Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawiony mężczyzna

KOBIETA RYBA - JAKA JEST?

Polecane posty

Gość zaciekawiony mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóg z nas zażartował
ma totalnie nasrane we łbie i nie potrafi podjąc jakiejś konkretnej decyzji w sprawie swojego życia osobistego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadzac po mnie....
kobieta ryba to nielatwy partner zyciowy, niestety ale za to nie nudny dla wielbicieli odrobiny szalenstwa- w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieruje nami intuicja
która niestety-sprawdza się. a czemu nie potrafimy dokonać wyboru?ano właśnie międzyinnymi dlatego, że czasem zastanawiamy sie, co jest faktem, a co tylko "dziwnym " przeczuciem...gdyż wielu uważa że ' przeczucia, czy intuicja" to jakiś wymysł.. a niestety tak nie jest. ja w swoim życiu zawsze miałam " te swoje przeczucia" w które nie chcialam wierzyć.. a szkoda. dziś bym tak nie cierpiała:( pamiętaj, że rybka zawsze wyczuje kłamstwo, zawsze wyczuje kiedy masz zamiar zacząć się od czegoś migac..zawsze... to jest okropne uczucie, które męczy, bo przecież każdy chce wierzyć że wszystko jest ok :)) poza tym, jako ryba jestem chyba nadwrażliwa, odczuwam niemal ból fizyczny gdy widze krzywdę u innej osoby. wykonuję pracę w której ten ból często : czuję" i boję się, że nie wytrzymam. już psychicznie siadam :( jako że niewiele osób potrafi żyć z kimś takim :( ( przynajmniej ja na takiego nie trafiłam a mam już sporo wiosenek po 30-stce) zję w swoim świecie, w swojej bajce ...której nikt nigdy nie zrozumie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina26
Trudno pisać o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behemot2000
a jaka jest kobieta ryba w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina26
behemot jak nie sprobujesz to nigdy sie nie dowiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stabilny mężczyzna
Ja mam żonę rybkę i jest do serca przyłóż ,ale nuda i kochnkę też rybkę i to jest ogień - dzień różnicy w dacie urodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Rybka
chyba nie ma reguły ;) jaka jest rybka tak naprawde;) kazda rybka jest zupełnie inna od poprzedniej:) nie ma reguły;) a jaka Rybke poszukujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbvvbvvbvb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolineeeeeee
popierdolona jestem ryba, wiem co mowie, juz wymiekam momentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolineeeeeee
dokładnie przeczucia ktore zawsze sie sprawdzaja !!! czlowiek sie w tym gubi i traci kontakt z rzeczywistoscia, stad te zmiany nastrojow serce mowi jedno, rozum drugie, a intuicja trzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolineeeeeee
w łóżku ryby są HOT very hot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadzac po mnie..
o tak w lozku hot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Ryba, mam dzis urodziny i mogę pwiedzieć, że cechy, która dominują- to totalne wariactwo, nieobliczalność, głupie pomysły - ale- o dziwo-dotarcie do celu mimo pokręconych dróg. I całkiem mi z tym dobrze :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem Rybką ;) Przeczucia, intuicja- potrafią doprowadzić do choroby psychicznej. Ale zawsze jak dotąd wyczuwałam prawidłowo, gdy coś było nie tak. W łóżku hmmm... może być zajebiście o ile równie dobrze czuję się w związku, tych dwóch sfer nie da rady rozdzielić. Facet był chamski- namiętności tej nocy nie będzie. Nie potrafię i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FGHYUJIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba_maślana
Ciężko pisać o sobie, ale z cech, które zauważam u siebie to: niezdecydowanie, wysoki iloraz inteligencji emocjonalnej, empatia, bujanie w chmurach, otwartość na innych, łatwość w zawieraniu przyjaźni/znajomości, ogromna ochota do wariactw, zabawy, pomieszane z czasem totalnej samotności i chęci odcięcia się od ludzi. To tak na szybko. Co do łóżka: jeżeli facet lubi sex to z rybką się dogada. Acha i w związkach intuicja raczej nie zawodzi, tylko czasem nie chce się jej słuchać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko się zgadza,jestem w szoku szamani wymiękają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryba jest boska po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tylko maślana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jak co ale rybki sa wrazliwe baaardzo(nawet za bardzo) i zgadzam sie z postem wyzej ta cholernie dobra intuicja ktora mnie az zadziwia i czasem nawet drazni...wszystko tak doskonale wyczuwam nstroje, zamiary, zdarzenia...tak to napewno z******ta intuicja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w lozku dosyc pikantnie zeby nie powiedziec operwersyjnie...czyli cos co na codzien zupelnie nie jest widoczne , postrzegane jako kobiety delikatne i wrazliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam rybki,nawet w akwarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×