Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

25-latek

klimaty bdsm

Polecane posty

Czy są tu dziewczyny/kobiety, które lubią klimaty bdsm, mają doświadczenie w takowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniewolisz mnie?
Wielki Mistrzu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina1
Uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwoelbiam, ale jest kłopot z Dominami. po prostu ich prawie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość transetkaaaaa
Ja uwielbiam być zdominowana z grubym członkiem w anusku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może są takowe Panie z Mazur, które mają doświadczenia w tym względzie i chciałyby je rozwijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyżyta :)))))
Hej ;) ja uwielbiam BDSM :D Może nie taki, że zostawia siniaki i się krew leje, ale ogólnie to lubię się bawić w tych klimatach ;) Zazwyczaj jestem uległa, ale czasem uwielbiam też dominowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewyżyta :))))) no to jest wyjątkiem potwierdzającym regułę. Ciekaw jestem jak to u Ciebie się zaczeło z tą Dominacją, no i oczywiście czy miałabyś ochotę rowijać się w tym zakresie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to lubię:-)
czasem jak stoję w autobusie i widzę jakieś ładne dziewczyny a jest ścisk staje przy nich i jak są w szpilkach to ukradkiem podkładam blisko swoją stopę aby mi nadepnęła obcasem na nogę, czasem się udaje a najfajniejsze jest to że dziewczyny sobie nic z tego nie robią i depczą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uległy u mnie zaczęło się tak, ze w sumie od początku uwielbiałam klapsy :D potem gdzieś natrafiłam na jakiś filmik jeden, drugi, trzeci- spodobało mi się. Potem przerzuciłam się na opowiadanie, a na koniec na namawianie męża :D Na poczatku on miał problemy z przełamaniem się jeśli chodzi o mocne klapsy czy bluzganie, albo o policzkowanie ( do dziś widać, że nie leży to w jego naturze ;P ) ale tłumaczyłam mu, ze to co w łóżku się dzieje nie przenoszone jest do innych sfer naszego małżeństwa ( typu rękoczyny, czy wyzywanie podczas awantur xD). jakoś się rozkręcił i teraz jestem w sumie zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewyżyta :))))) u mnie było dośc podobnie. Chyba zaczeło się od filmiku obejrzanego na necie, w którym kobietki robiły z facetem różne rzeczy.......i się zaczeło . Potem dązenie do realu , choć były momenty gdzie mi przechodziła ochota na to. Ale ta potrezba , bycia pod butem jakiejś Pani wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos nie kreci mnie przydeptywanie obcasami ani tez lanie po dupsku bo tak trzeba ale rozumiem ze srodki zastepcze tez są ważne. Należę chyba do uleglych bo sprawianie rozkoszy kobiecie to ślą mnie przyjemność nawet jeśli jej zachcianki nie należą do lubianych! Lubię sie oddawać i czuć ze ktoś czerpie z tego satysfakcję! Więc bezwiedne deptanie to raczej lubienie bólu i to w nietypowym miejscu. Nie moja sprawa więc nie komentuje dodam jedynie ze spełnianie pragnień i bycie poslusznym bardziej by mnie rozpalalo! Nie wiem czy to dobre pojomwanie uleglosci tak więc z przyjemnością posluchalbym opinii expertow! Poza tym jak dotąd poznałem tylko jedna dominującą która podczas sesji sama postanowiła być uległa! Podnieca mnie tematyka bdsm lecz los nie stawia mnie na drodze kompetentnych ! A nie chcialbym podstawiac stop w autobusie by czuć zniewolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedmówcy piszą o jakims przydeptywaniu stóp w autobusie. Dla mnie to dośc dziwne. Ja pojmuje uległość jako podporządkowanie się kobiecie lub kobietom. Zastanawiam się często co jest w tym najbardziej pociągającego i tak sobie myśle, że chyba uczucie wstydu upodlenia i totalnego podporządkowania się. Takiej właśnie poszukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ta kiepska pogoda i niskie ciśnienie ma wpływ na aktywnosc na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja pani
po powrocie z pracy łapie mnie za uszy i siada na twarzy wciskając swoją spoconą muszelkę w moje usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola-83 to początek do czegoś więcej. Np..........oj popisał bym i podał kilka technik które Panią np by niezbyt mocno angarzowały ale być może wiele zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No np klika Pań pijących kawke, a przed nimi rozebrany facet, któremu one karzą robić różne rzeczynp.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, ale nie lubię takich klimatów. Dla mnie faceci, którzy myślą o takim czymś to jakieś cioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie....to jest pewna sfera w której tak się realizują. Pozatym to normalni faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beltitek
Ja sporo czasu w klimatach spankingu lub ostrzej BDSM funkcjonowalam.Niezbyt lubialam turturty takie juz do krwi (choc zdarzaly sie),preferowalam zazwyczaj znaczenia do mocnych siniakow, krwiakow, ogolnie sladow po narzedziach trzinki ratanowej, pasie, dyscypliny rzemienniej lub kablu Klapsy to rozgrzeweczka standardowo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr Ripley
podczas pierwszego sexu z moja partenrką miałem tak,że siedzac na mnie w pozycji na jezdzca chwyciła mnie oburącz za gardło i zaczęła podduszac. Najpierw sie wystraszyłem,ze zrobiłem cos nie tak i dostane pare lisci,ale po sekundzie zrozumaiłem ze lubi takie klimaty i po prostu chciała zebym tez ją poddusił. Normalnie to jest bardzo fajna, miła i czuła dziewczyna,typ przytulaka....ale nasz sex zaczynamy dlikatnie i namietnie a konczymy w klimatach bdsm ;) klapsy,bicie po cyckach, podduszanie i ciagniecie za włosy i powiem wam,ze jest zajebiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×