Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata222

Klikadziesiąt zł miesięcznie za "klikanie"

Polecane posty

Chciałabym przedstawić Wam stronę, na której można dorobić kilka groszy i przy okazji czegoś ciekawego się dowiedzieć. Jest to strona, na której zbieramy punkty za otwieranie stron i odpowiadanie na pytania. Potem te punkty można wymienić na nagrody albo gotówkę w YetiPay. To nie jest strona, na której zarobicie nie wiadomo jakie pieniądze. Korzystam z niej już ponad 3 lata, a średnio miesięcznie "wyciągam" nagrody za około 45zł. Nie jest to dużo, ale pieniądze przecież na ziemi nie leżą. Strony są polskie i całkiem ciekawe, dotyczą np. zdrowia, motoryzacji, mody. Ja najczęściej biorę doładowania telefonu (najbardziej się opłaca) albo kartę podarunkową do Rossmanna, ale są też inne prezenty, np. głośniki, telefony, wiertarka, mikser, książki. Nagród jest ponad 400, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo oprócz punktów za przeglądanie stron można zdobyć punkty za różnego rodzaju akcje, np. zapisanie się do newslettera, połączenie konta z facebookiem, rejestracja na różnych stronach, polecanie strony innym. Uważam, że naprawdę warto. Jest to strona polska, wypłacalna i wiarygodna. Przez ponad 3 lata nie zdarzyło się, żebym złapała jakiegoś wirusa przez nią. Jeśli pojawią się jakieś pytania to chętnie służę pomocą. Za rejestrację z polecenia dostaje się dodatkowo 100 punktów. http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=87ee2d019efd42828a961f9634ad2774

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikaj sobie w to cały dzień. Za 45 zł miesięcznie na pewno się utrzymasz :) Chyba w przytułku dla bezdomnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El Camillo: Nie wiem czy zauważyłeś, ale napisałam, że na tej stronie można DOrobić, a nie ZArobić. O moje utrzymanie się nie martw, mam już własny dom i zarabiam całkiem dobrze, a na polecanej przeze mnie stronie DORABIAM przede wszystkim na doładowanie telefonu, zazwyczaj podczas picia kawy w przerwie w pracy. Gościu z 2014.08.22, który podpinasz się pod mój temat: Dobrze byłoby, gdybyś napisał coś o stronce, którą polecasz. Czy rzeczywiście można zarobić na niej kilkadziesiąt złotych miesięcznie za klikanie? Napisz coś więcej. Jeśli warto to ja też spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha :D Głupota do potęgi n-tej :) Taka bogata, stać ja na dom i tyle zarabia, ale nie ma kasy na doładowania do telefonu :) I musi klikać cały dzień w jakieś durne linki :) Takie bajki opowiadaj mlm-kom ;) Może porzucą swoje kosmetyki na rzecz super dochodowego klikania w linki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli możesz zainwestować nieco pieniędzy to zamiast klikania za marne grosze zastanów się nad zakupem koparki do BitCoin. Koparka np. za 700zł miesięcznie przyniesie Ci 100zł zysku po odliczeniu zużycia prądu. Obecnie koparki są w miarę tenie, gdyż kurs BTC spada - lecz niebawem to się zmieni i drastycznie pójdzie w górę. Jeśli nie stać Cię na zakup koparki to pomyśl może o dołączeniu do jakiegoś MLM - lecz przed dołączeniem poszukaj osoby, która nauczy Cię co to MLM - jest bardzo dużo osób, które uważają, że MLM to akwizytorstwo - takich ludzi omijaj z daleka, gdyż niczego Cię nie nauczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha co za frajer :D Teraz namawia do zakupu koparki a wcześniej wciskał swoje tabletki na "lepszy seks" :P Co za debil, widać że z MLM :D To właśnie takich jak ty Stasiu trzeba omijać szerokim łukiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×