Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klindacinka

Klindacin T ...

Polecane posty

Gość Klindacinka

Dzisiaj lekarz przepisał mi owy lek na trądzik. Nigdy go jeszcze nie stosowałam. Ciekawa jestem, jakie macie doświadczenia z nim związane, jakie były rezultaty.. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klindacinka
Nie skomentuję tej wypowiedzi.. Nikt z Was go nie używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlaCooL
Ja go uzywałem i powiem ci tak. Rzeczywiscie syfy po nich znikaja , poniewaz to ma antybiotyk. Jedynym problemem jaki moze po tym wystąpic to wysuszenie naskórka. ;D Ale bez obaw . Powinien ci pomóc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia1_8
spoko jest niezartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba447
ja stosuje drugi dzien rano benzacne 5% a klindacin po poludniu i wieczorem i juz poprawe widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa aura
stosowałam pomiędzy tysiącem innych antybiotyków, tableteczek, herbatek, kremów, zeli i maści... i tak trądzik wrócił. unicestwił go dopiero aknenormin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wczoraj doktor wypisal Klindacin T i jeszcze tabletki Tetralysal co w sumie dalo 100zl ;/. mam wiecznie sucha skóre a pryszcze i tak wychodzą:(.nie wiem już co mam robić. Jak to mi nie pomoże teraz to chyba sobie coś zrobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelada
własnie przepisano mi ten lek i do tego antybiotyk, nie wiem co robic bo syfy mam tylko na czole i boje sie ze jak zaczne jesc te antyb. to mi calkiem buzke wysyfi, a cala reszta jest super gladka bez jednego syfka- normalnie komicznie wygladam. Mial ktos podobna sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkasass
do tylko nie antybiotyk..haha to masc w antybiotyku a nie tabletki wiec jak ma siac spustoszenie w organizmie...lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sieje spustoszenie? Nie popadajmy w paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, czytam wszystko i nie rozumiem, co jest ze mną nie tak. Przed stosowaniem tego żelu było nieźle, choć dobrze też nie, przy innej zupełnie sprawie pojawiłam się u dermatologa, który zauważył niedoskonałości mojej skóry i przepisał mi właśnie klindacin t. Odkąd go stosuję (powiedzmy 1-1,5 miesiąca) KATASTROFA!!!Tony małych wrednych wyprysków wszędzie tam, gdzie była stosowana maść. Nigdy nie miałam idealnej cery, ale tak złej jak teraz też chyba nie :( Moja twarz wygląda jak pole, na którym rosną sobie pryszcze i ciągle ich przybywa. Dodam, że nie mam -nastu lat i jestem załamana :( może jakoś doczekam kontroli u lekarza, ale termin mam dopiero po wakacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam lekarz wypisał mi ten lek stosuję od 9.08.2016, do tego zyneryt punktowo, zdam relacje za kilka dni. Ktoś stosował żel Klindacin T? proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czasie kuracji tym żelem cera sie poprawiła nawet jak coś "wyskoczyło" to po posmarowaniu tym specyfikiem szybko znikało. Po ostatniej wizycie dermatolog kazał mi odstawić ten żel i niestety wszystkie problemy z cerą wróciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś mija dokładnie miesiąc jak stosuje ten żel.. poprawa jest lekka.. ide na wizyte za kilka dni zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc100

Stosuje od kilku miesięcy, poprawa jest widoczna. Miałam pryszcze na całej twarzy. Jedynie co zostały blizny i rzadko wyskoczy mi pryszcz. Po odstawieniu (już kilka dni później) trądzik powraca. Dlatego nie wiem co robić i stosuje ten lek bez przerwy. Podkreślam że poprawa jest ogromna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×