Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola123

klinika dr sankowskiego czy ktos korzystal, jakie opinie?

Polecane posty

Gość karola123

witam we wresniu zamierzam skorzystac z uslug wlsnie tej kliniki, interesuja mnie opinie dziewczat ktore moze korzystaly z tej kliniki, czy sa zadowolone, czy wszytsko przebiegalo zgodnie z planem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OŚKA
Właśnie jestemw trakcie zabiegu dermatologicznego. Na razie jest wszystko ok. Myślę , że śmiało mozesz skorzystać z kosmetyczki i dermatologa w tej klinice. Operacji plastycznej nie planuję, ale jeśli ty masz zamiar zrobić to tylko i bezpośrednio u dr Sankowskiego. Zapewniam to nie jest tanie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antygona1
zamierzam poddać się operacji nosa u dr. sankowskiego proszę o opinie osób ktore poddaly się takiej operacji wykonywanej osobiście przez dr. sankowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holly golly
Witajcie Miesiąc temu zoperowałam nos u Sankowskiego. Przed operacją nos był tragiczny, garb, krzywa przegroda, końcówka nosa opadała w dół. Jestem raczej na plus, nos nie ma jeszcze ostatecznego kształtu bo jest spuchnięty. Na ostateczny wynik trzeba pewnie jeszcze kilka miesięcy poczekać, ponoć nos kształtuje się do pół roku. Wrażenia po operacji niezbyt przyjemne. pierwsze tygodnie zatkany nos i osłabienie organizmu. Miałam szef pod nosem ale nie jest on już bardzo widoczny. Nos jest jeszcze troszke nierówny- mam nadzieję że to wina opuchlizny. Ogólnie jestem zadowolona, mogłabym się przyczepić co do długości nosa bo tu niewiele się skróciło, natomiast garba ani śladu:) Czekam na inne opinie ciekawa jestem czy nos naprawdę jeszcze zmaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiinka
Ja moge szczerze polecić usługi dr. Sankowskiego, opieka z jaką się tam spotkałam jest mało spotykana w innych klinikach, poza tym jestem zadowolona z operacji nosa, moje marzenie sie wreszcie spełniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexkam
JA Z CALEGO SERCA POLECAM DOKTORA SANKOWSKIEGO,JESTEM 5 DNI PO ZABIEGU ODSTAJACYCH MALZOWIN USZNYCH I EFEKT JEST ZNAKOMITY!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerina1981*
Nie jestem zadowolona z zabiegu wykonał go dość niestrannie mimo, iż policzył sobie dwa razy więcej niż inny lekarz również w warszawie- no ale cóż jak chce sie być piękną to się nie oszczędza, niestesty pomyliłam sie w doborze lekarza. Odradzam i przestrzegam!! Nie dajcie się nabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina CCC
to jeszcze raz...raz na jakiś czas będę o sobie przypominać... jestem ponad 3 lata po operacji...szukam kontaktu z osobami po conajmniej 2 latach po op.Jestem ciekawa waszych wniosków...prześledziłam masę forum,na kafe pod nickami różnych lekarzy,na beauty w polscei wiem,że jest masę komplikacji po opertacjach nosa. 1.to nierówności-ale wiem,że to każdy inaczej odczuwa te mniejsze da się jeszcze zaakceptować,ale ja miałam ich dużo i bardzo widoczne-nie wiadomo skąd powstają,czy to wina lekarza,pacjenta...i czy to wyznacznik. ale jedna sprawa mnie jeszcze bardziej nurtuję 2.sprawy zdrowotne po operacji-katar,zatkany nos,flegma bóle głowy,zatok gardła...nawet jakbym maiła najpiękniejszy nos i tzw wieczną grypą ciężko jest żyć. Jak się czujecie z perspektywy tylu lat po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atleta
czy ktoś modelował sobie łydki u pana Sankowskiego? własnym tłuszczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kilka miesiecy zamierzam poddac sie operacji plastycznej nosa. zasanawialam sie czy ktos z Was korzystal z kliniki dr.Sankowskiego w ostatnich miesiacach i ma jakies nowe nowe spostrzezenia. bede bardzo wdzieczna za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelenka13
Hej, dziękuje wszystkim za info i odpowiedzi na moje pytanie.jeszcze nie skorzystałam z usług kliniki Sankowski... I raczej sie sie nie zdecyduje.Za duzo negatywnych opinii. Nie ma co ryzykować.Żałuje tylko ze pojechałam i wywaliłem kasę na wizyta, a tania nie była. Poczytam troszkę więcej u umówię sie do kogoś o lepszej opinii. Dla mnie każda negatywna opinia pacjenta to juz poważny powód do zastanowienie czy oby napewno ten lekarz jest dla mnie najodpowiedniejszy. Życzę wszystkim powodzenia w poszukiwaniach dobrych fachowcow i udanych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maragaret
Korzystałam z usług Dr Sankowskiego. Miesiąc temu miałam operację powiększania piersi. Jest super. Piersi są piękne i równe. Nic mnie nie bolało po zabiegu, tak jak się naczytałam na wszystkich forach. Dr Sankowski jest profesjonalistą w każdym calu, a jego podejście do Pacjentów jest wyjątkowe. Szczerze polecam Dr Sankowskiego i jego Klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanim zdecudujecie się na tego lekarza poczytajcie uważnie opinie ilość negatywów mówi sama za siebie.Zwróćcie uwagę na sposób pisania pozytywnych uwag,one wyglądają jak reklama ,która ma uratować coś czego nie da się już poprawić,szkoda tylko że są osoby które się na to nabiorą,sama zresztą jestem tego przykładem i ponszę ogromne konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam na swój nosek zrobiony u dr Sankowskiego złego słowa nie powiem. Malutki zgrabniutki a i cena za tak wykonaną pracę i cudny efekt przystępna. Teraz planuję zoperować biust. I prawdopodobnie ponownie w tej samej klinice bo po co szukać nowej skoro z tej jestem zadowolona. przed operacją niepotrzebnie naczytałam się negatywnych opinii w internecie bo przez to tylko zafundowałam sobie dodatkowy stres.. Internet kłamie bo doktor i jego personel to wspaniali ludzie :) pamiętajcie dziewczyny piękne ciało to piękniejsza dusza warto pomóc szczęściu wiec jesli macie wątpliwości czy sie operować to zdecydowanie niepotrzebnie bo warto to zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateKate1
Czasem natury nie da się oszukać moje drogie Panie.. gorzka prawda ale jednak prawda. Przelewanie goryczy i opluwanie człowieka jadem nie poprawi waszego wyglądu.. no może jedynie samopoczucie, ale sądzę że to będzie krótka ulga. W klinice dr Sankowskiego nie wykonywałam plastyki nosa, piersi, uszu czy pośladków.. Kocham siebie i swoje ciało takim jakie jest jednak Życie mnie zmusiło i szpetna blizna na czole którą zesłał mi los. Blizna była tak rozległa, że grzywka i odpowiednie uczesanie przestało wystarczać . Zostałam brutalnie pobita na przystanku autobusowym, przeżyłam koszmar a blizna każdego dnia przypominała mi o tym fatalnym wieczorze. Doktor Sankowski dał mi drugie życie.. serce boli gdy czytam te wszystkie komentarze jakim to on jest złym człowiekiem.. Powiem wam tak: nie tylko poprawił mój wygląd ale też przywrócił mi moją wiarę w siebie. "Pani Kasiu będzie dobrze proszę nam zaufać.." -nie kłamał. Dziś moja twarz znów należy do mnie i jestem szczęśliwa. Będę wdzięczna do końca swych dni klinice dr Sankowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam korektę uszu w klinice Sankowskiego. Co prawda jedno ucho odskoczyło, ponieważ chrząstka posiada tzw. pamięć ale byłam o takiej możliwości poinformowana przed zabiegiem wiec liczyłam się z tym leżąc na stole operacyjnym. Oczywiście ucho zostało poprawione i teraz już jest idealnie. Poprawka rzecz jasna była bezpłatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam w klinice biust i liposukcję pośladków. Szczerze polecam klinikę, ze względu na przede wszystkim fachową opiekę i podejście do pacjenta. Nie zostałam po zabiegu pozostawiona sama sobie z bólem. Myślę, że to bardzo ważne przy tego typu zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operowałem nos w klinice Sankowskiego wynik operacji bardzo dobry dodam iż nos był dwa razy złamany i nie oddychałam teraz jest zupełnie inaczej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystym sumieniem mogę polecić klinikę dr Sankowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu byłam operowana w Klinice,klinika może nie jest tak efektowna jak dr Szczyta ale jak powiedzenie mówi NIE WSZYSTKO DOBRE CO SIĘ ŚWIECI...nie żałuję efekt operacji przeszedł moje najśmielsze oczekiwanie. Atmosfera która panuje w Klinice jest wprost nie do opisania, czułam się jak w domu.Budynek jak budynek ale sala operacyjna i opieka pierwsza klasa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam miło zaskoczona atmosferą w Klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba która pisze specjalnie złe opinie na wszystkich forach ,oczernia dr. Musi być bardzo zakompleksiona , pewnie leży na kanapie i wpier........ Ciastka i ledwo się rusza, bo zazdrości kobietą które chcą coś zrobić ze sobą i poczuć się szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po zabiegu plastyki brzucha,słuchajcie jestem przeszczęśliwa sam dr Sankowski przemiły Pan bardzo dziękuje całemu zespołowi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety popełniłam ten błąd ,że skorzystałam z usług tego doktora i zoperowałam nos,nie mogę cofnąć czasu,ale mogę przestrzegać innych przed tym miejscem ,radzę uciekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ważne pytanie.Jeżeli wszyscy twierdzą że po operacji nosa w klinice sankowskiego jest znacznie gorzej ,widać nierówności a kształt nosa wygląda jakby robił go rzeznik nie fachowiec ,a pan sankowski jako jedyny jest swoim dziełem zachwycony,to kto się myli,, wszyscy,, czy pan sankowski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka2333
witam, korzystałam z usług doktora Sankowskiego 29.04 2015r. powiększyłam piersi implantami. dzisiaj jestem dwa dni po operacji, czuję się świetnie trochę bólu ale to chyba normalne po takiej operacji. mój biust jest prześliczny : ))) Dr. Sankowski i jego zespół to grupa specjalistów. nie rozumiem tych złych komentarzy, ale to chyba zazdrość konkurencji lub ludzi którzy mieli zupełnie inne wyobrażenie co do swojego wyglądu, korekta nosa czy powiększenie piersi nie oznaczają ,że będziemy wyglądać lepiej. nie każdemu pasuje ogromny biust jak również nie każdy z NIE zadartym nosem wygląda lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponad rok temu poddałam się operacji nosa w tej klinice i to był ogromny błąd ,doktor sankowski nie miał odwagi przyznać ze jego umiejętności czy też uczniów jego kliniki nie są w stanie wykonać usługi o dobrej jakości,wizualnie jest bardzo zle nie jest to tylko moja opinia,przestrzegam przed tą kliniką ponieważ taka jakość wykonanej pracy przypomnina chirurgię plastyczną w przedpotopowym stadium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×