Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwionyprzyjaciel

Klub event cocomo oszusci

Polecane posty

Gość zmartwionyprzyjaciel

Czy ktokolwiek , cokolwiek wie o wielkim ''otwarciu'' klubu event na florianskiej w krakowie? Mam znajoma , która juz 3 miesiace jezdzi na szkolenia na ktore pozyczaja jej kase , do tego dniowka 50 zl za nic. CZY TEN KLUB NA FLORIANSKIEJ W OGOLE ISTNIEJE????? Jeśli ma ktos mozliwosc sprawdzcie prosze was. nie chcialbym aby cos sie jej stalo. P.S : czytalem fora i nie zwracam uwagi na tryskajace euforia panienki niby tam pracujace bo wiem ze to wiadomosci pisane przez pracownikow wykwalifikowanych do pisania ich. I reszte uzytkownikow tez prosze o nie zwracanie na nie uwagi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionyprzyjaciel
''A szkoda, bo artystyczny taniec erotyczny może być naprawdę przyjemny dla oka, nie tylko męskiego. W innych krajach ludzie są bardziej tolerancyjni, szkoda, że nasz naród taki zaściankowy...'' ''helo:) co do szkolenia, napewno nie jest łatwe, w końcu dotyczy stanowiska managerskiego-ale skoro przeszłaś rekrutacje to musisz być dobra-więc ładuj energy i będzie dobrze :D a na mieszkanicah jest wszystko(pościel,wyposażenie w kuchni itd). A za bilety zawracają pieniądze, musisz je zachować..podczas szkolenia dostajesz przelewy w śr i pt także kaski nie zabraknie na przeżycie :) Powodzenia!!! i zdawaj relacje'' Wypowiedzi z milionami usmiechow i niby wspierajace dziewczyny i zachecajace do pracy sa pisane przez pracownikow nie zwracac na nie uwagi!! Prosze o jakiekolwiek szczere informacje na temat klubu , Pisalem juz na innym forum ale centrala je opanowala swoimi komentarzami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety na prymitywne teksty nabierają się nieświadome ,biedne ,zagubione dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccccc
No wlasnie ktos cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klub istnieje i faktycznie jest w porządku. event to duża konkretna firma zwyczajnie zamienili ten rodzaj klubu i rozrywki w coś większego poważnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złodzieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu złodzieje??? czemu tka uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, bo jak ktoś mówi Cocomo to od razu musi być, że oszuści, że przekręty. A jak komentarz jest pozytywny to koniecznie musi być to ktoś z "centrali". A g***o prawda, ja pracuję w tym klubie od 4 miesięcy na barze i jestem mega zadowolona jak zresztą wszystkie dziewczyny. Gdyby tak nie było to nie mieliby pracowników a chwilę później klub by się zamknął. Amen !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownikow zawsze znajdą, bo bezrobocie jest duże. Pracowalam jako tancerka odeszlam sama jaka każda dziewczyna, ktora nie ma kredytu, bo tylko te z kredytami są zmuszone do pracy w tym bagnie. Jeśli byloby cudownei nie byloby ciąglej rotacji pracownikow. :) ale cóż ja mogę wiedzieć, przecież jestem zazdrosna, hahaa. Centrala chyba dużo kasy dostaje, bo przeczesuje każde forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty piszesz w ogóle.. Ja pracuje jako kelnerka i jestm zadwolona, pozostałe dziewczyny też! Może zostałaś zwolniona i piszesz o bangnie bo się nie nadawałaś? Każdy ma jakieś rachunki do zapłacenia, a praca nie różni się niczym innym od pracy w innych lokalach! Dziewuszki jak chcecie dobrze zarabiać to polecam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira123
Bezrobocie jest ale nie każdy chce pracować w takiej branży. Ja ogólnie nie mam nic przeciwko dlatego zdecydowałam się na stanowisko kelnerki i nie żałuję :) na początku było ciężko, trzeba było się przestawić na nocki ale niektórzy całe życie pracują na noc i jakoś funkcjonują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klub jak najbardziej istnieje i dopiero rozpoczyna swoją ekspansję na terenie Krakowa (palowana jest masowa inwazja mająca na celu zawładniecie miastem niczym hipermarkety Biedronka). Celem spółki jest zniszczego dorobku kulturowego miasta Krakowa oraz znaczne ograniczenie rozwoju turystycznego, które to zostanie osiągnięte przez regularne okradanie przyjezdnych. Działania te mają za zadanie skryte szerzenie ksenofobii oraz obalenie mitu o Polskiej gościnności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraaa146
Zarobkiw cocomo przerosły moje oczekiwania, wiedziałam, że bardzo liczy się w tej pracy komunikatywność ale nie przypuszczałam, że rozmowa i dobra zabawa mogą się przełożyć na takie korzyści finansowe. Ogólnie rzecz ujmując nie zawiodłam się na pracy wręcz przeciwnie jestem bardzo zadowolona i pozytywnie nastawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka111
Dokładnie, wystarczy trochę uśmiechu i zaangażowania, a od razu pracuje się fajnie. Pieniądze są tylko miłym dodatkiem. Jak ktoś jest pozytywnie nastawiony to i pracuje się lepiej, a nie od razu zakładać najgorsze i mieć same czarne myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaNat
ja tam pracuję i sobie chwalę, dobrze płacą, w nocy pracuję za barem a w dzień zajmuję się moim małym brzdącem, to moja piersza praca jako barmanka a wszystkiego mnie nauczyli tu od podstaw także lepiej być nie może, jak dla mnie praca idealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaa, nagle wszystkie w Cocomo pracują, hehe, widze że z tego samego IP menadżer pisze. Brawo za PR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarkala
Mi osobiscie nie podobalo sie całe to szkolenie. prowadziła je pani ktora moze miala i dobre wyniki pracy ale nie posiadala wiedzy i kompetencji do szkolenia innych dziewczyn. ale od poczatku. Przybyłam na " cudiwne mieszkanie sluzbowe" ktorym byl pokoj na wspolke z 6 innymi dziewczetami w jednym z hosteli nieopodal klubu... syf i malaria odrazu mialam ochote uciekac.. zreszta jak sie okazalo pozniej nie tylko ja mialam takie odczucia. pierwszy dzien na szkoleniu w centrali.... bez komentarza i kazdy kolejny utwierdzal mnie w przekonaniu ze nie chce pracowac w firmie pelnej falszywych i zaklamanych kobiet... podsluch i monitoring doslownie wszedzie momentami wpadalam w paranoje ze rowniez w pokoju ...zrezygnowalam w oddziale w ktorym mialam pracowac... oczywiscie obiecane 50 zl brutto za kazdy dzien szkolenia nie zostaly mi wyplacone do dnia dzisiejszego nawet nie zwrocono za bilety co rowniez bylo mi obiecane... z dziewczynami ktore przyjely prace jestem w stalym kontakcie i szczerze? nie zaluje ze odmowilam pracy dla tej agencji.. a szkolenie to dobra lekcja zycia na przyszlisc ze jednak moglam posluchac dziewczyn na forach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złodzieje??? ciekawe czku tak piszesz, zero argumentacji z twojej strony, czy prowadząc go go , jest sie odrazu złodziejem - a to ciekawe, ja parcuje tu od ponad roku i nie moge tak powiedziec. Zarabiam uczciwie jako kelnerka, dostaje regularne wyplaty - wiec o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheh dopałacze to inna bajka. kluby nocne działaja i bedza działac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bart99
Cocomo nigdzie nie zniknie, wszystkie zarzuty zostały odrzucone czyli oskarżenia okazaly sie jedna wielką bujdą, a wy naiwni ludzie wierzycie w to co pisza w artykułach czy mowia w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie, klub działa legalnie a damosly były błedne. Pracuje od roku i bede tak dlugo pracowac jak bede miała ochote.Polecam Wam prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makaaarenaaa
Dziwi mnie ta nagonka... Jakoś wszystkie oskarżone osoby zostały uniewinnione więc nie rozumiem po co ludzie niepotrzebnie rozdmuchują tą afere... Skoro nie postawili zarzutów żadnemu pracownikowi tzn że są niewinni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera1234
no jak ktoś pisze,że pracuje to raczej jest pracownikiem klubu. Brawo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek11
byłem jednym z klientów Cocomo, szczerze mówiąc klub bardzo fajny, miła atmosfera, można porozmawiać z dziewczynami na różne tematy, chętnie stawiałem drinki 2 hostessą, za miło spędzony czas:) nikt mnie do tego nie zmuszał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poleca, polecam :) Uwazam , ze warto spróbować - sie Tobie nie spodoba to zrezygnujesz , proste :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulonaaa
Teraz jak ciepło to ja bym mogla na ulotkare isc. Moja kuzynka tam pracuje i mowi ze zle nie jest. zima bylo najgorzej ale niw eim czy te przelozone w olsztynie sa ok. Pracuje ktos? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tu śmierdzi
AgnieszkaNat: Ja juz Twojego posta widziałam chyba na innym portalu...Identycznego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidia323
Proszę o odpowiedź odnośnie szkoleń czy to prawda, że za nie trzeba na początku płacić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×