Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy wróci moda na prawdziwe kobiety o rubensowskich kształtach ?

Polecane posty

Gość gość

Czy kiedyś terror szkieletorów i photoshopa się skończy ? Bo widze, ze dotarło to juz nawet do płci męskiej. Wspolczesny ideał to zniewieściały, cherlawy chłoptaś w rurkach, najlepiej z brodą i zapadnietą klatą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obawiam sie, że nigdy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam nadzieję że nigdy. Gostek malował nie kobiety ale zawodniczki sumo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady takich grubasek z rozlazłymi cielskami to chyba nikt by nie chciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, miło mi się zrobiło czytając ten temat;p-) ja jestem rubensowska i nikt mnie nie chce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda moda sie pojawia i przemija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi bardzo ale wybacz , to na prawdę nie moja wina . Proszę na osłodę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te rubensowskie kobiety nie tyle co są grube co mają bardzo niejędrne, wręcz zwisające fałdami ciało przy stosunkowo małym biuście. Co w nich fajnego no słucham :)? Rozumiem jakbyś chciał kobiet o sylwetce M.Monroe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pulchny...ale przecież sam jestes pulchny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna___
Mi dość blisko z figury do kobiet z obrazów Rubensa, tylko moje ciało jest chyba bardziej zwarte i póki co mniej na nim celluitu. Potwierdzam, to się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że tu chodziło komuś bardziej o krągłe bioderka i ładny biust ;) bo faktycznie zwały tłuszczu są ohydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przecież jest mnóstwo grubych i otyłych kobiet i będzie ich coraz więcej- wyjdź na ulicę: bardzo szczupłe kobiety są w mniejszości, więc o co ci chodzi? masz z czego wybierać. jak chcesz pooglądać foty czy filmy, to przecież tez znajdziesz absolutnie wszystko. a jeżeli jestes kobietą i myslisz, że moda sprawi, że zaczną cie postrzegac jako atrakcyjną, to sorry, ale to tak nie działa; zresztą im więcej będzie otyłych tym szczupla sylwetka będzie bardziej pożądana i poszukiwana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś wspomniał - kobiety na jego obrazach nie miały dużego biustu. Miały małe cycki, płaskie, szeroki d**y i tłuszcz w miejscach gdzie człowiek nawet nie wie, że można przytyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przeciez większość -zaznaczam nie wszyscy- mężczyzn potwierdzi ze atrakcyjniejsza jest kobieta z biustem, biodrami i pupa? I ponoc to takie kobiety postrzegane są jako potencjalne zony i matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego usunięto mój komentarz o tym, że pulchny sam jest przecież pulchny? mężczyźnie wolno, a kobiecie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak tak ale jest różnica pomiędzy krągłościami a zwałami tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krągłości widać na szczupłej kobiecie, u takich kobiet jak na tamtym obrazach wszystko się zlewało w jedną wielką masę tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok ale autor chyba te seksi kraglosci miał na myśli...mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubens po prostu malował holenderki. Popatrzcie na łące latem, uderzające podobieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba nie skoro za przykład podał konkretny "ideał piękna" który teraz jest wyjątkowo popularny w USA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulchny...ale przecież sam jestes pulchny!!!! xxxx A gdybym miał nicka Boski Leonardo to znaczyłoby że jestem podobny do DiCaprio ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak wyglądasz pulchny? Jezu...zaraz się okaze, że nie tylko jestes najlepszym mężem i ojcem, najmilszym i jnajwyrozumialszym, ale do tego jak boski leo....ja zwariuję, że tez musisz być starszy ode mnie plus żonaty plus wirtualny. życie ejst do d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jest po prostu normalnym facetem jakich setki na ulicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko. Nie taki śliczny ale i nie pulpet :P Powiedzmy w średnim wieku , postawny ale od siłowni a nie kotletów i z wysokim czołem , które jednak aż do karku nie sięga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a może jest po prostu normalnym facetem jakich setki na ulicach? xx Mniej - więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pulchny- to skad taki nick/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z młodości . Kiedyś taka jedna sympatia nie wiedziała jak określić młodego kulturystę amatora i po % tak sobie wydumała . Ksywka się przyjęła i starzy znajomi nazywają mnie pulchny zmiennie z imieniem własnym :P Ale ten topik jest o kobietach , wprawdzie też postawnych jednakże kobietach a nie o mnie .;) Hela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Hela....nie musze nawet logować, hihi Oj pulchny....;-( ma nadzieję, ze gniewasz sie za moje komplementy.;-( Nikt we mnie nie wierzy. Jestes naprawdę fajnym człowiekiem...;-) Czuje to przez kompa, nie gniewaj sie, że to pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobrze. i masz akwa, fajnie. kupujesz choinkę na swięta? duża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×