Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

klinika w warszawie

Polecane posty

Gość gość

możecie polecić jakąś dobrą klinikę piękności w Warszawie? szukam miejsc,a które mogłabym odwiedzać w razie potrzeby, pewnie kilka razy w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuucha_fl
we wrześniu otwiera się Tanrei na Nowogrodzkiej - Instytut Piękna i Estetyki. Znam ich z Poznania - wysoki poziom i dbają o klienta. Możesz do nich się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam 2 razy w piękności dnia. świetne miejsce i robią rewelacyjne zabiegi!! !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karaibka
Zależy co chcesz zrobić - na drobne zabiegi typu korekta nosa, botoks, uszy i powieki polecam Centrum Medyczne MML. Fajny standard, super opieka (ja tam robiłam przegrodę nosową) i mogę polecić, no ale tak jak piszę - na drobne zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia3454
W Warszawie jest przecież Estetica, nie kojarzysz www.esteticanova.com.pl ? Przecież to jeden z najlepszych salonów/klinik w Warszawie. Ogólnie jak chce, aby było coś dobrze zrobione to idę tam. Jakaś dermabrazja to na ogół wychodzi każdemu, ale jak się zdecydowałam na modelowanie ust no to tylko do Estetica i najlepiej do Pani Ewy. Pani Ewa Rybicka już kilka razy pomogła mi odzyskać twarz i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Jedna z „klinik” w Wawie zrobiła mi tak termolifting, że byłam poparzona!! Pani Ewa wtedy mnie uratowała i psychicznie i fizycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka2014
Polecam Body&Beauty Clinic w Warszawie. Wykonywane są tam zabiegi na ciało i twarz oraz zabiegi medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samajesteś
Mam takie miejsce gdzie od czasu do czasu wpadam. Mieszkamy pod Warszawą na wsi, a tam ciężko o dobrą kosmetyczkę, więc czasem odwiedzam Wellderm i wychodzę jak nowo narodzona. Zabiegi mają tam fajne i robią je ludzie z doświadczeniem. Pozdrawiam panią dr Bliżanowską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor szczyt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam botoks w centrum medycznym MML (tym od chrapania :D ) i polecam, zawsze to są jednak lekarze a nie jakaś tam pani Mariolka kosmetyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
Czekam na otwarcie Tanrei przy Nowogrodzkiej. Super salon. Profesjonalna obsługa - zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
Do Tanrei można już bez problemu umawiać się na zabiegi:) Także tylko korzystać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nowogrodzkiej w Tanrei jest nawet teraz fajna promocja 50% zniżki na pierwszy zabieg. warto się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Miałam brodawke na oku. Bardzo długo z nia chodziłam. Wyczytałam , że jest możliwość usuniecia jej. Zapisałam się na zabieg do dr Agnieszki Mielnik-Mierzwińskiej z Kliniki Bona Dea w Krakowie  Bardzo dobrze mi wykonała ten zabieg, nie mam żadnych blizn i ładnie się zagoiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×