Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta 30lat, bez męża, co myślicie

Polecane posty

Gość gość

ale niebrzydka, szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tu myslec? Chyba tylko w koltunskich wsiach ludzie nie wyobrazaja sobie innego wyjscia niz wyjscie za maz. Na swiecie naprawde jest inaczej, ludzie przyjmijcie to do wiadomosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie w d***e ma co mówią inni. Przynajmniej możesz korzystać z życia. Wiele teraz singlów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że dobrze robi. U mnie koleżanki powychodziły za mąż młodo i teraz dwie się rozwodzą, a wcale długo po ślubie nie są bo ok 4 lata. A niektórym mężatkom też nie zazdroszczę, bo jak patrzę na ich facetów typowych prostaków albo dresów osiedlowych to można tylko współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś brawo :) myślę tak samo dlaczego jest takie parcie na ślub w 19-25 roku życia ? a potem rozwody? Wy się smiejecie z Panien/Kawalerów 30+, a my z Was, że zostajecie z brzuchem albo dzieciakiem, a facet ucieka/ma was z nosie/dowolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie...ja mieszkam w duzym miescie i tutaj nikt nie jest zszokowany jak 30latka, 35 latka a nawet 40 latka nie ma meza , bo nikomu nic do tego. Za to u mojej koleżanki na wsi to juz 20latka obgadywana jest jeśli nie ma narzeczonego :) cóż uroki mieszkania na wsiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda, wystarczy, że te młode ze wsi podwyższają statystyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja chyba mieszkam na nowoczesnej wsi bo w mojej miejscowosci jest sporo osób wolnych w wieku 27-32 i jakos nikt ich nie obgaduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo jest takich osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×