Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta ktora kiedys mnie olala

Polecane posty

Gość gość

Podchodzi do mnie z byle pretektem cos sie zapytac cos jej podam to ostatnio zawsze podziekuje i sie nawet do mnie usmiecha. O co jej chodzi? Przeciezmnie olala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są dziwne... Wiem to najlepiej bo jestem jedna z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz sam nie wiem co o tym wszystkim myslec.. Bo jakby cos miala powaznego na mysli to by sie pewnie odezwala bo dobrze wie we mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przemyslala aspekt materialny u Ciebie i dlatego teraz udaje mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 4 lata temu olałam faceta, który mi się podobał, bo byłam zbyt poraniona po poprzednim związku... Wyjechałam na 4 lata by poukładać sobie życie emocjonalne. Wróciłam silniejsza... on nawiązał znajomość, ale mnie olał. Był tuż po rozstaniu. Minął kolejny rok i po prostu wpadliśmy pewnego dnia na siebie na ulicy - mieszkamy 10 od siebie - i... i jesteśmy razem :) Czasem ludzie po prostu spotykają się w nieodpowiednim momencie, nieodpowiednim czasie... rozmowa nie zaszkodzi a może dużo wyjaśnić, jak u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez kiedyś kogoś olałam a po 10 latach jak sie spotkalismy zwalił mnie z nóg. nie jest super przystojny tylko zobaczyłam to spojrzenie w jego oczach które mówi więcej niż tysiąc słów. jestem starsza, mądrzejsza, bardziej doświadczona życiowo. wiem co jest w moim zyciu teraz ważne. dlatego teraz nie potrafiłam go olać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale co do mojej sytuacji to tez nie mam pewnosci czy mi wysyla jakies znaki bo bardzo mi na niej zalezy i moze zauwazylem cos przypadkiem i sobie cos ubzduralem sam juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie mysl, tylko sie z nia umow, jak odmowi to bedziesz wiedzial, że po prostu jest mila i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiego znaku oczekujesz ?może jej tez na Tobie zależy ..tylko nie ma pewności co do Twoich uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrachowana s****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś myślała, że swiat jest u jej stóp i znajdzie sobie księcia, ale lata lecą i nadal sama, to teraz obniża wymagania i już się łapiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie probuj zrozumiec kobiet bo calkiem zglupiejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olała cię, to prawda. Ale to było KIEDYŚ. A teraz jest TERAZ :) Ot, nasza babska logika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świat nalezy do odwaznych, tylko oni mają to czego pragną. odważ się, jak jest miła z pewnością miło Cie poitraktuje nawet jesli niczego nie będzie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyszło jej z innym i postanowiła cie zatrzymac w rezerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj, ze bierze się dla ciebie tylko dlatego: -nie wyszło jej z tym, którego chciała -jest w ciąży a tamten ja rzucił a ty się nadajesz na 'wychowawcę' -jest już stara jak na kobietę i nikt jej nie chce więc szuka stabilizacji itd. Rada ode mnie wykorzystaj ja, zabawiają się z nią ale niewpadnij. W między czasie szukaj normalnej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety właśnie takie są. Mimo, że mądrzejsze od nas szukają wrażeń i nie dostrzegają tego co mają blisko siebie. Dopiero po czasie nagle się budzą. http://niesmiali.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna po 30
Tak jak ktoś wyżej napisał: - nie wyszło jej z kimś a ty jesteś kołem zapasowym (hmm w końcu on nie jest taki zły, może spróbuję). Tak wiele osób robi- nie oceniam tego czy to dobre czy złe. - szuka pocieszenia - wie, że Ci się podoba, szuka zainteresowania bo posucha wokół niej. Nie baw się w rozkminianie. Jeżeli Ci dalej zależy to wybadaj sytuację i tyle. Niemniej, na 99% jest tak jak napisałem powyżej. Stwierdzam fakty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem kobietą, i to ja pierwsza napisałam o tym, ze jej nie wyszło z innym - z autopsji ale i tak niewiele z tego pewnie wyniknie, będzie się zachowywać tak, żeby prędzej czy później wam też nie wyszło = również z autopsji No chyba, ze jest typem, którego priorytetem jest "mieć faceta", wtedy nie wiem, bo z autopsji na ten temat nie wiem nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
innymi słowy, jeśli masz szczęście i trafiłeś na desperatkę, to na chwilę wam się uda, ale jeśli się na to zdecydujesz, to wiele o Tobie mówi, ona szybko się w tym zorientuje i znajdziesz się w punkcie wyjścia, to znaczy z doświadczeniem, że substytutem być nie warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupoty gadacie,mnie tez np.nie udalo sie malze nstwo czy to oznacza ze mam ochote pobiec za innym?Nie wcale nie!.Chce byc sama.S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:36 weź no Ty kobieto czytaj ze zrozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety to chuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najgorsze jest to ze codziennie od kilku miesiecy o niej mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wcześniej jej nie pociągałeś to myślisz, że teraz jest inaczej? Pewnie szuka kogoś z braku laku na męża, jak nikt inny jej nie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie chodzi o to ze pociagalem . Mowila mi ze jej sie podobam i wogole tylko po pewnym czasie tak wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie olalam Cie ja.. sie zakochalam. Spanikowalam. Bo tu nie ma miejsca na milosc. Dalej ppdobasz mi sie. Wiesz jak bardzo. Ty tez jestes w moich myslach od dnis kiedy sie poznalismy. Tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, teraz ci powiedziała, że ją pociągałeś ale jej zachowanie znaczyło zgoła co innego. Dużo zarabiasz? Pewnie leci na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ten kto kiedyś kogoś olał, a po jakimś czasie zmienił zdanie, ma wykonać teraz ruch. Ty nic nie rób, póki dziewczyna wprost nie zaproponuje spotkania. Jeśli zmieniła zdanie, to musie teraz dać to bardzo wyraźnie do zrozumienia, korona jej z głowy nie spadnie. Jeśli teraz oczekuje, że ty po raz kolejny będziesz się starał, bo ona ma taki kaprys, to lepiej dać sobie z nią spokój. I pamiętaj, nic nie rób, bo wyjdziesz na desperata i pieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×