Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kierowco Tira, jest sprawa....

Polecane posty

Gość gość

Po pierwsze niech sie tutaj nie wpisuja Ci wszyscy niebiescy stad w stylu: Koke, Wilk, Kubek, Kreska, Cynic wieczorowy, Canis,Najszybszy itd., bo mnie nie interesuja kafejkowe łajzy, co pierniczą trzy po trzy, udają ważnych intelektualistów a tak na prawdę potrafią tylko niemiłosiernie suszyć i siedziec na kobiecym forum jak jakieś miernoty, specjaliści od seksu, o którym nawet pisac nie potrafią :( Ta reprezentacja niech stad spada. Proszę o odzew tylko od prawdziwych facetów, męskich, ostrych i konkretnych. Mam fantazje erotyczne właśnie z takim typem faceta, który wie co zrobić z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, właśnie tak :P Pozyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ech, na piątym miejscu? Muszę się bardziej postarać. Mimo takiego wstępu spróbowałbym Cię poderwać gdybym nie był dziwnie pewny że jesteś mężczyzną, tak mi podpowiada moja kobieca intuicja. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik, wybacz, że Cię rozczaruję , jestem kobietą i nie bawię sie w gierki słowne, wolę konkrety, a co Tobie podpowiada Twoja intuicja, to mnie, przepraszam, ale mało interesuje :P Czekam tu na prawdziwego faceta tak więc paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kotki- kierowca tira, to przenosnia, żeby mi tutaj nie wchodziły te meskie lale malowane stąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka napisała jak jest :) Paralityczni erotomani. Udanych łowów Autorko hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zakazany owoc lepiej smakuje. Oprócz kobiecej intuicji mam też kobiecą naiwność więc Ci wierzę co do braku siusiaka. W końcu byłoby to ironiczne gdybyś kłamała jednocześnie próbując wyjść na wyższą półkę moralności. A że tak z ciekawości spytam, skąd taka zdecydowana kobieta pisze? Prawdziwy mężczyzna, który zaraz tu napisze też będzie chciał wiedzieć, więc już jedno pytanie będziesz mieć z głowy jak mi odpowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no ,facet który na penisa mówi 'siusiak'?! kabaret:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyniku, dziękuje za twą obezność ale dopasowałam Cie do grona , któremu ja podziekuję :P Mam nadzieję, że zrozumiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rozumiem, ale co z moją samooceną po takiej odmowie? Może nie ucierpieć tak bardzo jakbyś chciała. Powinnaś najpierw dać mi nadzieję, sprawić żebym zobaczył światełko w tunelu. Żebym pomyślał: a może się myliłem, może mam szansę nawet z TAKĄ kobietą? I wtedy, jak grom z jasnego nieba, wyjawisz mi że tylko się mną bawiłaś, łamiąc mi serce i odzierając z resztki godności. Czyż taki scenariusz nie byłby lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyniku-nadzieja matka głupich, ale umiera ostatnia :P A że mimo wszystko nie mam cie za głupiego to pozwól, że przemilczę i poczekam dalej...też mam nadzieję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdemaskowałaś forumowych facetów, tu nie ma prawdziwych mężczyzn, chyba że ktoś myśli o 50 letnim onaniście lub 16 -letnim gimbusie :) szkoda czasu hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zniechecajcie mnie, nie poddam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kierowca ciężarówki, właśnie mam pauze i wale konia. W czym mogę pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak już znajdziesz tego jednorożca to skłonna jesteś się podzielić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziwne, że akurat najrozsądniejsi faceci zostali odesłani już na wstępie, no może poza Wilkiem na którego szkoda nawet strzępić języka. Bardzo kiepska próba trollowania kolego. A nawet jeśli jesteś babą to bez znaczenia, z internetowych bajkopisarek zwykle nic nie wynika. Stroszą się jak paw jak to potrzebują porządnego faceta a brak im odwagi, żeby się z takim umówić i spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego bardzo dziwne?Zgadzam się,że trudno tu o rozmowę z kimś intrygującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Canis jesteś żałosny ćwok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlaczego bardzo dziwne?Zgadzam się,że trudno tu o rozmowę z kimś intrygującym. " X Żeby porozmawiać z kimś "intrygującym" to trzeba najpierw takiego kogoś czymś zainteresować. To jest jak w życiu do tanga trzeba dwojga, w tym przypadku dwojga intrygujących osobowości, jakiegoś potencjału intelektualnego. Ta zasada nie tylko tutaj się sprawdza, ale ogólnie w życiu. Zdecydowani faceci, zwracają uwagę na wnętrze, charakter kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym sie Gościówa!do zobaczenia na ścieżce! Szerokości!:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke można patrzeć z boku,by sobie opinię o kimś wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koke można patrzeć z boku,by sobie opinię o kimś wyrobić. X Można o ile ktoś tutaj pokazuje swój potencjał na tyle, że można to zrobić , ja na przykład nigdy tego nie robię, preferuję suspens, stopniowanie ekscytacji, więc tutaj nigdy nie poznasz tego co się we mnie kryje. Widzisz są różne osobowości, każdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz,ale miało cię tu nie być.Uszanuj decyzję autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego ma mnie tu nie być? Autorka ubliża wielu nickom w tym mnie, więc nie miałbym prawa oddać? Mnie nawet gliniarze nie są w stanie do niczego zmusić, jak będę chciał zrobię co będę uważał za stosowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie tu ubliżanie?Zaznaczyła tylko na wstępie z kim nie chce rozmawiać.Widać decyzję poparła obserwacją.Daj spokój.Masz swój temat i tłum wielbicielek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para w gwizdek
Oj. :) Przecież gołym okiem widać, że ten topik to wabik :) właśnie na tych wymienionych w pierwszym poście przez Autorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×