Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamany.

Kiedy życie traci sens...

Polecane posty

Gość Załamany.

No właśnie co robić kiedy życie straci sens? Kiedy miało się jakiś cel w życiu a teraz już się go nie ma? Co robić gdy komuś nic nie wychodzi? Wiem że internet to nie miejsce na takie przemyślenie ale ja nie mam gdzie się zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugo tak masz
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak życie straci sens trzeba sobie znaleźć nowy sens. Jak nie wychodzi trzeba coś zmienić i próbować dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamany.
No ostatnio odnalazłem ten sens życia. Po blisko 4-5 latach stagnacji i skrajnej depresji poznałem kogoś i dążyłem do tego by być z tą dziewczyną. Niestety chyba za bardzo się zaangażowałem a teraz gdy dowiedziałem się że z tego nic nie będzie czuje się fatalnie. Wszystko mi już jedno. Nie wiem co robić dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz przyjaciol
???? pomagaja//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzyni małgorzaty
Wiesz co zrobić? Poprostu się nie przejmować. Świat dąży do równowagi, więc skoro już jest tak źle jak mówisz że jest może być tylko lepiej. :D Idz spać. Wyśpij się porządnie, najedz czekolady. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4-5 lat stagnacji i skrajnej depresji? Sugerowałabym leczenie a nie związek. Najpierw zadbaj o siebie. Wylecz się lub chociaż lecz się. Potem przyjdzie czas na miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamany.
No właśnie nawet już prawdziwych przyjaciół nie mam. Kiedyś może i miałem ale gdy się przeprowadziłem na inną dzielnice to wszystko się posypało. Ale teraz to tylko piszą kumple jak coś potrzebują a ja się narzucać nikomu nie będzie. Dlatego uciekam do takich rzeczy jak internet. W moim przypadku trudno byłoby się nie przejmować jak od paru lat nic prawie nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamany.
Może skrajna depresja to lekkie nadużycie ale ciężko mi jest jak od paru lat nic nie wychodzi a jak coś zaczęło się układać to się popsuło w pięć minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz próbować dalej. Polecam psychologa albo kogoś bliskiego do wygadania (może rodzina)? Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamany.
Taa rodzina :) ojca prawdziwego nie znam. Mama żyje z jakimś typem którego nie akceptuje. Do tego dochodzi alkohol. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josiona
co robic? poszukac sobie jakiegokolwiek zajecia zeby nie siedziec w domu. np. poszukac milego dziadka albo babci i wpadac do nich na pogawedke ze dwa razy w tygodniu. sam odczepisz sie od swojeog swiata a i innym sprawisz przyjemnosc. a sens zycia z czasem przyjdzie. moze byc juz zupelnie inny niz ten stary ale moze to i lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamany.
No do dziś się starałem tak myśleć ale niestety wszystko się zmieniło. Jeszcze do tego dochodzą studia. A jeśli nie znajdę pracy to sobie nie postudiuje. Głupio mi tak się użalać bo wiem że po części wszystko to jest moja wina. Ale życie mnie nie oszczędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamany.
No wiem że przesadzam trochę ale chyba dużo część nieszczęść już na siebie ściągnęłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo to głowa do góry i zaczynaj nowe optymistyczne życie! Pogoda ducha i pozytywne myślenie działa cuda! Może znajdz sobie jakąś pasję. I koniecznie zacznij uprawiać jakiś sport. Nic tak nie działa na spokój ducha jak porządne fizyczne zmęczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamany.
Katarzyno żeby to wszystko było tak proste jak Ty piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewidentnie widać , że jesteś w depresji, nie radzisz sobie z niczym , wszytko Ciebie drażni i dołuje... Każdy ma jakieś problemy większe czy mniejsze tylko trzeba sobie z nimi umiejętnie radzić! Musisz znależć w sobie siłę, która Ciebie popchnie do przodu,nie będzie lekko ale chociaż spróbuj...Jak to nie pomoże to idz na leczenie, bo depresja to ciężka choroba, nie leczona może nawet przejść w schizofrenie więc do roboty! Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamany.
Za nim teraz to wszystko znowu ze mnie zejdzie to miną pewnie dwa lata albo i dłużej. Teraz będę się użalał nad sobą. Jeszcze parę dni ten miałem tą siłę ale wczoraj ją straciłem. I jak ja mam znowu walczyć jak ja już nie mam siły i mi wszystko jedno. Jestem tak zniechęcony że wolałbym się obudzić rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To typowy objaw depresji :O Powinieneś udać się do specjalisty, skoro sam nie potrafisz sobie z tym uporać :O po co tracić kolejne 2 lata??? Nie szkoda Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamany.
Teraz mi już wszystko jedno. To miałbyć naprawdę przełomowy moment w moim życiu. Miałem wyjechać do innego miasta, rozpocząć studia i pracować tam. Starałem się to osiągnąć tylko dlatego żeby być z nią. A teraz to już mam wyjebane na to wszystko. Wiem że sam się pogrążam ale ja już taki jestem. Może dlatego że przywykłem do porażek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamany.
No właśnie nawet nie mam z kim poważnie porozmawiać i uciekam do takich rzeczy jak internet. Czasami człowiek tak ma że musi się wyżalić może Ty nie wiesz jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się...wiem też, że rozczulenie do nieczego nie prowadzi. Powinien Cię ktoś pożądnie zdzielić po głowie, żebyś wyrwał się z tego letargu :O Bo miłe słówka tylko umacniają Cię w tym stanie :O A ludzie pisząc Ci słowa pocieszenia myślą, że robią dobry uczynek :O a to nie prawda...tylko bardziej Cię dołują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zalamany Dlugo jeszcze bedziesz sie tak nad soba rozczulal,prawdopodobnie jestes jeszcze bardzo mlodym czlowiekiem ,zycie przed toba.Mowisz ze przez 4 lub 5 lat byles w skrajnej depresji.Ty chyba nie wiesz o czym ty mowisz!Skrajna depresja to moj drogi 21 dni wyrwane z zyciorysu,to czas ktorego sie nie pamieta!!nie wiesz absolutnie nic co sie w tym czasie z toba dzialo!Mowisz ze nie masz kolegow ,a moze to ty po wyprowadzce zerwales wszelkie kontakty z kumplami! ile razy byles ich odwiedzic?W domu ci tez zle!A rozejzyj sie do okola ile biedy ,zla, nieszczescia wszedzie,moze bys cos zrobil dla innysch,przejdz sie do hospicjum,wszystko jedno jakiego,na odzial dzieciecy gdzie dzieci walcza z rakiem!Pomuz im poswiec im pare dni ,zobaczysz jak szybko sie wyleczysz ze swojego nieszczescia.Dziewczyna cue zostawila ! no i co z tego! Nie ta to bedzie inna!Uzalanie sie nad soba nic ci nie pomoze.A skoro uwszasz ze masz depresje lub powazny problem, to wybierz sie do psychologa.Mysle ze warto.Pozdrawiam cie serdecznie .Rob cos chlopie.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamany.
Może i macie rację..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbik
Hej Załamany facet jesteś? tak czy nie? a nie baba zeby sie mazaća na jednej lasce śwait sie nie konczy :) jes6t tyle fajnych i wartoścowych dziewczyn na które zapewne trafisz jak nie bedziesz nad soba płakał bo zadna ciebie wtedy nie zechce wiec uszy do góry .Studia to najważniejsza sprawa bez nich będziesz nikim :) startuj do pracy a potem na studia i wybierz lepsze zycie :):):) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×