Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kim trzeba być, co trzeba mieć, żeby zagwarantować sobie szczęście w miłości?

Polecane posty

Gość gość

Czy jest jakiś zestaw, który gwarantuje, że znajdziemy szczęście w miłości. Zestaw = cechy charakteru, osobowości, wyglądu, stan materialny, umiejętności, stan posiadania, relacje z innymi. Może jeszcze coś pominęłam. Pytanie zarówno o zestaw dla kobiet jak i mężczyzn. Co powinien mieć, jaki być mężczyzna by na 100% zagwarantował sobie szczęście w miłości? To samo pytanie odnośnie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiej gwarancji, ani zestawu cech, zalet, przymiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tak, miłośc nie pojawia się wtedy kiedy chcesz, tylko przychodzi niespodziewanie. Jej nie kupisz, ona pochodzi od Boga, chyba brakuje Ci sczęscia po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno pomocna jest przyzwoitość i rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być sobą, nie udawać nikogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim trzeba być- sobą, być naturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kobieta jest sobą i lubi wielu mężczyzn to raczej nie znajdzie związku=miłości, więc pie;r;dolicie, hipolicie trzeba być posłusznym i zgadywać czego druga osoba od Ciebie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 dziś jak kobieta jest sobą i lubi wielu mężczyzn to raczej nie znajdzie związku=miłości, więc pie;r;dolicie, hipolicie trzeba być posłusznym i zgadywać czego druga osoba od Ciebie chce. Nie zamykam na noc Twoich oczu Wtedy patrzysz na mnie gdy śpię x X X Taka kobieta nie szuka miłości tylko ku/tasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem asem i chcę wielu przytulanek od różnych mężczyzn, po kryjomu i chcę oprócz tego jednego faceta. i będe to mieć. i nie dam se zedrzeć majtek. i co powiesz? mam być sobą?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie jesteście mocno s******leni, jeśli uważacie, że jak ktoś się spotyka z wieloma facetami to nie chce miłości. ja chcę dużo miłości i jeden frajer mi nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc czemu mówisz, że mam być sobą, skoro będę musiała ukrywać kochanków, żeby mieć miłość jednego, poprawnego, jedynego słusznego monosamca? to jest bycie sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie pokocha prawdziwego tygryska, więc czemu ukrywacie fakt, że żeby otrzymać od kogoś miłość to trzeba po prostu ją wycyganić, być posłusznym itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz duzo milosci- chcesz duzo seksu, a to róznica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy być człowiekiem w prawdziwym znaczeniu tego słowa.Nie udawać kogoś innego niż się jest w istocie nie być fałszywcem czy hipokrytką z rozpasanym ego czy przerośniętymi niezdrowo ambicjami.można by jeszcze wiele ale to powinno wystarczyć jeśli nie epatujemy egoizmem?LUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co piszecie. Wczesniej był wątek gdzie dziewczyna pisała, że byłaby najlepsza dla faceta który by ja pokochał to została zjechana, że faceci nie lubią uległych bab. A teraz piszecie, że trzeba byc jak pies posłusznym...Zdecydujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszą być cycki i pewność siebie :) i nie ryczeć jak ktoś nas zostawi, bo mieć trzech fajnych partnerów to też szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego nie napisałam, logiczne jest, że nikt Cię nie pokocha w obecnej postaci choćby ze wzgledu na popęd do WSZYSTKICH facetów, który musisz tłumić dla jednego władcy (u seksualnych). bycie sobą i oczekiwanie miłości jest GŁUPOTĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak to kim trzeba być? Trzeba być Bogiem i użyć boskich mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to kim trzeba być? Trzeba być Bogiem i użyć boskich mocy. x posłusznym, spostrzegawczym i inteligentnym, żeby dać osobie dokładnie to, czego od nas oczekuje, a jak jesteś jeszcze bardziej cwany to i sobie urządzisz normalne życie po kryjomu i wszyscy będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srać, a nie tłumić, debilko idąc twoim posranym rozumowaniem to każdy singiel pier/doli się na prawo i lewo :D a tak nie jest, więc skończ wymyślać bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba miec wyje/b/ane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co ma ewentualny popęd (bo nie każdego jara seks dla seksu, bez uczuc) do innych do miłości? :D odczuwanie popędu do kogoś to nie miłość idiotko to raz, a dwa nie każdy odczuwany popęd człowiek ma ochotę realizować, dochodzi tu jeszcze czynniki psychiczne i emocjonalne (u ludzi "wolnych" jak najbardziej też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ma ewentualny popęd (bo nie każdego jara seks dla seksu, bez uczuc) do innych do miłości? smiech.gif odczuwanie popędu do kogoś to nie miłość idiotko to raz, a dwa nie każdy odczuwany popęd człowiek ma ochotę realizować, dochodzi tu jeszcze czynniki psychiczne i emocjonalne (u ludzi "wolnych" jak najbardziej też) x ale tak czy siak należy zabronić tego popędu osobie, z którą jesteś w zwiąku. nie p*****l, że "nie każdy coś". może Ty nie. inne osoby, muszą, jak mówiłam, zrezygnować z innych penisów na rzecz penisa władcy i miłość tu nie ma nic a nic do rzeczy. ja nie mówię, że każdy coś ja tylko.... odpowiadam na temat. a Ty się zapowietrzasz, w sumie nie rozumiem o co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"musisz" to ty się wysrać, tępa strzało, nic nie muszą, rezygnują, bo chcą, oboj***ardziej cenią sobie wzajemną wierność od tego i nie każdy seksualny, aseksualna klucho, ma ochotę z każdym się piertolić, nawet faceci, osób demiseksualnych jest sporo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty znowu to samo. pokorne prośby, że może Twój facet jednak nie ma popędu. po co sama siebie okłamujesz? piszę wyraźnie, chcesz mieć dane rzeczy - to płacisz. ogólnie to, że ktoś chce być wierną niewolnicą to jest jakaś chora propaganda, to jest po prostu.. cena. i darcie ryja nie sprawia, że masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirat fllapjack
tygrysku, masz dziś ochotę na analne zabawy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×