Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

klimatyzacja a bol glowy HELP

Polecane posty

Gość gość

witam. Chcialabym sie doradzic... Od miesiaca pracuje w hurtowni, gdzie jest uzywana klimatyzacja. Niedawno byla naprawiana, bo byla troche popsuta i slabo bylo ja czuc. Pare razy z niej cieklo. i od miesiaca zmagam sie z tepym bolem glowy. Ilekroc szef wlacza klime, mnie od razu zaczyna bolec glowa od potylicy i promieniuje na caly obszar glowy. Pare dni temu chwycila mnie nagle ostra biegunka, jeszcze takie w zyciu nie mialam. No i wczoraj wrocilam do pracy .. cala noc bolala mnie glowa i caly dzien, wstalam 45 minut temu bo nie dalam rady, wzielam 2 etopiryny narazie nic nie przechodzi. Czy to mozliwe ze to od tego? Co radzicie mi zrobic ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy jestescie nienormalni !! Pytam powaznie o rade... jakbym byla w ciazy to bym sie nie pytala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pomoz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nei lubie :D nie mam czasu na lekarza, pracuje na 2 zmiane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo ludzi nie znosi klimatyzacji, ja mam takie objawy zawsze po przebywaniu w pomieszczeniu z klima, pare razy rozwinela sie z tego powazniejsza grypa.po prostu klimatyzatory trzedba czyscic regularnie bo to siedlisko bakterii i wirusow ktore sie rozpylaja na ludzi (wiem to od zawodowego fachowca, to nie przesad najgorsze ze w pracy sie ze mnie smieja ze jestem nawiedzona bo unikam bezposredniego kontaktu z urzadzeniami i siadam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W klimatyzacji lubią osiedlać się drobnoustroje, które po włączeniu klimy szaleją w powietrzu i wydzielają toksyny. Możesz mieć alergię na nie i stąd te objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze trzeba przeczyscic klime? moj szef zamawia zawsze www.puchlodz.pl do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam klimatyzację z tej firmy www.eko-sanit.pl i bardzo sobie cenię, nie narzekam na hałas, ani na awaryjność. Jest bardzo cicha i wydajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szter 26
Moim zdaniem klimatyzator typu split jest lepszym rozwiązaniem , koszt instalacji takiej klimatyzacji może być wyższy ale można precyzyjnie dopasować moc urządzenia , agregat chłodniczy zawsze umieszczany jest na zewnątrz budynku, sprawdź parametry tej klimy i zobacz, ja czekam aż mi przywiozą fujitsu http://www.mirtor.com.pl/klimatyzacja-torun/ z czujnikiem podczerwieni który automatycznie kieruje strumień powietrza na źródło ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×