewać, bo ja już łapię powoli doła:( a najgorsze jest to, że przewijanie, czy przebieranie jej wcale nie jest takie proste, wszystko ją interesuje i bardzo się wierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj refluksowieec przestal ulewac jak wyeliminowalam wszystkie produkty pokarmowe dla.niemowlat. a wiec jadl normalne kasze,nie kaszki,owoce a nie.deserki i obiady a nie obiadki. I jak przeszedl na mleko krowie. Po pierwszych urodzinach juz nie ulal nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale byłaś z nią u lekarza pod tym kątem? powinna dostawać leki, pewnie biedną piecze przełyk przy tym ulewaniu, ma typowy refluks Mój maluch ulewał od 3-6 miesiąca i przeszło samo. Wiem jak mnie to dobijało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój skończył ulewać między 5a6miesiącem, wcześniej to prawie po każdym jedzeniu było przebieranie. Przeszło samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja bardzo ulewała od urodzenie niemalże gdy - za namową lekarza - dokarmiałam sztucznym mlekiem. Przeszłam na samą pierś - ulewanie bardzo zmalało i mała super przybierała na masie. Poza tym pomogło podawanie smoczka przy jedzeniu. I nie można dawać zbyt dużych porcji. Ponoć przy gęstszych pokarmach jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie przeszło kiedy nałożyły się dwa czynniki: wprowadzanie pokarmów stałych i rehabilitacja ze względu na asymetrię ułożeniową (z powodu której było również zbyt małe napięcie mięsniowe w okolicy brzucha, co mogło wpływać na ulewania). Nie wiem co pomogło, ale przeszło, a myślałam, że to się nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×