Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudia_xl

klapki na szpilce

Polecane posty

Jak dla mnie to za duża cena i obcas a wyglądają na takie jak najbardziej normalne, nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_xl
o, ktoś odpisał, miło :) No obcas trochę duży, ale da się w nich chodzić. Jestem trochę pulchna a daje rade w tym chodzić. Do tego np szorty dzinsowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja toooo
wolę na lato dżaponki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_xl
japonki też mam. ale klapki fajniej wygladają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem klapeczki Merg, na niskim obcasie, są znakomite. Kosztowały dosyć mało, a są wygodne i ładne. Nie zamierzam wydawać na buty dużej kasy bo nic z tego nie wynika. Porządne buty można kupić bez wydawania wielkiej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porządnych butów niestety nie kupisz tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tandetne niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabrano
Nie zgadzam się. Fajne buty na szpilce można kupić za kilka dyszek i będą wyglądały mega efektownie. Pisałam o Merg, przejrzyj sobie. Buty nie muszą kosztować kilka stówek, bo po co tak przepłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję stopom dręczonym tak wysokimi obcasami. Nawet jeśli teraz nie boli, to nigdy nie wiadomo, czy w przyszłości nie zacznie. Klapki ładne, a kozaki fatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Dziewczyny- chciałabym zaprosić Was do nowego sklepu internetowego joyfashion.pl . Znajdziecie tam piękne kobiece buty w przystępnych cenach . Zapraszamy równiez na nasz profil na Fb . PS: Nie denerwujcie się :) Nie mamy kasy na reklame a buty serio są piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabrano
Stopy do obcasów się przyzwyczajają, tak jak przyzwyczajasz się do wszystkiego - zresztą te buty, które mam są na prawdę wygodne. Merg sprzedał mi je w dobrej cenie i sądzę, że będą odpowiednie na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×