Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kilka miesiecy temu poznalem dziewczyne i zaluje ze

Polecane posty

Gość gość

nic z tym nie zrobiłem teraz to juz chyba za późno ? jest śliczna uwielbiam jej typ urody nawet nie mogę opisać tego jak jest piękna i slodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj foto, ocenimy:D choć o gustach sie nie dyskutuje. To my sobie podyskutujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochani jednak maja klapki na oczach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest śliczna. Piękne oczy, uśmiech. Taka pozytywna osoba, chętnie bym poznał :) Tylko chyba trochę mloda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego niedojrzałe? Kazdy tu wstawia zdjęcia czyjeś, a nawet (o zgrozo!) swoje, czego ja nie mógłbym zrobic. Wątpię żeby ktoś w moim wieku tu siedział, roi sie tu od starszych ludzi. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wole takie, naturalne dziewczyny od pustych blondynek z dużymi cyckami. Dziewczyna wygląda.. pysznie, naprawdę inaczej nie mogę określić, patrzenie na taka buźkę podczas seksu musi być Meeeega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, jest mloda, a i tak wygląda na starsza. Ale przecież urośnie gdzie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko niby gra.. ale ona na latwa nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłbym do niej napisać ale z tego co wywnioskowałem ona ma kogoś chyba.. Nie chce wyjść na głupiego. Poza tym dziela nas km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taich lasek jest na pęczki. znajdziesz podobną niedługo. a ja lecisz tylko na urode to nie zawracaj jej głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
R uui c h albym. Poważnie. Kiedy patrzę na zdj staje mi bo taka dziewczyna jest obiektem pożądania. Ma w sobie to coś, czego nie widza dziewczyny co sprawia, ze jest wyjatkowa, wspaniala i patrząc na nią mam w głowie tysiące myśli, pozycji jakie bym chętnie z nią wypróbował. a , i taka bym się postarał z minetka jak jeszcze nigdy sie nie postarałem, chciała by więcej i więcej! Daj namiary do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taKich lasek jest na oeczki? Właśnie nie! Ona jest wyjatkowa i nie lece na urodę kreci mnie w niej coś ale nie wiem dokładnie co to po prostu ma to czego inne nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20:52 Chyba żartujesz? ble obrzydziles mnie tym i w****iles Nie chce myśleć ze jakiś inny mógłby ja j***c, wydaje mi sie ze jestem tylko ja i ja A ona pewnie mnie nie pamięta..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie wspólnych znajomych może oni pomogą wam sie styknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że jest masa takich. Odejmując urok na zdjęciu, bo wiadomo ze tam lepiej wygląda, mogę ci znaleźć trylion podobnych. pytanie, czy ona podoba ci się z wyglądu, czy coś do niej czujesz (ale nie że czujesz bo ci się podoba) jest zasadnicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poWiem ci ze na żywo jest ładniejsza i ogólnie na zdjęciach wychodzi brzydko a jest to teza potwierdzona nie tylko przeze mnie bo ludzie jej tak ciągle piszą i ona sama tak mówi dlatego sie zbyt nie fotografuje. Na żywo jest trochę mniej taka slodka, bardziej dziewczeca ale bardzo super:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby bylo trylion milion takich i nie czul bym do niej nic więcej poza tym ze jest ładna to musiałbym wstawiać tu focie z milion trylion dziewczyn pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*****a cie to?? Oj niedobrze. Później poczekalbym aż zdejmie mi zabkami spodnie i weźmie w swe piękne usta moje przyrodzenie, zacznie ssać i lizać, a ja bede mógł patrzeć w te cudne oczenka. W czasie kiedy ona będzie mi robić lodzika ja bede dotykał jej twarzy, włosów i ciała, a później delikatnie w nia wejdę. Zaczniemy od klasycznej pozycji, później będziemy stosować kolejne. Jej pojękiwanie będzie mnie tak podniecalo, ze z trudem bede powstrzymywał sie od szybkiego dojścia. Jednocześnie bede symulował jej łechtaczkę i zapewnię niezapomniany orgazm. Po wszystkim spuszcze jej sie do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa nie w******j mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Symulowac to możesz chorobę, łechtaczkę się stymuluje, erotomanie gawędziarzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzaj ,nie ejst az taka ladna ma za dluga twarz i za dlugie czlolo, ale moze byc mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie jest za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dluga twarz? Oj to chyba przez śmiech bo ona w ogóle nie ma długiej twarzy! A czoło jej pasuje wyobraź sobie z krótkim? Nie jest taka ładna? No ładna to nie jest jest przeladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy ma z******te, brwi ladne, i takie uniesione, zazdroszczę laskom z takimi brwiami, o uśmiechu nie wspomne<3 bierz sie. Po prostu napisz, nic nie ryzykujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, czy wy serio nie możecie udzielić normalnej rady tylko wciąż te farmazony wypisujecie ? no to nie jest normalne , długa twarz, czoło okej, rozumiem, lece na wygląd? nie, bo gdybym tylko na wygląd leciał byłaby jakaś setka dziewczyn, o których musiałbym marzyc jak o tej, bo jest wiele ładnych dziewczyn ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu poruszona bardzo trudna kwestia wyglądu, a raczej 'lecenia' na niego. Każdy w pierwszej kolejnośc***atrzy na wygląd i to cie w niej zauroczylo, być może jeszcze sposób bycia, styl ubierania, mówienia, coś ci sie w niej podoba, poza faktycznie samym wyglądem, ale nie znasz jej na tyle, żeby stwierdzić, czy faktycznie, TO ONA. Dziewczyna śliczna, naturalna, widać, ze mila osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×