Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mleczna czekkk

kiedy zwykłe mleko z kartonu

Polecane posty

Gość mleczna czekkk

Kiedy i jak mogę wprowadzać dziecku zwykłe mleko z kartonu 3,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likaaa
moja córka sama odmówiła mleka modyf , ok 18 ms - nie chciała pić 2-3 dni ,zaczęłam dawać jej zwykłe - na początku z butli ok 60 ml piła , a potem rano na śniadanie zupa mleczna z makaronem - a na noc kaszka bobovity ... podobno tyle wystarczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupny problem
Przy pierwszym dziecku zaczęłam od 3 roku życia, bo modyfikowane byly do lat 3, więc tym sie kierowałam. Przy młodszym do spróbowania dałam jak miała 9 miesięcy. I od tego czasu nie piła ani z piersi, ani modyfikowanego, ani z kartonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likaaa
a z opini wiem, ze im wczesniej tym lepiej po 12 ms ż ....firmy od mm tylko chciwie ściągają kasę i tyle- zadajmy sobie puytanie - czy nasze mamy dawały nam mleko modyfikowane nr 2-3-4 ???? raczej nie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likaaa
ps. i mleko świeże, a nie z kartonu - takie co ma max 48 przydatności ...... ma witaminy i inne - można też wymiennie, raz uht raz świeże ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkaka
Ja zaczęłam wprowadzać jakoś ok 10 miesiąca, kakao, owsianka na krowim mleku, teraz syn ma 22 miesiące od 2 tygodni pije ok 180ml mleka na noc w butli skończyło się modyfikowane i zrezygnowałam całkiem z kupowania takiego tylko podaję z kartonu, mały pije tylko na noc a co 2-3 dni rano płatki z mlekiem, czasem pije kakao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżiys, skoro dziecko czyt. ssak przestał ssać pierś to po co ma pić mleko innego ssaka ? Mleka nie trzeba wcale pic bo niema wlasciwosci odżywczych dla nas, tylko dla krowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
Moja zupę mleczną, budyń itp. na krowim mleku jadła już zaraz po 1 urodzinach, kilka miesięcy później piła już mleko. Teraz pije sporo mleka, czasami 2 szklanki dziennie, bardzo lubi. Ja kupuję 2%. Nigdy nie piła mm, wcześniej była na piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blyfkbgllyfufgu
Ja zwykłe mleko z butelki podawałam już po 12 miesiącu bo córka po zakończeniu karmienia piersią nie chciała pić modyfikowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierc ja bym jeszcze do
tego dodała- jest wręcz szkodliwe :O Pij mleko- na starość podziekujesz mamie za przepiękna osteoporozę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagnessssss
Tak sie teraz wszyscy bronia przed mlekiem, kilkulatkoom wciskaja modyfikowane i zacieraja lapy na zysk, nawet lekarze starej daty kreca nosem i waara sie przyznac pred nimi, ze sie daje krowie mleko. Dziwne jednak, ze ja, urodzona jako wczesniak 2,5 m-ca przed terminem (wazylam 980 g, mialam 36 cm) po wyjsciu ze szpitala, gdzie bylam 3 miesiace (gdy osiagnelam wage 2100, w 2 dobie zycia waga spadla mi do 840 g, mialam 2 razy przetaczana krew, ogolnie bylam w stanie ciezkim, choc sama oddychalam) mialam wbite w ksiazeczke sposoby karmiienia : Mieszanka z mleka krowiego-70 g mleka, 30g wody, 1,5 plaskiej lyzeczki cukru, Mieszanka z mleka w proszku-100 g wody, 3 plaskie lyzeczki mleka, 1,5 plaskiej lyzeczki cukru. Co prawda i jednego i drugiego nie chcialam tknac na dluzsza mete, ale takie byly kiedys zalecenia i dzieci zyly i mialy sie dobrze. Ja mialam na poczatku anemie, tolerowalam tylko mleko z budyniem (taki rzadki budyn do picia), pilam soki z burakow. Wyniki badan mam idealne do dzis, rozwijalam sie prawidlowo i ruchowo i umyslowo (choc bylam mniejsza od rowiesnikow), chodzic zaczelam majac 14 m-cy, nie raczkowalam nigdy a mimo to nie bylam rehabilitowana na ONP czy WNP, jak prawie co drugie, zdrowe dziecko teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak nie uważam...
a moja córka po odstawieniu od piersi nie tolerowała żadnego mleka...piła sinlac. Terazna zmiane pije sinlac i mleko świeże lub uht 0,5%...po innych miała problemy z brzuszkiem. Ale moje dziecko to żaden przykład,bo tyle mleka co ona nie pije żadne inne dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajcie za mnie kciuki :)
Z tego co oglądałam na tvn style program tej kobitki od żywienia to najlepiej dawać mleko 1.5% właśnie uht. A od jakiego wieku? Ja powoli wprowadzałam od 18mca życia i nie było żadnej alergii ani sensacji zoladkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmamaaaaaa
po co dawać mleko krowie, przecież tu wszystkie karmią piersią dziecko do matury ;) z resztą jak można taką truciznę podawać dziecku, przecież z tego świństwa robi się mleko modyfikowane a feeeeeeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka z serem...
moja ma 11 m-cy i dostaje od tygodnia 3,2 % z kartonu bo nie może innych zawierają wit D a ma jej nadmiar i klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmamaaaaaa
smierc ty to w ogóle pogalopowałaś. ja pierdziele naprawdę same ekspertki od żywienia tu są :D no nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melody melody
a żebyś wiedziała ja karmię 13 miesięczniaka i zamierzam póki będzie tego potrzebowało minimum do 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melody melody
karmię piersią zapomniałam dodać ;) samego mleko nie dostaje bo i po co czasami jakiś ser, trochę jogurtu dla smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×