Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość syla1111

czy ktoś cos tam robił bo ceny nisze o prawie 40% niz w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świnka
Jestem w trakcie umawiania sie wlasnie na konsultacje u niego, chce zrobic nos, usta, uszy, piersi i liposukcje. Jak bede wiedziala wiecej napisze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napiszcie proszę jakie
macie doświadczenia związane z dr Polakiem, ceny faktycznie kuszące, Tylko Czy ktoś tam coś robił, Czy robi dobrze, czy nie ma później komplikacji, Ogólnie Proszę o opinie o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmina30
witam was dziewczyny jestem 3 tyg po operacji powiekszania biustu u drPOLKA jestem bardzo zadowolona i polecam doktorka a co do ceny to koszt zabiegu to 49000koron czeskich czyli okolo 8 tys pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boszka19745
Jutro jde do niego na konsultacje.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jak było
Jaki on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwka33
No wlasnie, wiecej informacji na temat tego pana poprosze - jaki to chirurg? Czy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka844
dziewczyny odradzam liposukcje u dr Polaka!!!! mialam ja 15 kwietnia Po pierwsze cena zmienila sie diametralnie z 12 000 koron na 30000 ok jak juz sie zdecydowalam to to bez roznicy, ale ani slowem nie wspomnial o kosztach dodatkowych, (pomimo moich wczesniejszych pytan) badania, opatrunki,bielizna no wszystko. Zabiek powinien trwac 3 godz a trwal 1,5 zabieg byl przeprowadzony w pokoju lekarskim bez zadnej sterylnosci byl tam razem z pielegniarka.zabieg byl bardzo bolesny, kiedy wstalam z lozka kazal mi sie ubrac, pozegnal mnie i wyszedl bez zadnych wyjasnien co dalej, jakie leki, kiedy masaze bez niczego. pielegniarka zalozyla mi opatrunki i wyszlam z budynku, zanim doszlam do samochodu z opatrunkow juz szie lalo. Droga byla tragiczna, wymiotowalam na zielono przez caly czas. w domu to samo nawet jak napilam sie wody to zwracalam a o tabletkach przeciw bolowych nie bylo nawet mowy. a jak napisalam do niego ze jest cos nie tak to odpowiedzial mi tylko ze jutro bedzie lepiej. Dziewczyny nie wiem jak z piersiami ale liposukcjia napewno nie u niego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julijka22
hej, jestem 2-gi dzień po operacji i czuję się świetnie. Operował mnie Libor Polak w Czechach. czytając opinie na ten temat trochę bałam się bólu. dla mnie najgorsza była noc po operacji gdy byłam ściśnięta bandażami i trzeba było leżeć na pół siedząco na plecach (a ja nie lubię spać na plecach;) ). rano gdy z drenów nie leciała krew ściągneli mi opatrunek i wyciągneli dreny-to fakt bolało. całą noc była ze mną pielęgniarka.w nocy i rano dostałam znieczulenie, później wzięłam ze 2 tabletki nurofen (przeciwbulowe), a dzisiaj nie biorę już nic oprucz antybiotyku który przepisał lekarz. Powiem wam dziewczyny że wcale tak strasznie nie jest. Jestem bardzo zadowolona!! i polecam Wam tego doktorka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Malewa: pisesz tak jakby pisał to sam lekarz! z taką dokładnościa co do mm Ja odradzam Polaka robiłam u niego piersi stare wkładki bez gwarancji wycofane dawno z obiegu przeciekaja i ropieją. Lekarz ma tanio i wolne terminy prawie od zaraz. Wiadomo u partacza nkt nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bf
Witam Panie które szukają dobrego chirurga plastyczego, polecam dr.Polaka z Czech. Bardzo miły, rzeczwy,profesonalny lekarz. Wspaniłyc człowiek w kontakcie z pacjentkądostpny podtelefonem 24h ja spankowałam w pierw dzien kiedy w nocy zakrwawił mi opatrunek Pn doktor szybcciut mnie uspkoj i wszystko objaśnił. dr.Pola zoperował mi uszy jedną z kontroli małam w sobotę i zdziwiłam się ilością ludzi w sobote było tłocznie a wolnych terminów ma i sporo ale też pracuje w kilku klinikach więc się to dobrze rozkłada. Jeśli miałabym sobie cokolwiek jeszcze zoperować to tylko u pana dr.Polaka gorąc go polecam w razie pytan mozna pisac na maila bf87@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega123
radze iśc do kontroli do Polskiego lekarza powiedz dokładnie jakie masz wsadzone wkładki. Niech ci doradzi czy zostawić czy wyciągac to świństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega123
i po pierwsze masz pisemną gwarancje na wkładki PIP? każdy lekarz w \polsce daje klientce taką gwarancje ja od \polaka niestety nie dostałam. Polak bierze za piersi 8 tys w polsce kosztują od 9-10 tys załuje ze sie pokusiłam na tanio i szybko. Więc przestrzegam wszytskie dziewczyny za nim coś zrobicie zastanówcie sie czy nie warto jednak poszukać dobrego i w miare cenowego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19esterka89
witam.....mialam zabieg powiekszania piersi 15 czerwca u dr libora polaka...piersi wyszły bardzo ładnie jestem zadowolona w 100% ....kontakt 24 na dobe moglam dzwonic o kazdej porze...piersi wygladaja naturalnie i sa mieciutkie,po miesiacu robilam juz wszystko...mam 165cm 50kg wkładki p.i.p. 465cc ....moge poslac fotki na maila :) POLECAM!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga197
Witam dziewczyny Jutro ma zabieg u dr. Polaka mam nadzieje ze bedzie ok , troche mnie przerażają te opinie. odezwie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaj197
witam dziewczyny. jestem juz po i cholernie boli .piersi wyglądają na duże mam wkladki 400 ml pod mięsień a wstepnie ustalane były 365 ml , lekarz stwierdził że takie beda idealne to zobaczymy. Szczerze to nawet nie kusi mnie specjalnie zeby podejrzec jakie są na dzien dzisejszy az tak boli . Jestem po dwóch cesarkach także wstawanie z łózka po cięciach nie jest mi obce , mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie lepiej bo juz nie wiem jak usiąść albo sie położyc pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaj197
dzięki troche mnie pocieszyłaś pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciolek
Czesc Dziewczynki..ja ma zabieg powiekszenia 27.02.2010..boje sie strasznie,bolu i narkozy..jak to jest zaraz po przebudzeniu?co sie czuje..mam miec anatomy 400cc,czy moze wiecie jak to sie przeklada na miseczki,jaki to dokladnie rozmiar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciolek
no i takze u dr.Polaka..jest mily przed i po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaj197
no to masz dokładnie taki rozmiar jak ja , tak myśle ze zostanie takie dobre C. jak narazie jestem opuchnieta :) Samą narkoze przeszłam bez zadnych problemów połozyłam sie na łóżku anestezjolog wstrzyknął coś w kroplówke i powiedział ze przyjemnie zakreci mi sie w głowie ...i tak było, obudziłam sie juz w pokoju tak poprostu jakbym wstała rano...tez sie bałam bo takiego znieczulenia nigdy nie miałam. Co doktora to fajny i uśmiechnięty pielęgniarki też miłe bardzo na obsługe nie moge narzekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja dopiero noszę się z zamiarem powiększenia piersi. Po wykarmieniu dwójki dzieci zostały mi dwa zwisające flaczki :-( W zasadzie najbardziej chciałabym zrobić to u dr Brzuchańskiego, ale on ma strasznie długie terminy...Polaka też brałam pod uwagę, ale on podobno daje tylko jakieś kiepskie wkładki, na które nie daje gwarancji. Gdzieś mi się o oczy obiło, że niektóre trzeba wymieniać co 10 lat!!! Czy to prawda? Nie bardzo uśmiecha mi się kłaść pod nóż co 10 lat. Czy te które mają dożywotnia gwarancję są na całe życie. Owiećcie mnie, bo nie jestem jeszcze zorientowana w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciolek
Dziekuje Ci agaj174,dodalas mi otuchy bo naprawde sie bardzo balam,mysle ze strach jeszcze wroci ale mysle tez ze bedziecie mnie wspierac..Mam jeszcze jedno pytanie do Was,jak z Katowic dojechac do tej kliniki bo ja konsultacje mialam przez maile i telefon,dopiero dzien przed operacja mam sie zglosic i zrobia mi badania.I moze jak znacie to dajcie mi namiar na jakis hotelik w tym miescie gdzie ta klinika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciolek
Przepraszam,pomylilam dziekuje Ci agaj197

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciolek
Jada ja dzisiaj dostalam maila od Polaka,bo wlasnie pytalam go o ta gwarance napisal dokladnie Implantaty sa texturowane,anatomiczne od firmy Eurosilicone s dožywotna gwarancja.Po operacji od nas dostane passport od implantatow. Do widzenia, Libor Polák M.D....wiec do dziela,moze umowisz sie na ten sam termin co ja,27.02 bedzie razniej..Ja mu zaufalam jak wiele innych dziewczyn,wiec moze nie jest taki zly,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneciolek, dzięki za odp. Przede mną długa droga jeszcze... Mieszkam za granicą, dopiero na wiosnę przeprowadzamy się do Polski. O operacji myślałam tak za rok. Na razie robię wywiad środowiskowy. Powoedz kochana, jak ty się z nim skontaktowałaś? Zadzwoniłaś, czy napisałaś maila? Nie było problemów z ewentualnym dodzwonieniem? Od razu zaklepałaś termin, czy najpierw umówiłaś się na konsultację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciolek
Ja tez mieszkam za granica dokladnie kolo Liverpoolu,o nim dowiedzialam sie od angielek,ktore mialy robione min.plastyke brzucha i piersi,jedna z nich schudla prawie 60 kg i po operacji wygladala fantastycznie.bardzo go chwalila.Tutaj to wszystko jest drogie i one najczesciej jada do Czech na takie zabiegi.A ta co miala robione cycuszki to teraz mowila mi ze lapie na nie facetow i tez jest bardzo zadowolona,planuje jeszcze u niego powiekszenie ust..Ja dostalam numer od nich, zadzwonilam i od razu umowilam sie na luty,podal mi maila i prosil o wyslanie zdjec ocenil je i zaraz na drugi dzien napisal jak on to widzi.Dzien przed zabiegiem ide do niego na badania i jeszcze obgadamy wszystko..niestety ze wzgledu na odleglosc nie moglam zobaczyc sie znim wczesniej,ale nawet tak super sie z nim dogaduje i zawsze odpowie na moje watpliwosci.Ja tez jestem mama i moje cuda juz nie sa takie jak byle,rok myslalam i sie zdecydowalam,boje sie ale bardzo sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneciolek mogę skrobnąć do ciebie maila jak znajdę chwilkę, bo nie chcę zaśmiecać forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaj197
czesc dziewczyny ,,paszportu" od wkładów nie dostałam ale jade tem w poniedziałek na zdjęcie szwów to napewno zapytam. mi tez mówił ze nie ma konieczności wymiany a że nie byłam az tak dociekliwa to nie drążyłam tematu:/ dzis jest ciut lepiej , odstawiam ten cholerny tramal bo ręka mi drętwieje i nie wiem czy to z tych kropli przeciwbólowych czy z kręgosłupa , do dziś nie ma mowy o spaniu nawet na plecach , nie mogę juz patrzec na ten fotel obrzydliwy!!! Doktor prosi żeby do niego dzwonić nie pisać maili , zawsze odbiera nawet w trakcie operacji hehe pozdrawiam dziewuchy :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×